Pán hor 3

Pán hor 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366630/bmid_pan-hor-3-hm4-366630.jpg 4 217 28

Pán hor série

Sebastian odjíždí do Itálie, aby našel zmizelou schovanku Olivii. Ani on sám netuší, jakou lavinu událostí tím spustí. Rodinu čekají intriky, podivné sňatky, rozkol mezi sourozenci, únos, souboje i soudní proces. Nejstarší syn Christian potkává osudovou lásku, která je pro něj za daných okolností nedosažitelná. Rodinné vazby jsou však silnější než intriky i zákon, rodina se opět semkne a podá mu pomocnou ruku…... celý text

knihovnička007
06.12.2017 5 z 5

Opět úžasně a skvěle napsáno!
Knihy této autorky rychle postupují, člověk se nenaděje a je konec :)

Tylinka
15.07.2017 5 z 5

Moc hezky napsané III.pokračování. Opět jsem se nedokázala odtrhnout, a už se moc těším na další díly.

Rey
23.11.2015 1 z 5

Chtěla bych si ji mocrada přečíst ale nevím kdejiseženu 7žjsem byla v několika nakladatelstvích a nikde ji nemají

anais
15.05.2015 3 z 5

Třetí díl je sice pěkný, ale asi už je toho na mě moc a nenadchnul mě tak, jako ty minulé. Další už by asi byl na mě příliš. Paní Körnerová píše báječně, ale všeho moc škodí. Musím si od ní přečíst i něco jiného.

Svoja
11.10.2014

Nabídněte prosím někdo tuto knihu, jinak ž mám celou ságu.... děkuji :)

Marika Vanova
04.09.2013 4 z 5

Tenhle díl mě od začátku lehce iritoval. Že se nechá Pán hor strhnout, to jsem nečekala a nelíbilo se mi to. Nakonec to přece stálo za to, to dočíst. Ale dám si teď na chvíli přestávku od dalšího dílu.

VladkaBU
25.07.2013 5 z 5

I třetí díl této ságy je krásný. Láska, strach, touha, smrt, zklamání, požár, soudržnost rodu de Braie. Chci číst dál, být stále uprostřed děje, jsem zvědavá na čtvrtý díl.

maryzka
04.05.2012 3 z 5

opět se zde rozvíji osudy rodu de Braie