Odposlechnuto v Praze

Odposlechnuto v Praze https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383545/odposlechnuto-v-praze-mgQ-383545.jpg 4 105 26

Odposlechnuto v Praze série

Facebooková skupina Odposlechnuto v Praze zachycuje běžné i jedinečné příhody lidí pohybujících se v hlavním městě. Skupina má aktuálně více než 90 000 členů, kteří ročně sdílejí tisíce veselých „odposlechnutí” plných dětské upřímnosti, zajímavých mezilidských zápletek či životních příběhů, jež vygradovaly do mnohdy až naprosto nečekaných a neuvěřitelných situací. Kniha obsahuje ty nejlepší příspěvky a hlášky sdílené ve facebookové skupině Odposlechnuto v Praze.... celý text

NymphMaeve
30.08.2018 5 z 5

Ohromná sranda. FB skupinu sleduji a občas se dost zasměju, to je ale jen slabý odvar oproti knize. Klub Srdcařů vybral ty nejlepší příspěvky z nejlepších a vytvořil knihu koncentrované zábavy v podobě nádherně zpracované knihy, doplněné nádhernou grafikou. Navíc koupí přispíváte na dobrou věc - veškerý výtěžek z knihy jde na pomoc sluchově postiženým. Jsem ráda, že je tato kniha ozdobou mé knihovny a těším se, až si jí otevřu kdykoliv, když budu potřebovat zvednout náladu :)

leny.wood
18.08.2018 5 z 5

Naprosto super! Ne všechny historky jsou k popukání, ale většina ano. Rozhodně se ke knize budu vracet. Jen tak si vybrat namátkou stránku a zasmát se. Přesně tohle v mé knihovně chybělo. :)

Gooverka
06.08.2018 4 z 5

Kniha je plná velmi krátkých ale celkově velmi trefných minirozhovorů, které se dají zaslechnout hlavně v MHD. Moc se mi líbily minipříběhy s vtipem, několik sentimentálních pasáží bych asi vynechala, protože tak by měla kniha jednotný styl. Moc oceňuji že výtěžek jde na dobrou věc.

ditul
05.08.2018 4 z 5

Některé příběhy byly slabší a nějak jsem je nepobrala.. ale našly se i takové, u kterých jsem prskala smíchy a dokonale se pobavila - to prostě jen tak nevymyslíš ;)

Pistácie
27.07.2018 5 z 5

Knihu jsem přelouskala během dvou dnů, a nemohla jsem se skoro odlepit. Některé příběhy byly slabší, ale jiné byly opravdu humorné. Přijde mi úžasné, když si představím, že jde o autentické příběhy a přepisy rozhovorů. Někdy se sama nestačím divit, co nejen v MHD, nebo v obchodě zažiju, nebo jaké až komické dialogy si vyslechnu. Ne nadarmo se říká, že nejlepším scénaristou je sám život. Tahle kniha mě pobavila a doporučila bych ji všem, nejen pražákům. A palec nahoru za to, že koupí se přispívá na dobré účely, na sluchově postižené.

JosefW
26.06.2018 5 z 5

Když jsem před dlooohou dobou objevil na Facebooku skupinu Odposlechnuto v Praze, nevěřil jsem, že něco takového skutečně funguje. Delší příběhy i kratičké odposlechy z obchodů, tramvají, autobusů, metra, parků, náměstí či ulic se od té doby staly něčím, co mi vždy zvedlo náladu. Někdy svým humorným obsahem, jindy tím, že poukázaly na to, že se mezi námi vyskytují stále lidé s dobrým srdcem.
Když se před pár měsíci objevila výzva v podobě crowdfundingové sbírky na vydání knihy s těmi nejlepšími odposlechy, neváhal jsem a také přispěl. V tomto týdnu ke mne konečně doputoval očekávaný výtisk a musím říci, že obsahem skutečně nezklamal. Několikrát mi až vytryskly slzy smíchy. Ano, některá "odposlechuta" jsou lepší, jiná zase méně, ale ve výsledku si tenhle výběr mých pět hvězd skutečně zaslouží. :-)