Ottova kuchařka naší vesnice

Ottova kuchařka naší vesnice https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/80455/ottova-kucharka-nasi-vesnice-80455.jpg 4 14 7

Tato kniha obsahuje více než 2000 receptů teplé i studené kuchyně, tradiční i moderní receptury na polévky, omáčky, pokrmy z obilovin, zeleniny, drůbeže, zvěřiny, masa a ryb. Přináší základní informace o používaných surovinách i kuchyňském vybavení a zásadách správné výživy.

Renncha
09.02.2019 5 z 5

Super recepty, někdy z ní vařím i já,kombinuji s jinými kuchařkami, ale tato má své kouzlo...Klasické recepty.... Pro mě je dobře čitelná a přehledná! Knihu jsem dostala k 22.narozeninám od mamky a jsem velice spokojená :)

Disinka
15.12.2018 5 z 5

Super super varim z ni uz nekolik let a nemuzu si vynachvalit ;-)

Welinie
10.01.2017 2 z 5

Za mě nic moc. Velká těžká knížka a recept pomalu žádný pořádný!

knihamouder
18.09.2014 5 z 5

Úžasná kuchařka, když si nevím rady nebo nevím, co bych uvařila, zabrousím mezi řádky. Děkuji sestřičce za skvělý dárek, je to pár let, ale slouží stále :-)

derikm
10.02.2014 5 z 5

Pěkná kuchařka a dobré tipy k pokrmům.

Misha*
20.07.2013 5 z 5

skvělá kuchařka se vším všudy!

kacimilek
20.09.2012 5 z 5

Výborná kuchařka nejen pro začínající kuchařinky. Dozvěděla jsem se tam spoustu nových tipů, fíglů a samozřejmě receptů. Ačkoliv recepty hledám také na internetu, nikdo mi nezaručí, že se mi pokrm povede, za to tato kuchařka ano. Myslím, že knihu mohu doporučit.