Pán hor 5

od:


KoupitKoupit eknihu

Souboj s Gilbertem znamená v životě Maxmilliána de Braie zásadní zlom. Po částečném vyléčení opouští Francii a odjíždí do světa. Po Evropě přichází na řadu Afrika, kde právě otevřeli Suezský průplav. Jeho akcie vynesou Maxmilliánovi jmění. Vrací se do Francie, zakládá továrny, investuje. Je mužem, který zosobňuje oba dosud neslučitelné světy: aristokrat ze starého rodu a zároveň majitel prosperujících podniků. I přes poznamenanou tvář připadá Maxmillián ženám přitažlivý. Je inteligentní, zajímavý, kultivovaný, bohatý. O manželství však neuvažuje, stačí mu nezávazné milostné vztahy. Ovšem jen do chvíle, kdy ho ekonomické důvody znásobené tlakem rodiny přimějí změnit názor....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/380668/pan-hor-v-tpG-380668.jpg 4.369
Série:

Pán hor (5.)

Žánr:
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Baronet
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Přidat komentář
martinaandulka
11. listopadu

Opět pokračování nezklamalo, bylo napínavé, zamilované, tajuplné a skrývalo nejedno tajemství.Jen mi chvílemi připadalo, že se podobné věci podobají v předešlých dílech.

mariva
24. září

Pokračování se mi zase moc líbilo a i když každá polovina knihy byla o někom úplně jiném, nevadilo mi to. Spíš jsem to uvítala, protože první část se mi zdála méně zábavná, děj se táhl a bylo zde hodně popisných míst. V druhé části děj ale nabral spád a od knížky jsem se nemohla odtrhnout. Teď už jsem tedy zvědavá na poslední závěrečný díl.

knihovnička007
22.12.2017

opět hezká kniha, četla jsem hned po předchozím dílu, takže jsem byla v obraze, co se týče předchozích událostí. Na druhou stranu mi vadilo u druhé části knihy, že byla absolutně o něčem a o někom jiném, než první část. V podstatě úplně samostatný děj. Čekala jsem více info o pokračování příběhu Maxmilliána a Isabely.

Tylinka
02.08.2017

...ano ze začátku to nešlo tak rychle, trochu jsem plavala v rodokmenu a zjišťovala kdo je čí potomek, ale pak jsem se zase našla a s chutí dočetla i tento kouzelný díl. Bohužel nevím, jestli se mi podaří sehnat i VI. protože v knihovně jsem zatím o ní neslyšela.

evago
22.01.2017

nelituji času stráveného s Pánem hor...tak ještě poslední díl....

Marika Vanova
04.04.2014

Čtivá kniha o potomcích prvních hrdinů Edmonda a Christiny se mi líbil a hurá do posledního dílu.

VladkaBU
25.07.2013

Dneškem končí můj život s několika generacemi aristokratického rodu de Braie. Krásné čtení, poutavý příběh, Celá sága je zatím to nejhezčí, co jsem kdy četla.

maryzka
04.05.2012

u této knihy jsem musela přemýšlet kdo je kdo.

Terka.sturm
04.01.2012

skvělé jako předešlé díly ;) strhující ;-)