Jeho zákusek

Jeho zákusek https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458878/bmid_jeho-zakusek-hpe-458878.jpg 3 661 143

Objekty touhy série

Asi si nikdo nemyslí, že mít sexy šéfa není vůbec komplikované ani matoucí. Ale musím mu už odolávat jen pár měsíců. V lednu odlétám do Paříže, abych si splnila svůj sen a stala se umělkyní. Škoda, že nemůžu mít svůj zákusek a náležitě si ho užít. Zapomněla jsem se zmínit… Můj sexy šéf byl mou školní láskou. Tak trochu. Nejprve jsem ho chtěla samou láskou umačkat. Nakonec jsem ho chtěla už jen umačkat. Teď je zpět a klidně by mohl mít na hrudi napsáno „nesahat“. Jedna drobná otázka: počítalo by se, kdybych nepoužila ruce? Odpovím si sama. Ano, Emily, ty nadržená čubko, počítalo. Mimoto můj sen na mě prakticky čeká naservírovaný na zlatém podnose. Pokud se zvládnu chovat tak, jak mám. Byla bych naprostý blázen, abych riskovala. Taky jsem pyšná na to, jak dlouho jsem se zvládla jako blázen nechovat, a chci si svůj rekord udržet. Musím pro něj udělat akorát jednu rychlovku. Pár plakátů a několik dekorací na velkou Halloweenskou party, kterou pořádá. Pak jen odejdu od jeho snových očí a nádherného těla, sednu na letadlo a zapomenu na všechny nádherné děti, které bychom spolu mohli vyrobit. Ale tři měsíce jsou opravdu dlouhá doba…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

His Treat , 2018

Theliel
01.03.2023 4 z 5

Opět oddechové čtení, tenhle díl mě bavil stejně jak ty předešlé, jen mě mrzelo, že to vyvrcholilo všechno až skoro na konci knihy, ale přesto jsem si příběh užila a za tři dny jsem měla knihu přečtenou. Oba hlavní hrdiny jsem si oblíbila. Těším se až si přečtu další díl.

Terka18
21.02.2023 4 z 5

Tento díl série byl hodně oddechový a nejslabší. Nebylo to špatně počtení,ale chyběla tomu šťáva a nějaká větší akce a romantika.

VéjaTarabová
11.02.2023 2 z 5

Již třetí díl a zatím úplně nejslabší. Příběh doslova stejný jako předešlé, postavy už jsou ohrané. Ryanovo osobnost jsem si v minulém díle představovala úplně jinak. Chování Williama a Steva bylo vážně trapné. Už se vytratil i humor, který dříve fungoval. Erotický román, který obsahoval naprosté minimum erotických scén. Plusem je, že se to rychle čte a nemusíte u toho vůbec přemýšlet. Konec byl velmi uspěchaný, nicméně další díly si stejně přečtu, jelikož je mám všechny doma koupené.

„Román o mém životě by se nejspíš jmenoval Padesát odstínů neúspěšných vztahů. A rozhodně by to nebyl bestseller.“

adabraz
25.01.2023 2 z 5

Jako oddechová knížka je to fajn, avšak je to pořád ten samý děj dokola, jako u předešlých dílů :D. Často i dost nereálné okamžiky.. Ale na relax a zasmání ji doporučuji.

tatjana1737
22.01.2023 4 z 5

Konečně se dostávám k psaní komentářů ke knihám, které jsem přečetla loni:

Třetí a čtvrtý díl série Objekty touhy jsem dostala od kamarádky a úspěšně se mi podařilo předstírat nadšení. Pamatovala si, že jsem mluvila o Banánu a Třešničkách, méně již mé hodnocení těchto knížek. Knihy Penelopa Bloom vykazují několik společných rysů: Mají povedené obálky. KD jim dělá slušnou reklamu, takže se kupa lidí nachytá a koupí si je. Překlad bývá zmršený. Ač se to nemusí zdát, knihy jsou útlé a zkušený čtenář je přečte za chvilku. Děj je velice jednoduchý a sleduje staré dobré schéma.

Bloom nepíše úplně špatně, ale není to žádný propracovaný román. S ohledem na to, že jí to ale vyšlo, sází na osvědčené ingredience, jiskření mezi hrdiny a hlavně humor. A protože jí to vyšlo, musí se všemi díly mihnout postavy z knih předchozích včetně ujeté babičky.

Tyhle knížky má cenu číst jako oddychovku a hlavně ne hned po sobě, protože pak čtenáři neuniknou všechny výše zmíněné nešvary. S časovým odstupem se ale člověk pobaví a na chvilku vypne. Takže mě Jeho zákusek vcelku bavil, postavy byly sice trochu nudné, ale o to mně sympatičtější. Zápletka sice volala po pořádném konfliktu mezi vysněnou kariérou a láskou, ale je to Bloom, a tak byl konflikt spíše jen naznačen a skončilo to samozřejmě dobře. I když jsem se zařekla, že po Banánu a Třešinkách se k autorce nevrátím, knížku jsem přečetla a jsem i ochotna se ji nezbavovat, protože jsem se u ní bavila.

Edit: Až teď jsem zjistila, že tento díl jsem komentovala již v době po přečtení :-).

Damonka12
24.12.2022 3 z 5

Milá oddechovka, u které jsem se docela dost i nasmála. Ale chování některých hrdinů na mě bylo až dost bizardní. Taky styl psaní této autorky mi úplně nesedí.

Vendy1993
30.11.2022 4 z 5

Další parádní díl, jen tentokrát strhávám jednu hvězdu protože jsem si všimla (blesk) že autorka v podstatě stále opakuje stejný děj už ve třetí knize...jsem zvědavá jestli tomu tak bude i ve zbytku série. Ale jinak super počtení.

SvetlanaHonzova
19.11.2022 3 z 5

Tento díl ze série mě vůbec nezaujal. Nemám teď moc chuť číst další díly. První díl byl napsán skvěle, o tomto díle se nedá říct, že je erotický, spíše takové čtení pro náctileté.

Eva_Skala99
17.11.2022 5 z 5

Skvělá humorná série! Pokud máte rádi román, humor a trochu sexu, neváhejte a čtěte. Doporučuji!

Rapeh
08.11.2022 3 z 5

Relaxace u knihy zaručena. Ryan mi ale místy přišel trošku komplikovaný. Proč to dělat jednoduše když lze vymyslet velmi komplikovanou cestu

lenka86393
31.10.2022 2 z 5

Jedná se o erotický román, jehož hlavními hrdiny jsou Emily a Ryan. Každý z nich tento příběh vypráví po svém. Ona se věnuje malování on vlastní pekárnu. V knize se pojednává jak dva mladi lidé za jistých okolností k sobě mají náklonnost a touží po sobě. Ryanovi doposud žádný vztah nevyšel a Emily má odletět za studiem do Paříže. Proto tedy oba váhají.
Láska a touha nakonec zvítězí.
Emily si splní svůj malířský sen o studiu v Paříži a Ryan v Paříži rozjíždí novou síť pekáren.
Je to oddechové a místy vášnivé čtení.

Books_by_Dee
29.10.2022 4 z 5

INSTAGRAM: books_by_dee

Zákusek je mojí třetí knihou, kterou jsem od Penelope ze série četla a nezklamala anitahle kniha. Čtenář si u jejich knih odpočine, i když předem zná konec. Kniha je zase plná vtipných hlášek - tady mě pobavila hlavně 3Pčká - Polibek, pomazlení, penetrace - jo takhle chlapi prostě myslí. Baví mě jak se v knížkách objevují i postavy z minulých dílů. Snad je možná moji nejoblíbenější, zatím.

Marci34
13.10.2022 5 z 5

Přečteno za pár hodin a musím říct, že jsem se nemohla odtrhnout , ale já knihy Penelope Bloom miluji . Těším se na další díl.

Laf
06.10.2022 3 z 5

Příjemná a nenáročná kniha, u které se občas i zasmějete. Líbí se mi, že se tam objevují i postavy z předchozích dílů.

biairicia
01.10.2022 3 z 5

Potřebovala jsem něco lehkého na odreagování a to kniha splnila. Není to žádné veledílo a člověk nesmí mít velká očekávání, ale jako oddechovka celkem dobrý. Rozhodně lepší jak třešničky. Čte se rychle a člověk se i zasměje.

veronika9761
26.09.2022 4 z 5

Me to bavilo moc. Z Bananu ani Tresnicek sem tak odvarena nebyla, ale tohle ja fajnova nenarocna vycpavka mezi tezsi temata.

Kristy.Seb
24.09.2022 3 z 5

Líbí se mi, jak se další díl točí kolem postav, které už známe. Ale jinak dost nezáživné.

tatjana1737
04.09.2022 4 z 5

(SPOILER) Asi stárnu, ale poté, co jsem sžíravě zkritizovala předchozí dva díly, hodnotím Jeho zákusek poměrně vysoko. Další knihy ze série mi koupila kamarádka, která to považovala - navzdory tomu, že byla srozuměna s mým názorem - za dobrý nápad. Protože mi zrovna došlo čtivo, dala jsem Zákusku šanci s tím, že ho pak stejně jako Banán a Třešničky věnuji naší knihovně. Přečteno bylo za den a půl a překvapivě jsem se hodně bavila. Zápletka tentokrát byla poměrně jednoduchá, chyběl výraznější konflikt, ale Bloom opět naservírovala vtipné dialogy, ujeté situace a sympatické hrdiny. Ryan byl tak dokonalý, až se z něj podlamovala kolena i mně (vyrýsované svaly? sexy look? a ještě, sakra, ten chlap umí péct?!) a nepřemýšlela jsem nad tím, že ve skutečnosti takovíto muži neexistují (a nebo už svého chlapce mají). Emily byla také sympaťačka, jen její nejka Lilith byla značně děsivá a nevím, zda bych chtěla, aby mne někdy sledovala, jak spím. William nezklamal a spolubydlící Steve mu zdatně sekundoval. Ano, v reálu by zřejmě k většině situací ani nedošlo a když se nad nimi člověk zamyslí s vážnou tváří, byly hodně přes čáru (přepadením počínaje a postelí s nebesy konče), stejně jako si nedovedu představit zcela nahý sex na střeše výškové budovy, kde vítr foukal tak, že to odválo hrdince oblečení. Jako oddychovka to ale nebylo špatné, člověk se pobavil a i ten sex byl napsaný pěkně, tak proč ne 4 hvězdy. Za pět by to bylo jedině, kdyby se autorka víc rozepsala, hrdiny rozpracovala víc do hloubky a i konflikt víc rozvedla. Ale nebylo to špatné a dávám tentokrát palec nahoru. A opět tleskám zdařilé obálce. (Halloweenská barva cupcaku mne trkla až později.)

KTera
24.08.2022 5 z 5

Vtipná oddechová kniha která pobavila. Jedná se o takovou jednohubku na odreagování. Lehce a svižně se to čte.

Knihy_nad_zlato
15.08.2022 2 z 5

Třetí díl tohohle bizáru, a zcela upřímně, jsem krapet zklamaná. Nebavily mě hlavní postavy. Jediný scény, které jsem si opravdu užívala, u kterých jsem se fakt bavila, byly ty s Williamem. A teda i většina se Stevem. Ale Ryan (i když byl v minulém díle super) ani Emily mě prostě nebavili. Jako oba byli v pohodě, žádnej zásadní problém s nimi nemám, jen mě prostě nebavili, nezajímali. A ani jsem mezi nimi neviděla žádnou chemii. Nebo minimálně ne tolik, kolik měli asi mít.
A ten konec byl hroznej. Mírně nechutnej řekla bych.
Ale četlo se to snadno a rychle, a bylo to i vtipný. Ale zatím je to určitě nejslabší díl.

erotika

2020  66%Jeho banán