Štvrtá opica

Štvrtá opica
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/521556/bmid_stvrta-opica-5BL-521556.jpg 5 1592 1592

Sam Porter série

Je to zabijak s pokriveným videním sveta a s absolútnou absenciou súcitu. Detektív Sam Porter ho prenasleduje dlhých päť rokov a po celý ten čas od neho dostáva balíčky s desivým obsahom. Každá doručená zásielka obsahuje časť tela zavraždenej obete. Teraz však došlo k významnému zvratu v pátraní: Porterovi sa dostal do rúk vrahov denník. Podarí sa mu zo šialencových zápiskov vydedukovať jeho osobnosť?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Lindeni

The Fourth Monkey , 2017

Klarinecka
11.11.2018 5 z 5

Poslední dobou mám pocit, že když je něco označeno jako světový bestseller, tak to většinou stojí za vyližprdel. Naposledy Hadrový panák. Nicméně Čtvrtá opice si označení bestseller plně zaslouží. Četlo se to samo a vážně to stojí za dlouhé ponocování. Skvěle propracované, napínavé až do poslední chvíle.

andrea4053
08.11.2018 5 z 5

Luxusne napisana kniha, prave docitana a este dlho na nu nezabudnem. Neviem sa dockat dalsieho dielu, citala sa jednym dychom. To je snad prva kniha u ktorej sa mi vsetko pacilo :) A napad s vrahovym dennikom- proste bomba. Doporucujem

abilea
05.11.2018 5 z 5

Tak tahle kniha si titul thriller desetiletí opravdu zaslouží! Nic lepšího jsem zatím nečetla (snad jedině s výjimkou knihy Dívka, která si říkala Tuesday). Příběh nemá jediné slabé místo, má dvě časové roviny, u kterých je těžké se rozhodnout, která je zajímavější. Okamžitě bych četla dál. Jedinou útěchou mi je, že nakladatelství Domino už pilně pracuje na české verzi dalšího dílu. Knihu moc doporučuji (možná ne těm, co mají slabší žaludky) a vyhlašuji ji za moji TOPku roku!

banánovépyré
02.11.2018 5 z 5

Perfektní od začátku až do konce. Příběh je skvěle vystavěný, bude vás bavit, nebudete se nudit - a s každou kapitolou budete nadšenější z toho, co si pro vás autor připravil, ale bohužel taky smutnější, že už se blíží konec. Vyšinutý vrah, kterého ale budete svým způsobem milovat. Jedna šílená rodinka, co si libuje v nožích. Detektiv Sam Porter, policajt ze staré školy, který na vás udělá dojem. Čtvrtá opice je prostě perfektní a není v ní ano slovo navíc, což ji činí vysoce návykovou. No však sami uvidíte ;)