Hříšníci

Když se New Orleans vymkne kontrole, je jeden z elitních Lovců monster, Chad Gardenier, přeložen, aby trochu píchnul Hoodoo komandu v jeho boji s temnotou. V New Orleans se každý úplněk objevuje půl tucet nových vlkodlaků, k tomu stínoví démoni, hoodoo nekromanti nebo po dvou chodící patnáctimetroví krokodýli. A upírů je tam více než na koncertě gotiků… Prostě Orleans v osmdesátkách dává pojmu „Peklo na Zemi“ úplně nový význam. Chad má sice díky tomu příležitost získat astronomické odměny z Fonasilu, ale má to malý háček – pokud si je chce užít, musí hlavně přežít!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/346827/hrisnici-QdL-346827.jpg 4.610

Paměti lovce monster (2.)

Sinners (2016)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

slawa.cap
17.12.2017

Nejakčnější díl Lovců monster. Hoodoo komando nemůžou být lidé, to by asi nikdo nevydržel. Zato UPKM z New Orleans nečekaně projevují lidské vlastnosti. Příběh jde z lovu do lovu a Chad nemá pořádně čas ani na sex :)

N10Tikky
26.10.2017

Když jsem zjistil, že se do série zamíchal John Ringo, tak jsem měl velké obavy. Přečetl jsem od něj pár knih a nestály za nic.

Ale jako "Lovci monster"! Tomu jsem musel dát alespoň jednu šanci. :)

A přišlo ohromný překvapení. Obě knihy perfektní. Čert ví, zda za to můžou Larryho korekce, nebo zda šel John "do sebe".

Jediný rozdíl je v tom, že z knih není tak hodně cítit láska k palným zbraním. Ovšem vůbec to není na škodu. Je zde vtipná akční jízda, které nechybí ani napětí a pár zahrání na city.

Pitvat se v ději nemá cenu. Pro fanouška povinnost a pokud někdo sérii nezná, tak jen blázen by začínal číst od konce. A anotace je tentokrát celkem přesná. :)

Co mě ovšem naštvalo, bylo to, že když jsem se po přečtení druhé knihy rozhodl, že to čekání nevydržím a zamířil jsem si koupit originál třetího dílu... tak jsem zjistil, že ještě není napsán!