Osudový dopis

Osudový dopis https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481739/bmid_osudovy-dopis-M0C-481739.jpeg 4 553 553

Milostný příběh od Vi Keeland a Penelope Ward, autorek bestsellerů podle New York Times, o riskování a překvapeních, které se s tím pojí. Můj milostný příběh začal dopisem. Nebyl však od muže, do kterého jsem se nakonec zamilovala. Napsala ho milá dívenka jménem Birdie Maxwellová a poslala ho do redakce časopisu, v níž jsem pracovala. Abyste věděli, můj zaměstnavatel jednou za rok plní pár přání čtenářům. Do té doby však zbývala ještě řada měsíců. A tak jsem jí některá přání splnila sama. Bylo to neškodné... aspoň jsem si to myslela. Až do toho dne, kdy jsem to nechala zajít moc daleko. Zatímco jsem anonymně plnila další Birdiino přání, naskytl se mi pohled na jejího otce. Na jejího úžasně pohledného osamělého otce. Tehdy jsem si měla přestat hrát na pohádkovou vílu, která plní přání. Jenže jsem si nemohla pomoct. Vytvořila jsem si k té dívce pouto. Pouto, které mě nutilo jednat nerozumně. Například se objevit na prahu jejich domu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Happily Letter After , 2020

Artep071
04.02.2022 4 z 5

Moc pěkný příběh, velmi hezky se to četlo a hlavní postavy byli skvělé . Jen mi chybělo trochu toho vtipu, humoru , snaha tam asi byla , ale víc než k culení u mě .nedošlo .. proto nedávám plný počet bodů , přesto je to moc fajn příběh pro pohodové počteníčko ...

kacenka6144
04.02.2022 4 z 5

Od těchto autorek jsem zvyklá na větší pecky. A že to holky fakt umí!!! Tohle bylo takové unyle milé. Žádné drama, žádný zvrat, který by příběh trochu okořenil. Ale i takové knížky jsou potřeba. Když si budu chtít odpočinout po dni plném stresu, bude tohle jednoznačná volba.

mikika
24.01.2022 4 z 5

milý a naprosto předvídatelný příběh pro chvíle, kdy potřebujete vypnout a nad ničím moc neuvažovat.

Lucy2405
22.01.2022 5 z 5

Musím říct, že mě tato kniha velice překvapila. Tolik jsem se nasmála. Bylo to velice emoční, romantické a milé. Malá Birdie byla skvostná. Doporučuji!

Dela90
19.01.2022 4 z 5

Tohle byla knížka plná emocionálních okamžiků, od otevření každého dopisu od malé Birdie, až po splnění touhy Sadie. Z příběhu knížky jsem byla mírně šokovaná. Je tohle vůbec možné? Vztah mezi Sadie a Sebastianem, mi přišel dokonalý. Těšila jsem se, kam se zase posunou, ale po zjištění ony “náhody” už mi to připadalo trošku přitažené za vlasy. Knížka sama o sobě byla fajn, ale už jsem rozhodně četla daleko lepší od téhle autorské dvojice. Nicméně byl to takový sladký příběh o osudu dvou lidí, kteří k sobě našli cestu díky dopisu pro Santu. Prostě oddechovka.

Mistylady
05.01.2022 3 z 5

Ačkoliv asi půjdu proti proudu, neboť z této knihy jsou všichni nadšení, mě se teda líbila ze všech knih autorské dvojce nejmíň. Něco tomu prostě chybělo. Jasný, byly tam chvíle, kdy to trochu brnkalo na citlivou strunu, dojemné dopisy malé holčičky Santovi a bláznivý pes, ale víceméně celá knížka byla bez napětí, bez vzrušení, prostě něco jako když líná řeka pomalu teče. Nějak jsem necítila ani vášeň mezi Sadie a Sebastianem.

musivila
02.01.2022 4 z 5

„Štěstí si lidi nemůžou jen tak zařídit. Stane se to náhodou, když prostě žijeme a nesnažíme se.“

Od začátku se mi kniha líbila a byla jsem přesvědčená, že dám plný počet *. Ale pak přišla zápletka, která se pojila s minulostí Sadie. A to už mi přišlo příliš...!
Vždy zafunguje oživení děje dětskou postavou nebo zvířecím mazlíčkem. Ne jinak tomu bylo v této knize. Birdie i Marmaduk byli skvělý.

„Tati …, ty vaříš?“ zeptala se ospale. „Jasně...“ „ A smíš vůbec sahat na sporák?“

„ A teď můžu všem říkat, že můj pes kadí diamanty!“

Celá kniha je taková sladká pohádka pro dospělé. A každý někdy potřebuje relax právě u takové knihy.
Co všechno způsobí jeden dopis pro Santu? … Přečtěte si!

Ryorka
01.01.2022 4 z 5

no vida, že to jde. Tohle bylo fajn nenáročné počteníčko. Na rozdíl od předchozího přečteného Pana pracháče se tady postavy chovaly normálně dle svému věku a inteligenci. Joo, sice spousta osudových náhod, aby z toho byl přesladký příběh, ale to se odpouští.

Maky1505
29.12.2021 5 z 5

Moc hezká knížka, příběh se četl sám, nemám nic co by se mi nelíbilo, myslím že osud, říkám že všechno je-jak má být.

pip11
29.12.2021 5 z 5

Tyto autorky čtu poprvé a netušila jsem, jak mi sednou. Příběh to byl hezký a milý, líbily se mi Sadie-iny pošetilosti, které napáchala. Zábavné i dojemné, a spolu s povedeným závěrem knihy to bylo moc pěkné čtení.

moma08
27.12.2021 4 z 5

Obě autorky mám moc ráda, jak společně, tak každou zvlášť. Tahle kniha byla zábavná, dobře čtivá (člověk jí přečte během odpoledne), hodně romantická, neměla žádnou velkou zápletku, ale musím říct, že i přesto se určitě nezařadí mezi mé oblíbené.

katerina3329
25.12.2021 5 z 5

Krásná kniha.

knihomolkaJani
25.12.2021 5 z 5

Této knize nemám vůbec co vytknout. Nečekejte nějakou zápletku.. jen rychle ubíhající příběh! Určitě si ho zamilujete..

ivetapl
21.12.2021 4 z 5

Věříte na osud? Já ano.

Přiznám se, že kniha menze začátku nebavila. Začalo mě to bavit, až když se Sadie a Sebastian začali sbližovat. Což bylo až někdy za stranou 110.

To, co Sadie dělala ze začátku mi přišlo přinejmenším zvláštní. ‍️ Celá na kniha je plná náhod. Ale ve finále krásných. Krásná pohádka pro dospělé. ️
Kniha je lehce neuvěřitelná. V reálu nevěřím, že je něco takového, co je tady v té knize možné. Ale proč ne? Osud dokáže zamíchat životy z minutu na minutu...
Nakonci knihy mě totálně dostal Marmaduk - německá doga. Pes Birdie, dcery Sebastiana. To co tam provedl mě dost odrovnalo.

Když pominul těch prvních 100 stran, tak kniha byla úžasná. ️ Konečně jsem se dočkala knihy, kde když se dají dva dohromady, nerozejdou se, ale zásah osudu je ještě více sblíží. ️ To se mi strašně moc líbilo.
Knihu tedy doporučím, ostatně jako všechny z per těchto dvou autorek.

Ralemo
18.12.2021 5 z 5

Nádherný příběh se zajímavou zápletkou. Trošku jiná, než předchozí knížky těchto dvou autorek. Ale moc se mi líbil, tyto autorky nikdy nezklamou. Jejich knížky mám nejraději.

astra3
18.12.2021 5 z 5

Milý romantický, místy vtipný příběh. Nejlepší byla část o cvičitelce psů.

pollyn
06.12.2021 5 z 5

To byla krásná pohádka

nikca3976
04.12.2021 5 z 5

Pro mě byl osudový dopis asi nejlepší kniha od těchto dvou..přišla mi trošičku jiná než ostatní,které jsem četla.Byla míň erotická a víc slaďárna :3 Všechny postavy mi sedly hned od začátku,což je pro mě strašně důležité,protože jakmile se mi na začátku někdo nelíbí tak mám často problém knížku číst a děj se mi táhne jak smrad :3 :D Tady jsem žádný takový problém neměla a za pár hodin jsem měla dočteno.Konec mě hrozně dojal a byla jsem ráda že se to obešlo bez většího dramatu

petulkapeta
29.11.2021 5 z 5

Dlouho hleděl na naše spojené ruce. „Chci, abys byla moje, Sadie."
Srdce se ve mně rozbušilo. „Já myslím, že jsem tvoje od začátku."

"Když je dvěma lidem souzeno být spolu,bůh to zařídí."

Miluju knihy s dopisy a tahle patří mezi ně,úžasný příběh. Jak ja jsem se do blaznive Sadie zamilovala byla skvělá tak jako Sebastian a kouzelná Birdii.

Myška43
29.11.2021 5 z 5

,, V tomhle našem městečku je osm milionů lidí a tobě se stalo, že ses s tím chlapem seznámila. Možná to nezačalo nejlíp, ale třeba to mělo nějaký důvod, že jste se potkali. "

Tak za mě ano, ano a stokrát ano. Tohle spisovatelské duo nemůže nikdy zklamat. Je to nádherný dojemný příběh se spoustou neuvěřitelných náhod a bez zbytečných zvratů. Pobavíte se, popláčete si a dočkáte se šťastného konce. Prostě pohádka pro beznadějné romantičky. Moc by se mi líbila filmová verze. Já tedy rozhodně doporučuji a řadím knihu mezi mé nejoblíbenější.