Objevuj s úsměvem: Kočky

Objevuj s úsměvem: Kočky https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429882/bmid_kocky-za-kockami-se-plizila-Uh1-429882.jpg 5 6 2

Vzdělání, humor i interaktivní úkoly najdou děti v úžasném leporelu plném koček a kocourů. Zábavný ilustrovaný příběh je určený milovníkům koček každého věku. Je to první kočičí encyklopedie pro malé čtenáře, kteří se od příhod Žabky, Mrzouta a jejich přátel nebudou moct odtrhnout. Zároveň se dozví, jaké jsou základy zodpovědné péče o zvířata, můžou luštit úkoly trénující postřeh a bavit se hledáním spousty zábavných detailů. Přesvědčte se o tom, že dvě kočky jsou víc než jedna!... celý text

Příroda, zvířata Pro nejmenší
Vydáno: , Pikola

Opowiem ci, mamo, co robia koty , 2016

Metla
29.09.2021 4 z 5

Cácorka je zvířátkomil, jako asi většina dětí, a nejvíce zbožňuje kočky (následují psi, koně a jednorožci). Takže tahle krásně ilustrovaná, hravá knížka byla za výprodejovou cenu jasnou volbou, ačkoliv se jedná o typickou jednorázovku. Jakmile skřítě poprvé splní úkoly, nemá mnoho důvodů se k nim vracet. O příběhu tohle objevování koček není: rodina si ke kocourovi Mrzoutovi přibere kotě Žabku a čtenář je sleduje v různých situacích - počítá, hledá a baví se hromadou motivů.
Nelze ignorovat inspiraci youtube hitem "Simon´s Cat", styl kresby je velice podobný, akorát scénky nehýří až takovým vtipem. Přesněji: dítě se docela zasměje, pro dospělého jde "pouze" o lehce úsměvnou záležitost. Možná už knížku nebudeme znovu číst a plnit zadání, ovšem návrat k obrázkům, kochání se a nacházení přehlédnutých detailů je naprosto jisté. 80-85%

muchomurka
03.01.2020 5 z 5

Krásná knížka, boží ilustrace, vtipné, naši malou prďolku nadchla. Spousta kočiček. Čím bude starší, tím v ní bude objevovat další a další věci.