Osudový dopis

Osudový dopis https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481739/bmid_osudovy-dopis-M0C-481739.jpeg 4 553 553

Milostný příběh od Vi Keeland a Penelope Ward, autorek bestsellerů podle New York Times, o riskování a překvapeních, které se s tím pojí. Můj milostný příběh začal dopisem. Nebyl však od muže, do kterého jsem se nakonec zamilovala. Napsala ho milá dívenka jménem Birdie Maxwellová a poslala ho do redakce časopisu, v níž jsem pracovala. Abyste věděli, můj zaměstnavatel jednou za rok plní pár přání čtenářům. Do té doby však zbývala ještě řada měsíců. A tak jsem jí některá přání splnila sama. Bylo to neškodné... aspoň jsem si to myslela. Až do toho dne, kdy jsem to nechala zajít moc daleko. Zatímco jsem anonymně plnila další Birdiino přání, naskytl se mi pohled na jejího otce. Na jejího úžasně pohledného osamělého otce. Tehdy jsem si měla přestat hrát na pohádkovou vílu, která plní přání. Jenže jsem si nemohla pomoct. Vytvořila jsem si k té dívce pouto. Pouto, které mě nutilo jednat nerozumně. Například se objevit na prahu jejich domu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Happily Letter After , 2020

Michalka24
04.10.2021 5 z 5

Krasny romanticky pribeh od mojich oblubenych autoriek,co sa tohoto zanru tyka. Mile a sympaticke postavy, a nemecka doga co "kadi" diamanty...(kto by takeho psa nechcel)

anna7852
03.10.2021 5 z 5

Ano,ano a ještě jednou ANOOO.
Krásný, ani neumím jinak popsat pocity z knihy:)
Prostě doporučuji všemi deseti

NikolaSkop
03.10.2021 5 z 5

Moc hezky pribeh. :) Konecne neco bez zbytecneho dramatu na konci! Jsem spokojena. Ví a Penelope me opet nezklamaly… jsou to jedny z mích neoblibenejsich autorek !! :)

keiko33
02.10.2021 5 z 5

Z anotacie to vizeralo uplne inak, nakoniec to bol fakt pekny romanticky pribeh so zaujimavou zapletkou.

Raislin
02.10.2021 5 z 5

To jsem se zase jedou zasnila!!! Krásný příběh. Spisovatelky mám moc ráda a po poslední knize, kdy jsem psala, že laťka je výš a že mám oblíbené jiné příběhy, musím napsat, že tento se k těm top přidává. Romantické duše si musí přijít na své. Takže tentokrát pět hvězdiček bez zaváhání. A jednoznačně stojí za přečtení!

zuzak82
01.10.2021 4 z 5

Tak tohle bude jedna z nejlepších knih od tohoto dua. Vtipné, dojemné i místy překombinované, ale celkově moc fajn kniha se sympatickymi hrdiny.
Procenta snižují za překombinovanou záplatku, která se odhalí v půlce knihy, která je omlouváná doslova tak, že to tak osud chtěl. Je to trochu přitažené za vlasy, ale celkově to velmi dobrý dojem z knihy nezkazí.
Vyzdvihnout musím epilog, který se mi líbil, ikdyz už od půlky samozřejmě víte, co v něm bude.
Hodnotím 80%.

lusitta05
01.10.2021 5 z 5

Toto bolo naozaj fajn, také kúzelné pohladenie na duši. Téma a spracovanie sa mi veľmi páčili a hlavne koniec príbehu ma dojímal a keď všetko zapadlo na svoje miesto, ostala som úplne spokojná. Môžem len odporučiť.

Majuš333
30.09.2021 5 z 5

Osudový dopis rozhodne zaraďujem k svojim TOP-kám. Zbožňujem knihy od tohto dua autoriek. Aj keď sa zdá, že ich knihy sú všetky rovnaké, v ich prípade mi to vôbec nevadí, užijem si každú jednu :)