Ohou! Kolik má kdo nohou?

Ohou! Kolik má kdo nohou? https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411212/bmid_ohou-kolik-ma-kdo-nohou-KQh-411212.jpg 4 8 2

Knížka pomocí hravých veršů i obrázků přivádí malé čtenáře k přemýšlení o vztazích mezi čísly a okolním světem. Neukazuje jim čísla jako chladné abstraktní pojmy, ale přibližuje jim je v podobě počtu nohou živých bytostí i věcí důvěrně známých z každodenního života. Každou ze dvanácti číslic (nula až deset, plus sto) oživuje krátký veselý příběh o nohách, nožkách i nožičkách. Knížka pomáhá rozvíjet dětskou fantazii a zábavnou formou připravuje děti na budoucí výuku matematiky ve škole. Je určená dětem od 0 do 10 let, pro předčítání s rodiči i na samostatnou četbu.... celý text

kristeen
13.10.2021 5 z 5

Vtipné, nápadité, prostě jiné. Na rozdíl od tuctových počítacích knížek, tahle dětem utkví a budou se k ní vracet bez rozdílu věku. U nás určitě podnítilo nebezpečný zájem o nakladatelství Meander:)

muchomurka
11.03.2021 4 z 5

Nápaditá. Básničky byly hravé a veselé. A ilustrace také nebyly špatné, i když bych si je představovala více pro děti a méně umělecké.