Jeho zákusek

Jeho zákusek https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458878/bmid_jeho-zakusek-hpe-458878.jpg 3 661 143

Objekty touhy série

Asi si nikdo nemyslí, že mít sexy šéfa není vůbec komplikované ani matoucí. Ale musím mu už odolávat jen pár měsíců. V lednu odlétám do Paříže, abych si splnila svůj sen a stala se umělkyní. Škoda, že nemůžu mít svůj zákusek a náležitě si ho užít. Zapomněla jsem se zmínit… Můj sexy šéf byl mou školní láskou. Tak trochu. Nejprve jsem ho chtěla samou láskou umačkat. Nakonec jsem ho chtěla už jen umačkat. Teď je zpět a klidně by mohl mít na hrudi napsáno „nesahat“. Jedna drobná otázka: počítalo by se, kdybych nepoužila ruce? Odpovím si sama. Ano, Emily, ty nadržená čubko, počítalo. Mimoto můj sen na mě prakticky čeká naservírovaný na zlatém podnose. Pokud se zvládnu chovat tak, jak mám. Byla bych naprostý blázen, abych riskovala. Taky jsem pyšná na to, jak dlouho jsem se zvládla jako blázen nechovat, a chci si svůj rekord udržet. Musím pro něj udělat akorát jednu rychlovku. Pár plakátů a několik dekorací na velkou Halloweenskou party, kterou pořádá. Pak jen odejdu od jeho snových očí a nádherného těla, sednu na letadlo a zapomenu na všechny nádherné děti, které bychom spolu mohli vyrobit. Ale tři měsíce jsou opravdu dlouhá doba…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

His Treat , 2018

Haduwig
06.11.2021 2 z 5

Tohle je jen snaha okopírovat Banán, jenže tentokrát to postrádá chemii mezi hlavním párem, vtip i alespoň zdání originální zápletky. Za mě opravdu nastavovaná kaše, kterou už znovu v žádné podobě číst nechci, takže další díly si nechám ujít.

Slepýš24
31.10.2021 2 z 5

(SPOILER) Asi jediným plusem této knihy je čtivost. Jinak je to docela bída.

Postavy za moc nestály, měla jsem pocit, že v hlavě nemají nic jiného než rozmnožování. Navíc mi připadalo, že vztah mezi Ryanem a Emily vznikl jen proto, že si to autorka přála. Celý jejich vztah byl spíš takový popis, nepostřehla jsem, že by mezi nimi byla láska (minimálně láska nezaložená na "dokonalém" vzhledu).

Samotný děj byl neskutečně přitažený za vlasy. Přepadení hospody, zastavení výtahu a hlavně ta "závěrečná akce" na letišti. Co to proboha bylo?

Jaké štěstí, že má knížka jenom 224 stran...

Val
29.10.2021 3 z 5

Na totální vypnutí a odreagování asi ideální , ale tímhle dílem končím . Další už bych asi nedala . Snad kdyby mi bylo o pár let méně :-)

kacenka6144
20.10.2021 3 z 5

Banán mě bavil, Třešničky už byly slabší a Zákusek je taková jednoduchá Harlequinka. Celá série jde tak nějak do ztracena.

Michelleee
18.10.2021 3 z 5

Nejslabší díl, ale i tak jsem se zasmála dost během knihy.. A čtení utíkalo rychle

Pedruska01
18.10.2021 2 z 5

Další kniha v této sérii má až neuvěřitelnou čtivost, což je vzhledem ke zbytku naprosto nepochopitelné a taky jedinou relativně hezkou věc vůbec, a to obálku. Tím klady končí. Bohužel. Nemám ponětí, na čem jela autorka, když to psala, nemám ponětí, zda to myslela vážně anebo to má být nějaký vtip. Pokud však vtip, tak rozhodně spolu nesdílíme stejný humor, ani omylem.
Hlavní hrdinka Emily se mi ze začátku zdála v pohodě, přesto občas měla nějaký slabší okamžik. Byla to postava, se kterou jsem si nedokázala vypěstovat nějaký vztah natož aspoň vlažné sympatie. Byla to postava, kterou jsem jen sledovala. Nic víc.
Druhý hlavní hrdina Ryan na tom byl lépe, alespoň v tom, že jsem si ho dokázala v rámci možností oblíbit. Byla to jediná postava, která dokázala přemýšlet a chovat se normálně, o to víc jsem si ho vážila. Samozřejmě nic netrvá věčně a i Ryan měl trochu ke konci slabší chvilku, ale vzhledem ke všemu to nemám problém odpustit.
Každopádně ti dva byly za poslední dobu pro mě snad nejhůř vykreslený romantický pár vůbec. Žádná chemie. Absolutně, ani smítko, ani kapka - nic. Vůbec to nešlo do kupy. Nevěřila jsem jim to, bylo to ploché, vlastně prázdné. Moje romantické já je z téhle knihy celkově frustrované. Jako dokážu se přizpůsobit a snesu hodně, ale tohle bylo totálně o ničem, škoda papíru, škoda času všech, co přispěli ke vzniku té knize a výsledných čtenářů. Tahle série nezačala vyloženě skvěle, ale pořád se dala. Jenže díl od dílu je to jen horší a horší.
Děj? Když pominu to, že to bylo jak z rychlíku, což sice chápu díky počtu stránek celkem, ale ve výsledku je to neuvěřitelné, tak by se to i dalo (taková ta hrubá kostra). Některé scény i dialogy byli vážně mimo. Nevhodné, trapné. Možná to mělo být vtipné - především ty velké akce jako přepadení a výtah, ale nebylo. V žádném případě. Jistě, každý má tu stránku humoru nastavenou jinak, beru to, ale nesetkala jsem se dlouho s takovou katastrofou. Křivdila bych, kdybych tomu neuznala pár lehce úsměvných momentů, které vám jen nadzdvihnou koutek úst. Bylo to protkané metry a metry klišé a nelogickými momenty. Bylo to bohužel vážně strašné. Neměla jsem z toho vůbec dobrý pocit.
Chci se zmínit ještě k vedlejším postavám. To, že se tam objevoval hlavní pár z prvního i druhého dílu bylo fajn - taková ta provázanost. Kamarádi hlavních hrdinů, no, taky to šlo. Ale William? Zdálo se mi to, nebo jsem si nevšimla v jeho knize, že se z něho stal snad ještě větší mentál? Hloupý nápady, hloupý řeči, infantilní chování. V třešničkách byl divnej, ale brala jsem ho tak, že je svůj. Tady? Hrůza. Trapný pitomec, slušně řečeno. Otravoval mě. A babička? Byla místy přes čáru už předchozí knize, tady to jen pokračovalo, až na to, že ani už ona nebyla vtipná. Bylo to nevhodné.
Výsledek je o ničem, zbytečně kombinovaný, zbytečné výmysly, aby mohla být nějaká ubohá zápletka, špatný dojem, žádná romantika, nevěřila jsem tomu, nebylo to vtipné, spíše naopak, natož chytré, nijaké hlavní postavy, bez troška chemie mezi nimi a katastrofální vedlejší postavy. Nijak zvlášť se mi to nelíbilo, o zábavě nemůže být řeč. Takže jak jsem uvedla na začátku, pochválit mohu jen tu obálku a uznat čtivost, ale to je celé. Plus je možná i malý počet stran. Je to mizérie a je to škoda. Nedoporučuji, nejhorší z dosavadní série, hodnocení musím oproti předchozím srazit. Každopádně zvědavost mi nedá, a tak uvidíme, jaký bude balík.

vera4669
17.10.2021 2 z 5

Opět oddechovka, ale tahle dvojka mě ničím nezaujala.. Jediný vtipný moment byl z výtahu, jinak to bylo samé skuhrání a trapné dilema, které mělo normální řešení.. Tohle se nepovedlo

Ewwe
16.10.2021 2 z 5

Tak tahle kniha je tedy slabota. Je to škoda, protože začátek série byl vážně pěkný, ale další knihou je to horší a horší. Na odpolední čtení tak akorát

andy_nejedla
14.10.2021 5 z 5

Stejně tak jako předchozí díly, super oddechovka.

Lussy239
07.10.2021 4 z 5

Jako i předešlé díly - prostě večerní oddechovka. Tento díl se mi dějem zatím asi líbil nejvíce. Plusové body jsou především za to, jak snadno se kniha čte a děj ubíhá.

trynitrix
01.10.2021 2 z 5

Přesně proč jsem to četla? :-D Abych dočetla serii. Tohle bylo úplně mimo mísu.

buboscsek
01.10.2021 odpad!

Proč jsem to četla?

Erinien
12.09.2021 2 z 5

Občas mě kniha rozesmála ale jinak jsou postavy dost ztřeštěné, situace často poněkud ujeté. Taky jsem se i trochu nudila a části textu při čtení přeskakovala. Proto tak nízké hodnocení.

LucySmile
09.09.2021 2 z 5

Ze začátku celkem dobrý, druhá polovina hrozná. Děj je hloupý, humor žádný. S touto sérií to jde dost z kopce. Jestli vyjde ještě další díl, už si ho nepřečtu.

dooky
31.08.2021 4 z 5

Romanťárna jak vyšitá, ale byly chvilky, kdy jsem se i dost zasmála. Za mě palec nahoru a lepší než třešničky. Oceňuji propojení s minulými postavami.

Julinka679
31.08.2021 4 z 5

Opět oddechová eroticko-humorná kniha, kterou máte za chvíli přečtenou.
U série Objekty touhy neočekávejte obrovský příběh s velkou zápletkou ale čekejte, že se zasmějete, někdy budete na hlavní hrdiny nadávat ale v konečném důsledku si to užijete.
Co ke knize dodat... celkem jsem se zasmála při scéně s cupcaky v bundě, to nemohla autorka snad myslet vážně :D
Za mě klasicky 4* :-)

KarolínaKájink
25.08.2021 4 z 5

Prvním dvěma dílům nemá šanci se to vyrovnat. Na mě až moc odpočinkové čtení, nic moc se tam nedělo, ale když nemáte co číst přijde k chuti i tohle. Velmi rychle přečtené a nemusíte u toho moc přemyšlet.

mina_harker
17.08.2021 odpad!

Naprosto slabá knížka. Četla jsem ji rychločtením s troškou přeskakování odstavců, protože číst slovo za slovem bylo utrpení. Postavy (hlavně vedlejší) byly totálně nesympatické (a hodně ujeté). Příběh byl předvídatelný, což by tolik nevadilo, ale musel by být napsaný solidněji.

mira399
10.08.2021 3 z 5

Ajaj, tak tohle už za mě ne. Po nejlepším prvním dílu to jde nějak z kopce :-(

NicaCola
08.08.2021 2 z 5

Za mě rozhodně nejslabší díl série. Když to vezmu kolem a kolem, v knize se skoro nic zajímavého nestalo. Bavily mě jen momenty s Williamem, za což dávám jednu hvězdičku. Ta druhá je za obálku.

erotika

2020  66%Jeho banán