Odposlechnuto v Praze

Facebooková skupina Odposlechnuto v Praze zachycuje běžné i jedinečné příhody lidí pohybujících se v hlavním městě. Skupina má aktuálně více než 90 000 členů, kteří ročně sdílejí tisíce veselých „odposlechnutí” plných dětské upřímnosti, zajímavých mezilidských zápletek či životních příběhů, jež vygradovaly do mnohdy až naprosto nečekaných a neuvěřitelných situací. Kniha obsahuje ty nejlepší příspěvky a hlášky sdílené ve facebookové skupině Odposlechnuto v Praze....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383545/odposlechnuto-v-praze-mgQ-383545.jpg 4.584
Humor

Vydáno: , Došel karamel

Kniha Odposlechnuto v Praze

adelach
11.11.2020

Vtipné ale krátké :)

svanta
18.09.2020

Já se teda pobavila. ideální knížka na záchod:)

DominaCZ
22.07.2020

Většina věcí je až kýčoidní a působí smyšleně a uvedena konkrétně bych si teda nepřála být, to by tam být nemuselo. To je doufám dobrovolné. Jinak - smysl "knihy" ? Vydávat jakože hlášky z ulice?
Statusy rozchodů z instáče vás štvaly, tohle žerete,,,zvláštní měřítko no.

vlkove
17.03.2020

Super projekt, který pomáhá na správných místech. Občas jsem se opravdu od srdce zasmála.

kudrdlinka
30.12.2019

Knížka mě opravdu pobavila :) u některých příhod jsem se smála nahlas, prostě jak se říká "to nevymyslíš".
Jinak oceňuji celkově tento počin Klubu srdcařů, stejně jako Srdcaře na cestách - můžu jen doporučit.

Jirinamac
16.07.2019

Knížku jsem dostala k narozeninám, sama bych si jí asi nekoupila. Ale jsem ráda, že jí vlastním. Moc jsem se u ní pobavila. Rychle přečteno a dobré na odpočinek. Při blbé náladě v ní asi budu občas listovat. Jsem ráda, že koupí knížky je podpořena i dobrá činnost :-)

Milky92
18.02.2019

Rychle přečtena zabavna kniha ;)

ronave
11.02.2019

Když jsem si přečetla, že se jedná o příběhy z Facebooku tak jsem se zděsila - nejsem jeho příznivce.
Ale zážitky byly vtipné, krátké, moc pěkné a rychle se knížka četla.