Její keřík

Její keřík https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491703/bmid_jeji-kerik-Y8p-491703.jpg 3 356 60

Objekty touhy série

< 6. díl

Všechno se pokazilo, když jsem mu zastřihla keřík. A ne, není to to, co si myslíte. Jsem profesionálka. Klient si mě najal, abych zastřihla křoví v jeho zahradě a ozdobila ho na večírek. Omylem jsem ho proměnila v něco, co se rýmuje se jménem „Denis“. Představte si moje překvapení, když se umělecký svět rozhodl, že to je mistrovské dílo. Byly za můj keřový průšvih zodpovědné moje hormony? Asi bych se nedivila, kdyby tomu tak opravdu bylo. Když jsem poprvé potkala Harryho Barnige, můj mozek se přepnul do módu neadrtálky. Trápily mě ponižující představy, v nichž mě praštil po hlavě a unesl do jeskyně. Přišla jsem o velkou část slovníku a možná mi ukápla i slina. Ale nemohla jsem se na to soustředit. Na něj. Potřebovala jsem tuhle práci, abych mohla splnit sen své mladší sestře. Dosud jsem v profesionálním a soukromém životě dokázala všechno pokazit, ale jsem pevně rozhodnutá, že tohle vyjde. Takže, když mi pan Idol ženských srdcí nabídl, že mi pomůže zvládnout moji neúmyslnou uměleckou kariéru, nemohla jsem mu říct ne.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

Her Bush , 2019

Petra38
21.02.2023 2 z 5

Takže asi takhle- celá série mě poměrně bavila, bylo to odlehčený čtení s romantikou,vtipem a vášní ale tento díl mi připadal jako výškrabek autorčina nápadu na sérii. Pokud přijde něco nového z její dílny tak si určitě přečtu;-)

Julinka679
30.01.2023 4 z 5

Další díl a další vtipná oddechovka, laťku to drží stále vysoko tak uvidíme, co u dalších knih od autorky.
Za mě opět super, bavila jsem se, občas takový trapno-humor ale vůbec mi to nevadilo.
Opět 4* a doporučuji.

NicaCola
29.01.2023 2 z 5

Knize dávám tak 2,5 hvězdiček. Jelikož se jedná už o několikátou knihu ze série, tak jsem tušila, co mám očekávat. Občas jsem se pousmála, občas zakroutila očima. Nápad s archipenistkou byl super :-D

Tato série neurazí, je to pohodové čtení na jedno, max dvě odpoledne:)

Iris30
26.01.2023 4 z 5

Série dočtena a musím říct, že Keřík čtenář musí brát opravdu s nadhledem, protože jinak si to v reálu neumím dost dobře představit.
Ale co musím vytknout, tak byla postava Williama, připadalo mně, že z něj udělala blbce, nemůžu si pomoct, přitom v předešlé knize se mi hodně zamlouval.
Dávám 4* na odreagování je to dobrá volba, se špetkou humoru a erotiky.

adela2230
24.01.2023 5 z 5

Zábavná kniha, občas mi nesedělo chování Neil, ale i tak je to čtivá oddechovka.

kikies
22.01.2023 1 z 5

Po pravdě: Kdyby si hlavní postava z celého toho humbuku kolem svého výtvoru dělala srandu, bylo by to mnohem lepší, takhle to bylo dost uvalené, až trapné. Ta jedna hvězdička je za to, že se nejednalo opět o nějakou zapomenutou (a kupodivu děsně sexy a nečekaně náruživou) pannu - to už bych tou knížkou hodila proti zdi. Je fakt, že ta série byla asi moc dlouhá, takže všechno, co lze použít v ději, už je hrozné klišé, ne jen obecně, ale i v rámci série. Ta návaznost a setkání se starými známými byly dobrým nápadem, některé postavy byly docela vtipné, ale velká část byla extrémně nedospělá a neuvěřitelně divná - emoce podezřele vyhrocené. Jako upřímně netuším, proč jsem to dočetla až sem... ale věřím, že své fanoušky si to najde, ale vidím to spíš na mladší ročníky. Tohle už je moc i na oddechovku.

Rapeh
29.12.2022 3 z 5

Dobrý konec celé serie. U knihy jsem si skvěle odpočinula a odreagovala. Myslim si že nejlepší byly asi první tři díly.

adevis
28.10.2022 4 z 5

Závěrečný díl humorné a lehce peprné série od oblíbené americké autorky Penelope Bloom mě potěšil.

Tentokrát se setkáváme s Nell, mladou a bláznivou umělkyní, která pracuje pro firmu starající se o zahrady. Jednoho dne dorazí k Harrymu, aby mu zastřihla jeho keřík. Úkol zněl jasně, jenže Nell ho „omylem“ zastřihne do tvaru… ehm, určitě víte. Klasický vzorec těchto knih je ten, že Harry je boháč a z jejího výtvoru se díky jeho konexím stane umělecké dílo. A pak začne teprve ta jízda.

Pokud jste se ve čtení Objektů touhy dostali až k této knize, mělo to svůj důvod a knihy vás bavily. Pokud tuto sérii ještě neznáte a stihla vás minout, neodmítejte ji. Všechny knihy jsou nenáročné, protkané humorem a lehkou erotikou. Nesednete si z nich na zadek, ale ani vás neurazí. Po čtení thrillerů a depresivních knih vám tato série sedne jako zadek na hrnec!

Velice oceňuji provázanost postav od prvního do posledního dílu. Pokaždé to bylo milé shledání :) Teď už mi nezbývá nic jiného, než se těšit na další autorčinu sérii, tentokrát s názvem Můj tak trochu komický románek.
Hodnotím 3,5/5*. Třešničky byly nejlepší!

Lucík118
25.10.2022 5 z 5

Kniha byla skvělá, líbila se mi. Jednoduché, odpočinkové, nenáročné čtení, přesně to jsem potřebovala a přesně to jsem taky dostala. Taková ideální knížka, když si potřebuji dát pauzu od náročnějších knih.

Laf
20.10.2022 4 z 5

Kniha nezklamala. Je nenáročná, skvěle a rychle se čte a ještě jsem se u ní zasmála. Ideál. Pokud nečekáte nějaké veledílo, ale knihu, u které nemusíte přemýšlet, a zároveň vás bude bavit, tahle kniha je dobrou volbou.

terryaknihy
08.10.2022 3 z 5

Ze začátku jsem byla nadšená, ale nadšení se potom postupně začalo vytrácet. Pravdou je, že to nakonec nebylo tak špatné. Jen v určitém momentu to ztrácelo chvilku šťávu. Celá tahle série neurazí, ale úplně si z ní na zadek nesednete. Přesto je to milé čtení, občas humorné, které vám zkrátí volné chvilky u kafča. Její keřík mě nakonec přesvědčil, že i když se mi hlavní postavy úplně nelíbí, ty vedlejší příběh dokážou utáhnout. Zase jsem úplně prošvihla moment, kdy proběhlo bezhlavé zamilování, což se mi u Bloom stává docela často. Je to hrozný fofr…
Návrat v podobě Williama a Hailey jsem si ale moc užila a díky lehkému čtení to byly příjemné necelé tři hoďky, co jsem s knihou strávila.

Ewe291
29.09.2022 1 z 5

Moj nazor je, ze autorka mala skoncit pri druhej alebo tretej knihe. Toto bolo co?! Nechapala som polovicu knihy, vazne! Bud som na to stara alebo tento styl nieje pre mna. Jedina hviezda za snahu inak nic, autorka mi dokazala sprotivit aj Willa a jeho zenu a babicku. Prosto za mna nic moc

vera4669
29.09.2022 2 z 5

Takový nejslabší díl, asi už je jich trošku moc, kniha mě úplně nebavila, takže za mě ztráta času

Kristy.Seb
25.09.2022 3 z 5

Každý měl nějaký účel.

Optimismus tě může zabít, ale je lepší zemřít optimistická než žít po zbytek života v kyslíku pleny smradlavém deprese a pesimistického strachu.

Víš, co je vtipné na pravdě? Je jako syrové kuře. Můžeš ho schovat. Jednoho dne vypadne proud a to zmrzlé, hnusné kuře zasmradí celý dům.

Kdyby bylo snadné uspět, všichni by uspěli. Jsi na začátku nové životní kapitoly. Jedinou věc, kterou ti můžu zaručit je, že nejrychlejší způsob, jak selhat, je vybrat si nejsnadnější cestu. Snadná cesta nevede k vítězství.

Jediná správná cesta je někdy ta, že si musíš uspořit vlastní ruce.

No.. Nejlepší na celé sérii byla babička.

narisa
04.09.2022 3 z 5

Poslední díl byl opravdu krátký a vše bylo dost urychlené, ale zároveň se skoro nic nedělo. Harry byl zajímavý, ale moc jsme se toho o něm nedozvěděli a platí to i o Nell. Předchozí díl byl mnohem lepší. Za mě trochu zklamání.

Ladeline
29.08.2022 2 z 5

K téhle knize jsem se popravdě dostala jen díky její akční ceně, a proto mě její koupě naštěstí tolik nemrzí. Udělala jsem možná chybu, že jsem ji přečetla samostatně a ne jako součást nebo zakončení série. Každopádně mi chvíli trvalo než jsem se začetla, autorčin styl mi hned zpočátku nesedl, i když je pravda, že nakonec jsem se párkrát nahlas zasmála vtipným dialogům. Harry byl fajn, Nell mi přišla neskutečně trhlá a nějak jsem si k ní nenašla cestu. Ale co mě osobně přišlo fakt vtipné vydávat toto dílo za erotický román, když v knize byla jedna jediná a dost mizerně popsaná akce. Nestává se mi to často, ale tahle kniha mě prostě zklamala.

Kešu1981
28.08.2022 1 z 5

Tak to nebylo čtivé, milé ani pohodové...jen infantilní fórky o penisech, vagínach a bradavkách...pardon, ale po přečtení mi kleslo IQ... víc k tomu nemám co napsat

petusska01
28.08.2022 3 z 5

Niektoré diely z tejto série sú úžasné (napr ten 1) a niektoré slabšie- napr tento. Nebolo to vyslovene zlé, stále si to drží relatívnu úroveň, aj keď je to veľmi rýchla jednohubka trvajúca niekoľko dní. A stále sa tam objavuje William (ktorého som si až tak veľmi neoblubila) a babička. Áno, bolo to najmä vtipné, zápletka bola taká...rýchla a romantika a erotika vlastne niekde zabudnuté. Na začiatku autorka naznačila akoby postavy mali nejaké problémy- Nell mala problém s rodičmi a taktiež v sebadôvere. Harry nemal prepojené koníčky a akoby sa v ňom skrývalo viac... A tieto postavy sa tu nestihli nijako vyvinúť, nestihli si poriesiť tieto veci. Škoda, mohlo to byť "kvalitnejšie'. Ale séria ako taká spolu nie je na škodu, je to sranda.

LuciKo
22.08.2022 2 z 5

Za mě osobně se to moc nepovedlo. Kniha se mi zdála hodně plochá, v podstatě popisuje jeden týden na 200 stránkách. K postavám jsem si nestihla udělat vztah (a upřímně moc nechápu, jak si ho stihly udělat ony k sobě navzájem!). Vtip jsem tam také postrádala a erotika? Nevím, čím si kniha tento štítek zasloužila. Kdysi jsem četla Jeho banán, ten mě také nenadchl (i přes lákavou anotaci a obálku). Teď nová kniha Moje (tak trochu) utajené dítě z druhé série se mi zdála jako z úplně jiného těsta, proto jsem dala sérii Objekty touhy ještě jednu šanci. Ale bohužel, nadšení se nedostavilo.

Tesset
22.08.2022 3 z 5

Ze začátku mi přišla jako ostatní díly, nic světoborného, ale milá a vtipná oddechovka, u které vypne hlava. Pak už mi ale ty jejich rozhovory přišly malinko trapné a shodily celou knihu. Série není špatná, ale nejlepší je vždycky anotace, tam si s těmi dvojsmysly autorka vyhrála a prodala díky nim celý příběh.