Hříšníci

Když se New Orleans vymkne kontrole, je jeden z elitních Lovců monster, Chad Gardenier, přeložen, aby trochu píchnul Hoodoo komandu v jeho boji s temnotou. V New Orleans se každý úplněk objevuje půl tucet nových vlkodlaků, k tomu stínoví démoni, hoodoo nekromanti nebo po dvou chodící patnáctimetroví krokodýli. A upírů je tam více než na koncertě gotiků… Prostě Orleans v osmdesátkách dává pojmu „Peklo na Zemi“ úplně nový význam. Chad má sice díky tomu příležitost získat astronomické odměny z Fonasilu, ale má to malý háček – pokud si je chce užít, musí hlavně přežít!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/346827/hrisnici-QdL-346827.jpg 4.431

Paměti lovce monster (2.)

Sinners (2016)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

Kniha Hříšníci

JohnnyKa
09.12.2018

Tak tohle jsem nedal, tudíž nedočetl jsem. První díl povídek se mi vcelku líbil i když na samostanou sérii Lovců Monster to nemá. Ale tohle už mi přišlo jako vaření z vody. No právě jsem si koupil LM Invazi - tak si jdu zpravit chuť ;)

rimar
22.03.2018

Oproti předchozímu dílu lepší. Byla to vlastně jedna akce až do konce. Bavil jsem se velmi dobře. Ano původní série byla super hlavně skvělé hlášky ale dvojka pamětí si v tomto směru také dobře stojí jen hold každý máme jiný humor a tak se to liší. Je fajn že se tady ukazují lidé a Franks z původní série a tak se člověk dozví i něco o jejich minulosti. Takže když to shrnu už se moc těším na pokračování.

KAREL6725
23.01.2018

Četlo se to dobře , ale pro mě slabší než původní LM.

slawa.cap
17.12.2017

Nejakčnější díl Lovců monster. Hoodoo komando nemůžou být lidé, to by asi nikdo nevydržel. Zato UPKM z New Orleans nečekaně projevují lidské vlastnosti. Příběh jde z lovu do lovu a Chad nemá pořádně čas ani na sex :)

N10Tikky
26.10.2017

Když jsem zjistil, že se do série zamíchal John Ringo, tak jsem měl velké obavy. Přečetl jsem od něj pár knih a nestály za nic.

Ale jako "Lovci monster"! Tomu jsem musel dát alespoň jednu šanci. :)

A přišlo ohromný překvapení. Obě knihy perfektní. Čert ví, zda za to můžou Larryho korekce, nebo zda šel John "do sebe".

Jediný rozdíl je v tom, že z knih není tak hodně cítit láska k palným zbraním. Ovšem vůbec to není na škodu. Je zde vtipná akční jízda, které nechybí ani napětí a pár zahrání na city.

Pitvat se v ději nemá cenu. Pro fanouška povinnost a pokud někdo sérii nezná, tak jen blázen by začínal číst od konce. A anotace je tentokrát celkem přesná. :)

Co mě ovšem naštvalo, bylo to, že když jsem se po přečtení druhé knihy rozhodl, že to čekání nevydržím a zamířil jsem si koupit originál třetího dílu... tak jsem zjistil, že ještě není napsán!