Její keřík

Její keřík https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491703/bmid_jeji-kerik-Y8p-491703.jpg 3 356 60

Objekty touhy série

< 6. díl

Všechno se pokazilo, když jsem mu zastřihla keřík. A ne, není to to, co si myslíte. Jsem profesionálka. Klient si mě najal, abych zastřihla křoví v jeho zahradě a ozdobila ho na večírek. Omylem jsem ho proměnila v něco, co se rýmuje se jménem „Denis“. Představte si moje překvapení, když se umělecký svět rozhodl, že to je mistrovské dílo. Byly za můj keřový průšvih zodpovědné moje hormony? Asi bych se nedivila, kdyby tomu tak opravdu bylo. Když jsem poprvé potkala Harryho Barnige, můj mozek se přepnul do módu neadrtálky. Trápily mě ponižující představy, v nichž mě praštil po hlavě a unesl do jeskyně. Přišla jsem o velkou část slovníku a možná mi ukápla i slina. Ale nemohla jsem se na to soustředit. Na něj. Potřebovala jsem tuhle práci, abych mohla splnit sen své mladší sestře. Dosud jsem v profesionálním a soukromém životě dokázala všechno pokazit, ale jsem pevně rozhodnutá, že tohle vyjde. Takže, když mi pan Idol ženských srdcí nabídl, že mi pomůže zvládnout moji neúmyslnou uměleckou kariéru, nemohla jsem mu říct ne.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

Her Bush , 2019

ivetapl
17.08.2022 4 z 5

Tahle série rozhodně není pro každého. Ale za sebe ji naprosto miluju a na odpočinkové letní čtivo rozhodně doporučuji!!

V téhle knize máme Harryho a Nell. Musím říct, že oba od začátku budete milovat. Hned v první kapitole vám bude jasné, jak to skončí. Ale to u všech těchto knih, protože je to jednoduché čtení. Myslím ale, že vám to vůbec nebude vadit. Co někomu možná bude vadit, že se v těchto knihách opakuje jeden a tentýž scénář - chudá holka, bohatý muž. Ale to já ráda.

„Je tak nevinná. Nezkaz ji, Harry." „Zkazit ji? Za koho mě máš?"
„Za někoho s fungujícím ptákem a mozkem, které přitahují nevinné ženy, stejně jako čerstvý sníh přitahuje děti."
„Tak nevinná zase nejsem," řekla Nell. „Jsem jen trochu společensky neohrabaná."

Harry byl skvělý, jak hned propadl Nell. Vlastně ta oboustranná chemie.
Co Nell předvedla s keřem mě dostalo. Přišlo mi trošku zvláštní, že z toho byli všichni tak paf, ale ok. Asi bych dala přednost nějakému většímu umění.
Nell je docela praštěná a hodně věcí se jí nedaří. To, jak dřív řekne co si myslí než si promyslí, že to řekne nahlas je skvělá. A Harry... Jak se jí zastává.
Damian byl pěkný hajzlík. A schovává se za tatínka v jeho věku. To je .. dětinské. O tom se přesvědčíte hned při tom, co předvede nakonci.

Ocenila jsem, že se zde objevil předchozí postavy. Will to tam slušně zabíjel. Miluju ho.
Za sebe tuhle sérii doporučuji. Skvělé zakončení.

Pedruska01
16.08.2022 3 z 5

Konečně jsem se dostala do finále téhle série. Buďme upřímní, nápad by byl i relativně dobrý, ale zbytek je trochu tragédie. Ale když už jsem byla před cílem, tak už to nevzdám, že. Na tomhle dílu zněla nejlíp jen ta anotace. Umožnila mi celkem dobrou a vtipnou představu, ale výsledek byl pravým opakem. Četlo se to samozřejmě celkem dobře, do plusu musím hodit i délku knihy, ale to je opravdu všechno. Kniha nebyla vtipná, ani slovem. Spíš je to výplň hodně volného a nudného času.
Hlavní hrdinka Nell mi nikterak nepřirostla k srdci, respektive jsem si k ní nedokázala vytvořit žádný vztah, nebyly tam sympatie. Jednalo se o ploché sledování. Byla zvláštní, myslela si že je nadaná umělkyně, kterou nedokážou ocenit. Přitom evidentně byla neskutečně nešikovný a totální neuměl, který vytvářel bizardní a nehezké věci. Jasně, dneska je fakt všechno, co se dá nazvat uměním, ale tak mělo by to být trošek soudné, kvalitní a líbivé. Líbil se mi její záměr, že chce pomoci své sestře dostat se na uměleckou školu, za to jí tleskám, ale jinak mě absolutně nenadchla. Její věčné blábolení...ne, nebylo to ani za mák zajímavé.
Hlavní hrdina Harry mě už zajímal daleko víc. Oproti Nell jsem ho měla vážně ráda, a to neměl nijak moc prostoru se více prezentovat, vzhledem k rychlosti a rozsáhlosti knihy. Byl normální, dokázal přemýšlet a nevypouštěl z pusy žádné blbosti. Měl zajímavou práci a koníčky. Rozhodně se mi líbil a bavil mě.
Díky tempu děje, i tak trhlý příběh utrpěl. Vývoj jejich vztahu tomu odpovídá. Znají se ani ne týden, ale už se milují, po pěti měsících se už plánují děti. Tím to totálně autorka zabila. Nehorázně přitažené za vlasy. V tomhle směru hrůza. Taky úplně nerozumím, co Harryho na Nell tolik přitahovalo. Chemie žádná.
Ani tady si autorka nemohla odpustit a musela tam nacpat dementa Williama a babku. Na toho týpka mám vážně averzi, ale musím chtě nechtě přiznat, že se tentokrát na jeho debilní poměry choval fakt dobře. I babi byla v klidu. Jsem z toho až v šoku.
Děj byl jednoduchý, jistý potenciál měl padouch příběhu, ale jak rychle to začalo, tak rychle to skončilo. Škoda. Nemůžu si vzpomenout na předchozí díly - tohle je přesně ten typ, za pár dní člověk neví, která bije - ale překvapilo mě, že tam vyloženě tolik erotiky není. Jeden špás a dost.
Je to jednoduché, oddechové, mozek a přemýšlení není třeba. Nic mě na tom pořádně nelákalo v průběhu čtení, neměla jsem problém knihu odložit. Je to jeden z těch "horších" dílů z této série, ale určitě se najdou jiné, které byly úplná katastrofa. Takže tohle je takový samozřejmě hodně slabý, ale stále průměr. Přečetla jsem si to jako takovou povinnost ve smyslu dokončení série. Doporučení se vzdávám. Jsem ráda, že to mám za sebou. Netvrdím, že se s autorkou ještě nesetkám, to asi jo, a jsem vcelku zvědavá, ale toto si mohu odškrtnout a již se k tomu nevrátit. Takže tak.

tereza9371
16.08.2022 3 z 5

Od tohoto typu knih asi nikdo neočekává žádný složitý příběh a ani nějaké hlubší téma. Autorku i její "oddechové" knihy mám ráda, ale po přečtení keříku mám pocit, že je kniha až moc uspěchaná a s místy nuceným humorem.
Na druhou stranu se moc dobře četla, svůj účel (odreagování a vypnutí) splnila. Milé překvapení byl také William s babčou.

Času stráveným s keříkem nelituji, i když je přece jen dobře, že zakončuje sérii a Penelope se tak může soustředit na sérii novou.

IG: vesnicka_knihomolka

Lacie
10.08.2022 1 z 5

(SPOILER) Závěrečný díl série, keřík (třešnička už byla) na dortu, sklouznul k laciným vtípkům na téma penis, vagina a koule. Kdyby to ale aspoň bylo vtipné, když už erotiku aby člověk hledal lupou! Kromě krátké úvodní slovní přestřelky po zbytek děje řešíme, jestli není moc podezřelé zamilovat se do někoho na první pohled. Zasmála jsem se asi dvakrát při seznamování a pak už to byla jen otrava. Dokonce i Williamovi došla šťáva, přestože jsem ho neměla nikdy moc ráda, teď jsem doufala, že to rozjede.
Stejně jako v Jejím tajemství a u Utajeného dítěte v druhé sérii, i tady je nastíněna skutečně nosná zápletka, z té by se dalo tolik vytěžit... ale stejně jako u zmíněných dvou knih vyšumí do ztracena.
Nejslabším článkem ovšem byli Nell a Harry.
Nell je 22, není to sirotek ani jiné drama, přesto zarputile šetří mladší sestře na školné na prestižní vysoké. Proč? Má pocit, že všechno v životě pokazila, nic jí nejde, svým vaječníkům říká staroušci... je chudá a jako poslední šanci vidí stát se zahradní architektkou, jinak její život nejspíš skončí, nebo nevím.
Harry je pro změnu nádherný, svalnatý, prachatý a trpí. Jeho život se skládá z několika naprosto originálních, neotřelých a v celém vesmíru neviděných zálib, které nedokáže skloubit a s někým sdílet, leda by mu v tom pomohla nějaká ta pravá žena. Jenže kde ji vzít, že, když všechny ženské jsou mrchy zlatokopecké? Jako já ho naprosto chápu, fakticky, kde v USA najdete aspoň jednoho dalšího chlapa, co má rád sport a zbraně? No řekněte!
Přitáhne je to k sobě na první pohled, pak několik dní řeší, jestli teda jó, nebo radši né. Z nešiky Nell je skokem zasloužilá falická umělkyně. A to je vše.
PS: pokud si autorka myslí, že když střelí zajíce nebo srnu paintballovou puškou, bude dotčené zvíře štěstím bez sebe, že použila bezbarvou kuličku namísto oranžové... měla by si stoupnout bez ochranných prvků na hřiště a nechat se střelit do hýždě.

mirka2558
06.08.2022 4 z 5

Ďalšia časť ktorá nesklamala. Vždy sa teším na autorkine knihy pretože sú oddychové a aj sa na nich zasmejem.

moma08
05.08.2022 3 z 5

Tohle bylo hodně oddechové čtení a díky tomu, jak je to krátké, tak to bylo na chvíli.
Pro mě už to není, jako knížky ze začátku téhle série, mám pocit, že pomalu příběhy upadají, ale jsem ráda, že jsem si to přečetla.

Fidibus
05.08.2022 3 z 5

(SPOILER) Dle mého je dobře, že už další díl nebude. Tady i babičce a Williamovi došel s vtipy dech. Děj jednoduchý - chudá smolařka zaměstnaná první den jako zahradnice se seznámí s bohatým majitelem a místo tučňáka mu z keře střihne něco lepšího. Stává se z toho umělecké dílo, do toho se zamotá agent-proutník, aby ona pochopila a skončilo to šťastně, včetně jejího výtvarného talentu.
Hodně upovídané, pár vtipných scén. Oddechovka na večer.

Ešína
03.08.2022 3 z 5

Poslední díl Objektů touhy neurazí, ale ani moc nenadchne. V celku tam vlastně vůbec o nic nešlo a když mohl přijít zvrat, nepřišel. Ovšem jako oddechová rychlovka pobavila.

lusitta05
01.08.2022 3 z 5

Ani mňa toto nenadchlo, nudný, krátky, nezáživný príbeh. Jediná vtipná situácia sa mi páčila, keď paintballovými puškami išli loviť slepú a hluchú srnku. Inak absolútne nereálne, preklad taký čudný, aspoň pre mňa.

Ralemo
31.07.2022 4 z 5

Vtipná, krátká jednohubka. Neurazí, ale nenadchne. Zajímavý, místy až nereálný příběh. Každopádně oddechový příběh o Nell a Harrym, kteří se poznali díky zajímavému úkazu. :D Odpočinková literatura s lehkou zápletkou, troškou dramatu a veselým koncem. :) Určitě stojí za přečtení, jako předchozí knihy, každopádně Penelope napsala už určitě lepší knihy.

Hatshepsut
31.07.2022 3 z 5

Mám pocit, že oproti předchozím dílům je tento kratší. Celé to na mě působilo, že než to pořádně začalo už je konec. Stejně jako v minulých příbězích této série je zde hodně humorných, v případě Williama až střelených situací, takže to celé přečtěte raz dva.

le21nka
30.07.2022 3 z 5

Závěrečný díl Objektů touhy. Zábavné, lehce čtivé.

kristyna9911
29.07.2022 4 z 5

Pobavila sem se akorát škoda že to je poslední díl

ronnies.library
27.07.2022 3 z 5

šestý a závěrečný díl Objektů touhy. zásadně nedočítám poslední díly, jelikož se nechci loučit s daným světem, ale Penelope Bloom nejde jen tak nečíst. Její keřík pro mě nebude patřit k těm top z této série, ale rozhodně za přečtení stojí. sem tam mi přišlo, že se vlastně nic nestalo, ale já měla za sebou 150 stran během chvilky haha. vtipné to bylo jak jsem očekávala, jen mi tam stále něco chybělo. ale to je taková malá vada na kráse. nasmála jsem se dost a to je pro mě hlavní. Její keřík se mi zdál trochu jiný oproti předchozím pěti, nebyla tam ta typická vyhrocená akce a vlastně mi to nevadilo, jen jsem to od toho trochu čekala. líbila se mi ta rychlá lovestory mezi Nell a Harrym, ale často jsem se pozastavovala nad tím, jak rychle se to stalo a jestli je to fakt reálné v opravdovém světě. trošku mě znepokojovala Nell a její občasné chování a podivná záliba k určitým věcem *mrk* ale OPĚT si říkám…co čekáš, když se to jmenuje Její keřík. já jsem fakt spoko, dostala jsem to, co jsem chtěla.

Andrejka91
27.07.2022 2 z 5

Celá série měla sestupnou tendenci. První 3 díly se mi líbily, pak už to šlo z kopce.
Tento a zároveň poslední díl se mi nelíbil vůbec.
Celou knihu jsem se nedokázala začíst, příběh mě nebavil, nepřipadalo mi nic vtipného, spíš mi to připadalo celé trapné.
Knihu sem přečetla asi za 2 hodiny, ale tak mě příběh neoslovil, že ani nevím pomalu o čem jsem četla.
Velké zklamání a jsem ráda, že je této sérii konec bohužel.

MilackovaN
24.07.2022 5 z 5

Tato série mi bude chybět. Sice to byly vždy jednohubky, přečtené během pár hodin, ale vždy jsem se u nich nasmála. Jinak tomu nebylo ani u keříku. Těším se na další vtipnou sérii od této autorky.

georginaa
06.07.2022 2 z 5

Bohužel u tohoto dílu jsem zklamaná. Skoro celou knihu se probíral jeden špatně ustřihnutý keř a nic víc. Jak chtěla Nell prorazit jako umělkyně to nechápu. Bohužel z ní spisovatelka udělala totální trdlo a ve všech směrech. Prostě jsem ji nepřišla na chuť. Kdyby se jí nenaskytla příležitost u prachatých vlivných lidí, neměla by šanci vůbec. Ani vlastně nevěděla jak to všechno funguje, jen byla viděna u keře, jak lelkuje a to Harryho upoutalo natolik, že se do tohoto trdla zamiloval. Pak ji vedl životem správným směrem a ona stejně skoro nic nechápala. No to se podle mě prostě moc nepovedlo. Nehledě mi chybělo špičkování, smích a pobavení jako u předchozích dílů.

dencazrnu
28.06.2022 4 z 5

Jak už jsem místy byla u některých dílů zklamaná, tak tady musím říci, že to bylo důstojné zakončení celé série :-) Od začátku jsem se smála a užívala si celý příběh :-) Autorka tentokrát nesázela jen na erotickou zápletku, ale dala si více záležet na celkovém příběhu knihy. Nell mi místy trošku připomínala Natašu z prvního dílu, který já řadím s Třešničkami mezi nejlepší z celé série :-) .. Jsem ráda, že autorka tuto sérii již ukončila, protože myslím, že už by nám stejně více nabídnout nemohla, ale i když to nebyl nejlepší díl, jsem ráda, že to nebyl úplný propadák a já si mohla čtení náležitě užít :-) Dokonce i William s babičkou byli snesitelní! :D

petulkapeta
26.06.2022 5 z 5

„Je tak nevinná. Nezkaz ji, Harry." „Zkazit ji? Za koho mě máš?"

Moc pěkne zakončení serie, hlavně jsem se nasmala jako u každého dílu Nell byla super a jejich seznamení s Harrym bylo k popukaní.

Ellinek
18.06.2022 4 z 5

Za mě tedy důstojné ukončení série. Ano, je to pořád láska i děj ve stylu japonského šinkanzenu, ale je to prostě oddechovka, kdo by to řešil. :D U keříku jsem se pobavila, zasmála, pobaveně kroutila hlavou a bavila se od začátku do konce. Nell a Harry mě oba strašně bavili, bratři Barnidgeovi jsou prostě moje krevní skupina a jak Peter, tak Harry se mi trefili do noty. A kupodivu jsem tady neměla Williama chuť zabít a zakopat jako ve většině dílů. Možná nám chlapec už pomalinku něco-jako-dospívá. :D Byla to zábavná jednohubka, přesně to od této série taky čekám. A keřík se dokonce za mě řadí mezi ty nejlepší díle série!