Ovládněte svůj metabolismus

Vypadá to, jako byste se svým tělem přímo sváděli boj o to, aby zhublo byť i jediné kilo nebo aby si udrželo současnou váhu? Uznávaná expertka na zdraví a fitness Jillian Michaels na tom byla podobně. Proto oslovila významné odborníky na metabolismus a zjistila, že po dobu několika let nevědomky poškozovala svůj endokrinní systém. Třífázový plán hubnutí podle autorčiny vlastní zkušenosti Poté, co Jillian Michaels dokázala svůj metabolismus upravit, rozhodla se podělit o to, co se naučila, a sestavila tento jednoduchý třífázový plán, který podpoří všechny „hubnoucí“ hormony (včetně přátelských růstových hormonů, testosteronu, dehydroepiandrosteronů, a ne tak přátelských: inzulínu, cortisolu a nadbytečného estrogenu) a upraví jejich množství na optimální. Je potřeba vyloučit nevhodné potraviny a zařadit do jídelníčku ty prospěšné Díky knize se naučíte, jak z diety vyloučit nevhodné potraviny, jak opětovně zařadit pokrmy, které aktivují geny schopné spalovat tuky, a jak znovu obnovit energii a hormony pro snadné hubnutí. Jillian Michaels nabízí množství informací včetně nákupního seznamu, jak jíst energeticky vydatné jídlo pro vytvoření zásob energie, chytré tipy pro jídlo mimo domov, rychlé a jednoduché recepty....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164256/ovladnete-svuj-metabolismus-164256.jpg 4.291
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl, Zdraví

Vydáno: , Anag

Master Your Metabolism, 2012

Kniha Ovládněte svůj metabolismus

RendyaDav
17.01.2020

Dozvíme se co je to ten metabolismus ...Vše je tady výborně vysvětleno ....Doplněné i o recepty...

Kachčenka
04.01.2019

Kniha plná inspirace nejen o stravování, ale i zdravém způsobu života.

Gweny
03.10.2018

Má první, avšak ne poslední kniha od Jill. Klobouk dolů před tím, jak dokázala veškeré informace dostat do ně tak obsáhlé knihy.
Moc se mi líbilo, jak je vše přehledně rozdělené a popsané. Je to pro mě taková malá encyklopedie.

petule3389
05.06.2018

Perfektní! Jill je úžasná :)

PetraBery
21.04.2018

Kniha známé populární americké trenérky, která nám přiblíží fungování lidského těla. Spousta informací ohledně všeho, co do těla dostáváme špatného a rady, jak se toho vyvarovat. Psáno spíše pro populaci v Americe, ne všechny suroviny, které jsou uvedeny v jídelníčku jsou pro české čtenáře snadno dostupné.

Lynxova
17.10.2017

Příjemná kniha oblíbené Jillian :) Informací tak akorát, aby je vstřebala průměrná hlava a zároveň nenudí ani ty, kteří se fungování tělesných a hormonálních funkcí, výživou a životním stylem zabývají hlouběji. Kniha je směrována spíše pro ženy a najdete v ní spoustu zajímavých věcí . Osobně jsem si některé z nich četla vícekrát a občas do ní nahlédnu, abych si porovnala , resp. osvěžila její doporučení. Příjemně překvapila.

luciefeix
21.06.2016

kniha mi nic nového neprinesla a podle autorky je skoro spatné i dýchat vzduch kdyz není bio jelikoz obsahuje spoustu skodlivých látek ..

Peleus
23.08.2015

Nejde o nic převratného. O nic, co by se předtím nevědělo. A o to víc oceňuji podobné publikace, kdy někdo jako Jillian Michaels sílou své autority a popularity ještě jednou zdůrazní tyto základy. Možná, že se tímto konečně několik lidí nakopne. Za to klobouk dolů. I jeden rohy trknutý čtenář je lepší než nic.

Rady jsou prosté: tedy vykašlat se na upravené potraviny, co nemají příliš společného s názvy na obalech, spát 7 hodin denně, po 40 hod. pracovním týdnu si sem tam vzít volno, jinak to s jedním sekne, nepít přes míru alkohol a ráno snídat něco jiného než hrnek kávy nebo čaje.

Také se mi líbí, jak velmi srozumitelně vysvětluje, že investice do potravin je investicí do budoucna, takže žádné šmejdy ve slevě, neboť ve výsledku, paradoxně, za ně zaplatíme víc, než za něco kvalitního a na první pohled dražšího.

P.S. Nesmrtelnými slovy Michaela Pollona, chci, abyste "jedli jídlo".
"Pokud to nemělo matku a nevyrostlo to ze země, nejezte. Nepamatuji si, že by u nás na zahradě rostl křupovník."