Okamžiky štěstí

Okamžiky štěstí
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528992/bmid_okamziky-stesti-658c3c5802a9f.jpg 4 4733 4733

Torino
15.01.2017 4 z 5

Moc krásná s romanticky šťastným koncem. Ale ne patetickým!

Danielka001
15.01.2017 5 z 5

četla jsem všechny knihy pana Hartla, přiznávám, jeho lať je tak vysoko, že má co dělat, aby ji přeskočil )))
ok, není to ultra pecka jako Erotikon, ale super pecka to určitě je; život je různý, krásný, klidně i sci-fi když na to přijde, a proto mě to bavilo moc moc ....

m.valova
15.01.2017 5 z 5

Taky jsem začala od Veroniky a udělala jsem určitě dobře,ale zajímavé byly oba dva.

mrkvajda
15.01.2017 5 z 5

souhlasím s bara9550. Myslím, že jsem udělala dobře, když jsem si nejdříve přečetla Veroniku a tudíž také doporučuji začít jejím příběhem. Příběh z Jáchymova pohledu pak vše skvěle doplní.

baterka.gs
15.01.2017 5 z 5

Perfektní vyprávění Jáchyma bylo dotažené do všech detailů a moc se mi líbil průřez od jeho mládí až do dospělosti. Jeho částí jsem začala a líbila se mi více, než Veroničina. Ze strany Veroniky jsem čekala více provázanosti, nicméně i tak byl román velmi čtivý a určitě jej doporučím na čtení dále.

myšpa
15.01.2017 5 z 5

Veselá i smutná zároveň. Četla se velmi dobře, stejně jako předcházející dvě knihy Patrika Hartla.

Janniska
15.01.2017 4 z 5

Začla jsem knihu číst ze strany Veroniky a jsem ráda.Přišlo mi že Jáchym toho na ségru ve své části moc vykecal a kdybych začla jím,věděla bych až příliš detailů.´Pan Hartl mě nadchl,ostatně jako u všech svých.Poutavé čtení které mne nenechalo odpočinout.Prostě jsem musela číst dokud jsem viděla na písmena,lačná po tom jak to všechno dopadne.prostě Bomba!:-)

bara9550
15.01.2017 5 z 5

DOPORUČUJI ČÍST ZE STRANY VERONIKY !

Knížka naprosto skvělá, přečetla jsem jí jedním dechem, začala jsem od Veroniky a dobře jsem udělala...
Pokud začnete číst od Jáchyma, dozvíte se, jak Veronika začala i jak končí... ovšem u Veroniky se dozvíte pouze její příběh a nastíní vám spoustu dalších lidí. Máte na ně určitý obrázek, víte co asi museli nebo nemuseli dělat - podle vlastní intuice.. Jáchym Vám to buď potvrdí nebo vyvrátí, pokud byste ale začali jím, postavy máte potom vlastně všechny představené - příběh Veroniky máte odtajněný a to pak není ono..

Je to opravdu skvělá kniha, Četla jsem ji jako první ze všech Hartlových knih a určitě si zbylé dokoupím.
Supr knížka.

EllieGriffin5
13.01.2017 4 z 5

Zábavné, přečetla jsem během pár dní, ale měla jsem pocit, že čtu příběh jako ze seriálu Ordinace v růžové zahradě :-)

sinamona
12.01.2017

Kompletní sbírka P.Hartla má své čestné místo u mě v knihovně. Náhodně jsem začala jeho tvorbou odprostřed, tedy od Malého pražského erotikonu, který mi změnil pohled na svět a dal životní nadhled, který jsem marně hledala, naprosto úžasná knížka, stejně jako autor sám.
Na Okamžiky štěstí jsem se nemohla dočkat od jara a zároveň jsem se na knihu nedočkavě těšila, tak jsem byla i smutná, že to zhltnu jedním dechem a minimálně dva roky budu mít frustrující absťák po tvorbě P.Hartla :)
Neodolala jsem a po mírném váhání jsem začala Veronikou, kdy se mé emoce přelívaly ze strany na stranu, vážně hned po prvních stránkách to byla pecka. Soucítila jsem s ní, tak moc, že jsem pořád přemýšlela co se děje na druhé straně u Jáchyma. Někdy mě Veronika udivovala, někdy jsem jí litovala, ale hlavně jsem jí přála ten okamžik štěstí. Jelikož nejsem takový nenasyta, tak si Jáchyma šetřím, jo jo zatím odolávám a plácám se přes ruce, tak nějak ve mně Veronika musí uzrát, abych se pustila do Jáchyma...až to uzraje, doplním komentář :)

knihovniceS
12.01.2017 5 z 5

moc pěkné - autor nezklamal

Didi15
12.01.2017 5 z 5

Tato kniha se mi líbila snad ještě víc než Erotikon. je to takové ze života, až je to neuvěření. Dokázal vystihnout veškeré pocity a některé hlášky jsou tak pravdivé až zamrazí. Patrik Hartl je výjimečný spisovatel a já chci jeho knihy číst pořád a pořád, nedočkavě budu čekat na další. Snad další kniha přijde co nejdřív.

Pistácie
11.01.2017 4 z 5

První kniha, po které jsem od autora sáhla, a hned mě nadchla a oslovila. Zajímavé rozdělení knihy na dvě částí, a dva příběhy, které se prolínají, mě neskutečně bavilo. Je to oddechové čtení, které v sobě skrývá i mnoho bolestných ran ze života, kterými si projde každý z nás, ať už jde o smrt milované osoby, nebo vztahy a rozchody. I přes to, že je spousta dílčích příběhů snadno předvídatelných, mě to nepřestalo ani na vteřinu bavit.

magdalena8171
11.01.2017 5 z 5

Patrik je pan autor, miluju jeho knihy, jeho humor, čtivé ,moc hezké.Škoda že nemá víc knih..

LenkaKa
11.01.2017 5 z 5

Nejlepší kniha, kterou jsem v poslední době četla. Patrik Hartl je skvělý autor. Nikdy jsem nečetla knihu, která se dá číst z obou stran, krásně to do sebe zapadá. Moc se mi to líbilo.

m.valova
10.01.2017 5 z 5

Super knížka,výborný nápad napsat dva příběhy navzájem propojené a obdivuji že se opravdu ani jedna situace neopakuje,musela to být dřina,ale stojí to za to.Třetí kniha a ani jednou Patrik Hartl nezklamal,naopak se neustále zlepšuje.Doporučuji.

Marfulka007
09.01.2017 5 z 5

Patrika Hartla jsem objevila úplnou náhodou a hned jsem zhltla jeho první dvě knížky. Ne jinak to bylo s Okamžiky štěstí letos po Vánocích. Dokonale čtivá kniha od které je těžké se odtrhnout. Veselá i tragická zároveň a přesto pro mě stále pohodová četba na zpříjemnění večera. Zajímavý nápad, že je napsaná ze dvou úhlů pohledů, a přitom to knize vůbec neuškodilo a neměla jsem pocit, že by se děj opakoval. Nejdříve jsem přečetla Veroniku, ale je fakt, že Jáchym mi byl nakonec mnohem sympatičtější.

oliec
09.01.2017 5 z 5

Hezké, kniha mě bavila víc než Malý pražský erotikon. Jako první jsem přečetla Veroniku. Dost jsem se i nasmála. Doporučuji.

ritz
09.01.2017 5 z 5

Mě se knížka moc líbila, nápad, prožít životní příběh sourozenců z pohledu bratra i sestry mi přijde výborný a zajímavý, i když se vlastně potkají jen v několika situacích. Mám ráda styl pana spisovatele, za mě plný počet.

Gabca1990
08.01.2017 5 z 5

Začala jsem Jáchymem a jeho příběh se mi líbil trošku víc. Vyprávění o Veronice se mi zdálo slabší, možná je to tím, že jsem ji četla jako druhou. Především se mi líbí originální pojetí dvou příběhů, které na sebe navazovaly a každý čtenář si může vybrat příběh, který začne číst jako první.