Jeho zákusek

Jeho zákusek https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458878/bmid_jeho-zakusek-hpe-458878.jpg 3 662 143

Objekty touhy série

Asi si nikdo nemyslí, že mít sexy šéfa není vůbec komplikované ani matoucí. Ale musím mu už odolávat jen pár měsíců. V lednu odlétám do Paříže, abych si splnila svůj sen a stala se umělkyní. Škoda, že nemůžu mít svůj zákusek a náležitě si ho užít. Zapomněla jsem se zmínit… Můj sexy šéf byl mou školní láskou. Tak trochu. Nejprve jsem ho chtěla samou láskou umačkat. Nakonec jsem ho chtěla už jen umačkat. Teď je zpět a klidně by mohl mít na hrudi napsáno „nesahat“. Jedna drobná otázka: počítalo by se, kdybych nepoužila ruce? Odpovím si sama. Ano, Emily, ty nadržená čubko, počítalo. Mimoto můj sen na mě prakticky čeká naservírovaný na zlatém podnose. Pokud se zvládnu chovat tak, jak mám. Byla bych naprostý blázen, abych riskovala. Taky jsem pyšná na to, jak dlouho jsem se zvládla jako blázen nechovat, a chci si svůj rekord udržet. Musím pro něj udělat akorát jednu rychlovku. Pár plakátů a několik dekorací na velkou Halloweenskou party, kterou pořádá. Pak jen odejdu od jeho snových očí a nádherného těla, sednu na letadlo a zapomenu na všechny nádherné děti, které bychom spolu mohli vyrobit. Ale tři měsíce jsou opravdu dlouhá doba…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

His Treat , 2018

Ewe291
11.07.2022 3 z 5

Taky priemer ale za mna nie. Myslela som si, ze knizku som uz ohodnotila kedze som ju citala ale asi som zabudla a ani sa necudujem, kedze som si musela osviezit pamät tym ze som ju otvorila a po par strankach mi docvaklo ze som ju citala. Ale za mna to bolo moc slabe a na Tresnicky to nemalo

brunettlibrary
04.07.2022 3 z 5

Zatím nejslabší díl ze všech tří předchozích. Autorka se asi snažila napsat spíš romantickou knihu, což ale moc nevyšlo. Autorka umí mistrně psát erotika, které tam bylo bohužel pomálu. Hlavní postavy byly sympatické, ale úplně jsem se s nimi neztotožnila. Doufám, že čtvrtý díl bude zase kvalitní!

RendyaDav
04.07.2022 4 z 5

Pokud chcete nenáročné počtení , které vás pobaví ,pak určitě neváhejte sáhnout po této autorce.

syky245
29.06.2022 3 z 5

Je to můj druhý precteny díl z této série. Líbí se mi, že jsou čtenářům stále připomínané postavy z předešlých knížek. Bohužel Jeho zákusek byl slabší.

K.A.T.Y
24.06.2022 2 z 5

Tuto sérii čtu postupně tak, jak byly díly vydány. Tento díl mě příliš nenadchl, spíše mě, oproti předešlým dvěma, zklamal.
William byl vtipálek už v "třešničkách", ale zatímco tam to byl humor příjemný, v této knize mi přišel otravný. Hlavní postava, Ryan, byla nemastná, neslaná. V jeho osobnosti mi chyběla nějaká rebelie. Odvážná zde byla spíše hlavní hrdinka. V příběhu mi chyběl "šmrnc".
Jsem zvědavá, jestli bude Jeho balík a Její tajemství lepší. :-)

adela2230
13.06.2022 3 z 5

Je to taková oddechovka, ale zároveň ne extra dobrá. Určitě by si zasloužila více propracovat.

Dela90
08.06.2022 2 z 5

(SPOILER) Emily je umělkyně, chodí do domova pro seniory a vede výtvarné lekce pro staroušky. Zde se setkává s Ryanem, kamarádem od Williama. Ryan ji nabídne práci na plakátech na Halloweenskou párty. Ona se nechce zaplést se svým šéfem, protože v lednu odlétá do Paříže, on nechce mít žádný vztah, protože na vztahy nevěří. Jenže William a jeho spolubydlící Steve to vidí jinak, a tak se do jejich vztahu nevztahu začnou plést. A možná je nakonec dají dohromady. Jenže co si Emily vybere vztah nebo Paříž?

Hodnocení:
Musím se přiznat, že tohle byla neskutečná blbost. Vůbec, ale vůbec jsem knížku nepochopila. Na to, jak byl 2.díl skvělý, tak tohle byla fakt bída. Knížku jsem brala do rukou s tím, že to bude oddechovka. No, četla jsem lepší oddechovky. U třešniček jsem se fakt smála, tady vůbec. William a Steve mě neskutečně štvali, jak se Ryana snažili popostrčit. A Ryan? Ten mi v druhém dílu byl fakt sympatický, tady jsem jeho postavu nějak nechápala. Jako by to byl úplně jiný člověk. Nejdřív si ji nechce pustit k tělu, pak to konečně udělá, aby o ní vzápětí hned přišel a ani nebojuje, a když už se rozhodne bojovat (díky bohu za Stephanie!) tak to provede tak krkolomně, kdy absolutně nechápete co, proč, jak a kdy. Ne, tohle fakt ne.

marta14
20.05.2022 3 z 5

Za mě 3,5 hvězdiček... Je to fajn oddechovka, dokonce jsem se i zasmála. I tak u mě ale vede první díl...

NiKub
18.05.2022

Rayan a Emily. No řekla bych, že tohle byl zatím nejslabší díl ze série.
Přišlo mi, že nejedná o dospělé osoby ale o dva puberťáky. Měla jsem velký problém knížku dočíst

Lacie
16.05.2022 2 z 5

3. díl, Emily a Ryan – nějak mě neoslovily ty problémy. Jasně že je to oddychovka a romantika a podobně, ale bylo to slabé. Oba dva se uráželi kvůli naprostým koninám, chovali se jako když se děti na pískovišti pohádají o bábovku a pak spolu nemluví, závěr byl pak z nějaké jiné dimenze – vymyslí to perfektně a vzhledem k celé knížce naprosto nesrovnatelně dospěle. A Williama by měl někdo internovat.

knizni.taurus
07.05.2022 3 z 5

Knihy ze série Objekty touhy beru jako skvělé odreagovačky. Knihy, u kterých nechci přemýšlet, chci se trochu pobavit a chci je přečíst za jedno nebo dvě odpoledne. Na tohle je ta série super.

Jeho zákusek je v pořadí třetím autorčiným počinem v téhle sérii a za mě je to zatím nejslabší díl. Velké plus je, že autorka do dalších dílů nechává proniknout i postavy z předchozích dílů, a tak můžete sledovat vývoj postav i po skončení jejich vlastního příběhu. Bohužel občas to je kámen úrazu. Například Williama jsem si při jeho vyprávění hodně oblíbila. Připadal mi jako vtipný chlap, ovšem tady už působil jen jako nevychované dítě, což mě trochu mrzelo.

Hlavní postavy tady pozbývaly nějakou výraznější osobnost. A i když mě bavila Ryanova práce jakožto pekaře a Emily jako malířka a umělkyně, tak si jejich příběh za chvíli ani pamatovat nebudu. Žádný zvláštní vztah jsem si k postavám nevytvořila (možná jsou na to knihy prostě jen krátké? ).

Nicméně jako oddechovka po náročném dni je to fajn. Je to extra čtivé, napsané jednoduše a místy i dost vtipné. Neberte to jako něco světoborného (i když to asi ani nejde :D). Ale pokud chcete proložit nějaké krváky a horory nebo nějakou složitější literaturu něčím oddechový, tak to můžu doporučit.

JancaMia
28.04.2022 3 z 5

Jednoduchá jednohubka, nenadchne neurazí . Romantické útěky jsou uplně jiný level.

kikies
25.04.2022 2 z 5

Každým dalším dílem mám pocit, že je to horší a horší - ačkoli je to asi spíše furt na jedno brdo, takže se obávám, že pokud se něco nezmění, úroveň série půjde do kytek. Ano, je to oddechovka, nečekala jsem od toho nic extra, ale takhle už to začíná být drobátko nudné....

Fidibus
21.04.2022 3 z 5

(SPOILER) Mně se tenhle díl hůř četl, vtipy mi občas přišly až na hranu. Je to o pekaři a malířce, kteří mají rádi horory a Halloween a snaží se dát dohromady, což ještě umocňuje větší snaha jejich okolí totéž, hlavně William a Steve s jejich střelenými nápady. Zádrhel je, že ona má brzy odjet splnit si svůj sen. Závěrečná záchranná akce na letišti knihu celkem zachránila a pak už je happy end.
Nechybí ani babička s její radami, jak na vztah (jak asi?), postavy přátel jsou známé z předchozích dílů. Jako oddechovka o. k.
"Roztomilý obleček. Za co jdeš, za sperma?"

orangerose
18.04.2022 5 z 5

Byl vtipnější, zábavnější, i romantičtější díl, než ty 2 díly pred ním, prostě super boziiii knížka :)

zimolka
12.04.2022 1 z 5

První dva díly se mě líbily,ale tento tedy ne . Dám tomu ještě šanci,ale momentálně nevěřím v dočtení série.

Always a reader
03.04.2022 2 z 5

Musím říct ze tento díl byl už i na mě moc, příliš přehnaný. Především tedy závěr.

Iris30
03.04.2022 5 z 5

Kniha se mi líbila, zvládla jsem ji přečíst za 2 večery a to proto, že jsem byla dost zvědavá, zda Emily odjede, nebo ne.
Závěr knihy mě mile překvapil.
Troufám si říct, že to bylo krapet jiné, než předchozí 2 knihy.
Za mne tedy pohodovka, která se četla svižně.

Digiivca
20.03.2022 4 z 5

Tato knížka, na to jak jsem se na ní těšila, mě trochu zklamala. Před touto knihou jsem četla Její třešničky a ta se mě líbila vice. Čte se rychle, ale tu první kapitolu jsem musela přelouskat.

LibraryGirl
17.02.2022 4 z 5

Příběh se četl opravdu dobře. Emily a Ryan byla sympatický dvojka, ale co mi tady vadilo (spíše rušilo) při čtení, tak byl William (v Třešničkách byl ale úžasný). Už jsem si říkala, kdy už toho nechá, puberťák jeden. Do seznamování Emily a Ryana se zbytečně pletl (např. ta hospoda). A babča na konci taky perlila:-) (ale ta byla roztomilá), takže se mi kniha líbila a těším se na další. Doporučuji!

erotika

2020  66%Jeho banán