Pán hor 3

Pán hor 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13517/pan-hor-iii-13517.jpg 4 219 219

Pán hor série

Další díl romantické ságy rozvíjí osudy členů francouzského šlechtického rodu de Braie, proplétá jejich milostné i nenávistné vztahy. Úlohu divokého pána hor hraje i nadále syn Sebastian. Projde životní krizí se svou milovanou manželkou, kterou dočasně ztrácí kvůli nemanželskému dítěti. Jejich silná láska však zvítězí a lidé téměř nepoznávají nového, nyní vlídného a štědrého pána hor. Hrdý šlechtický rod de Braie zasáhne každého, kdo se k němu přiblíží, ať jsou to sňatky potomků, vášnivé lásky, nenávisti nebo různé události. Změnu života celé rozvětvené rodiny předznamenává požár, který Černý hrad úplně zničí.... celý text

knihovnička007
06.12.2017 5 z 5

Opět úžasně a skvěle napsáno!
Knihy této autorky rychle postupují, člověk se nenaděje a je konec :)

Tylinka
15.07.2017 5 z 5

Moc hezky napsané III.pokračování. Opět jsem se nedokázala odtrhnout, a už se moc těším na další díly.

Rey
23.11.2015 1 z 5

Chtěla bych si ji mocrada přečíst ale nevím kdejiseženu 7žjsem byla v několika nakladatelstvích a nikde ji nemají

anais
15.05.2015 3 z 5

Třetí díl je sice pěkný, ale asi už je toho na mě moc a nenadchnul mě tak, jako ty minulé. Další už by asi byl na mě příliš. Paní Körnerová píše báječně, ale všeho moc škodí. Musím si od ní přečíst i něco jiného.

Svoja
11.10.2014

Nabídněte prosím někdo tuto knihu, jinak ž mám celou ságu.... děkuji :)

Marika Vanova
04.09.2013 4 z 5

Tenhle díl mě od začátku lehce iritoval. Že se nechá Pán hor strhnout, to jsem nečekala a nelíbilo se mi to. Nakonec to přece stálo za to, to dočíst. Ale dám si teď na chvíli přestávku od dalšího dílu.

VladkaBU
25.07.2013 5 z 5

I třetí díl této ságy je krásný. Láska, strach, touha, smrt, zklamání, požár, soudržnost rodu de Braie. Chci číst dál, být stále uprostřed děje, jsem zvědavá na čtvrtý díl.

maryzka
04.05.2012 3 z 5

opět se zde rozvíji osudy rodu de Braie