Tisíc kousků tebe

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Rodiče Marguerite Caineové jsou geniální vědci, jejichž převratný vynález zvaný Ohnivák umožňuje cestování do různých dimenzí. Ale potom je Margueritin otec zavražděn a jeho vrah – hezký a tajemný Paul, asistent obou rodičů – stačí před zákonem uniknout do jiné dimenze. Marguerite nepřipustí, aby zůstal bez trestu, takže se ho vydá pronásledovat. Dívka se zde pokaždé vtělí do alternativní verze sebe sama, ale setkává se také s alternativními verzemi lidí, které zná – včetně Paula, jehož život se s tím jejím čím dál více proplétá. Marguerite brzy začne pochybovat nejen o Paulově vině, ale i o vlastních citech k němu. A vzápětí odhaluje, že pravda o smrti jejího otce je mnohem hrozivější, než předpokládala....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/335035/tisic-kousku-tebe-7vK-335035.jpg 4.2339
Série:

Ohnivák (1.)

Orig. název:

A Thousand Pieces of You (2014)

Žánr:
Sci-fi, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo
Počet stran:280
Překlad:Zuzana Bičíková
Autor obálky:Craig Shields
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:978-80-7544-421-9
Nahrávám...

Komentáře (100)

Kniha Tisíc kousků tebe

Přidat komentář
karca5233
16. dubna

No kde začít... Je to zajímavé téma které mě bavilo a chtěla jsem vědět víc z tohoto světa a z příběhu. Některé stránky byly ovšem celkem nudné ale jiné zase napínavé a čtivé... Určitě budu v sérii pokračovat, doufám že se to bude ubírat správným směrem :-)

Katte192
31. března

Prvních 100 stránek byla pro mne katastrofa. U padesáté jsem to chtěla vzdát, ale doporučení přátel a hodnocení zde na databázi mě přesvědčilo pokračovat. Po sté stránce se děj v Rusku rozběhl. Čtivé, zajímavé, řekla bych "jiné". Jo, není to asi žádná bomba, kterou bych musela číst dvakrát a ani kniha, kterou bych nadšeně doporučila dál, proto 3* ale za přečtení stála, konec konců je to jednohubka s míň jak 300 stránkami.

Barik05
27. března

Super, splnilo očekávání.

Lalina3
26. března

Co se týče cestování dimenzemi, přišlo mi to nedoladěné. Když už tvořím sci-fi, tak ho musím vysvětlit... Námět je hodně dobrý, bohužel ho autorka zatím nedokázala tak úplně využít.
Milostný trojúhelník mě zde otravoval, vlastně asi jako všude...
Co hodnotím hodně kladně, je čtivost. Knížku jsem přelouskala rychle.
Takže za mě 4*, už jen kvůli originalitě a čtivosti. A taky naprosto božské obálce!

Ivuska.09
25. března

Ze začátku jsem měla trochu problém se do příběhu začíst, ale nevzdala jsem to. První navštívená dimenze mě moc nezaujala, ale ta další si mě získala a pak už jsem se jen vezla na vlně příběhu založeného na cestování různými dimenzemi. Pokud máte rádi cestování časem, mohla by se vám kniha líbit - je to podobné.

luculi
24. března

Velice příjemná a čtivá sci-fi s originálním tématem, zvláště když jde o YA. Rozhodně jsem si to užila a bavilo mě to, jediným zklamáním byl klišoidní vztahový trojúhelník, který mi přišel zbytečný a strhla jsem za něj body... Pro mě 3,5*, ale na půlky nehrajeme... :-D

Melcrovka
18. března

Kniha je originální. Jako plus hodnotím zápletku a rozuzlení. To pro mě bylo překvapivé.
ALE...
Koncept cestování mezi dimenzemi mi přišel přitažený za vlasy. Je to sfi-fi, to ano, ale bylo tam moc toho "fi" a málo "science". Jako vědci mi zde předložené fyzikální vysvětlení cestování mezi dimenzemi nesedělo. Ale tak co, smířila jsem se s tím a pokračovala ve čtení. Samozřejmě takový koncept umožňuje autorce příběh přehazovat mezi úplnými extrémy. A na můj vkus to vážně byly moc velké extrémy. Přišlo mi to až kýčovité.
Dále mi nesedělo moc velké zaměření na romanci. Jindy mi to nevadí, ale v tom přecházení mezi různými světy to byla další kýčovitá věc.

Hyklova48
04. března

Tahle knížka byla zatím jedna z nejlepších co jsem kdy četla. Sice jsem ji ze začátku moc nerozumela ale po pár stránkách jsem se do ní začetla a nemohla jsem prestat číst. Už se teším co bude v druhém dílu knihy.

Štítky

sci-fi jiné světy romantika milostný trojúhelník dobrodružství

Autor a jeho další knihy

Amy Vincent

Claudia Gray (p)
americká, 1959

všechny knihy autora

Podobné knihy

Kniha Tisíc kousků tebe je:

v Právě čtených23x
v Přečtených425x
v Čtenářské výzvě27x
v Doporučených44x
v Knihotéce240x
v Chystám se číst516x
v Chci si koupit156x
v dalších seznamech9x