Jeho balík

Jeho balík https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475066/bmid_jeho-balik-qyL-475066.png 4 558 101

Objekty touhy série

Jeho balík skončil v mé schránce. Uklidni se, úchyláku. V mé poštovní schránce. Jakmile jsem zjistila, co je uvnitř, uvědomila jsem si dvě věci: Patřil mému sexy sousedovi a ten měl temné tajemství. Většinou jsem se řadila mezi milovníky koček. V tom smyslu, že bych upřednostnila kočku v devíti z deseti případů. Nebylo to proto, že bych je měla nějak extra ráda, jen jsem neměla extra ráda většinu lidí. Můj soused mezi většinu lidí nepatřil. Žil v bytě naproti mně a byl to ten typ perfektně oblečeného chlapa v nóbl botách, který voněl jako reklama na Calvina Kleina a navíc to vypadalo, že ví, jak se používá dentální nit. Ale k věci, tenhle chlap měl očividně svůj život pečlivě uspořádaný. Byl to pan Dokonalý, ale co se mě týká, potřeboval by trochu srazit hřebínek. A jako na zavolanou jeho dlouhý, tlustý balík pronikl do mé malé, úzké poštovní schránky. Vím. Naprosto nechutné. Evidentně to byl trik, jak po mně vyjet. Pomineme-li fakt, že ho tam dala pošťačka, věděla jsem, co hraje můj soused za hru. Ano, naprosto přesně jsem to věděla. Tak jdeme do toho. Nebo spíš na to, pokud chcete. Omylem mi v bytě na balík několikrát spadl nůž. Prakticky se sám otevřel a já neměla na výběr, než se do něj podívat. Z balíku na mě koukalo jeho malé tajemství. Jak se ukázalo, pan Dokonalý nakonec nebyl tak dokonalý. Kdo by to byl tušil? Nápověda: Já ano. Ale naprosto jsem si hodlala užít každou vteřinu toho, co mělo přijít.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

His Package , 2018

Hatshepsut
06.11.2021 4 z 5

Za mě je to kniha skvělého sarkastického humoru a já se pobavila! Hlavní hrdinka Lilith je trochu šílená, ale přesto si ji oblíbíte. A slovní přestřelky postav byly super. Nečekejte od knihy nějaký vážný děj a potom se vám určitě bude líbit.

Ditules
06.11.2021 2 z 5

Nebavilo...

AliceTief
06.11.2021 3 z 5

Tahle série docela upadá,za mě nejlepší 1. a poslední kapitola, to jsem se fakt nařechtala. Jinak slabý průměr.

petulkapeta
05.11.2021 5 z 5

„Souhlasila jsem s rande, protože většinou mě lidi unavují. Pár
minut společenské konverzace a jsem úplně hotová. Jsi první
muž, od kterého bych chtěla víc.“

souhlas s janqa410, bavila jsem se kniha byla vtipná a s dvojčaty taky sranda i s babčou. Lilith byla velice zajimava divka, takova razna a to se mi libilo...

ZapisnikTerky
05.11.2021 2 z 5

Tahle série... achjo. Příběh a námět dobrý. Všechno ostatní už ale dobrý není... Víc v mojí recenzi.

Evka3814
04.11.2021 3 z 5

No musím říct že předešlá dílka mě zaujala více. Tentokrát mě přišlo že to nemělo šťávu. Sice také fajn oddych,ale prostě to nebylo ono

janqa410
01.11.2021 4 z 5

(SPOILER) Tento díl se mi po banánu a třešničkách líbil asi nejvíc, nebo možná stejně? Nevím, jsem na vážkách. Nicméně Lilith byla přímo kouzelná, opravdu mě bavila a její slovní přestřelky s Liamem byly vtipné, ikdyž často dosti kruté. Co se týká Celie, tak té bych dala tečku hned na začátku, protože si to mrcha zasloužila. No a babča, tak ta nemohla zklamat. Čupr tetina. Konec mě přišel docela uspěchaný, jako kdyby se Penelope musela vlézt do počtu stránek, ale čtení oddechové, vtipné, romantické, sexy, bez potřeby nad dějem nějak exta přemýšlet. Prostě sednete, lehnete, vypnete a čtete.

Renike
31.10.2021 5 z 5

Váhala jsem, jestli se pustit do dalšího dílu, ale nelituji. Bavila mě snad nejvíc ze všech. Styl humoru jsem si užívala. L&L je skvělá dvojka. Kniha se četla sama.

Michelleee
28.10.2021 4 z 5

Tenhle díl mě bavil. Lilith a Liam je skvělá dvojka,vážně se k sobě hodí..

Petriii
27.10.2021 4 z 5

Tak musím říct,že tenhle díl mě z celé série bavil nejvíc. Miluju ironii a sarkasmus a tady to všechno bylo tak vtipně podané :D opravdu jsem se u knížky hodně nasmála. Lilith a Liam byla skvělá dvojka,vážně se k sobě úžasně hodili. Bože a ta babička... A nejvíc nejlepší scéna,to co udělali Celii, mohla jsem se smíchy potrhat :D takže jo,tuhle knihu vřele doporučuji, ale asi jen ženám které si umí užít sarkasmus a trošku těch sprostých slov. Vy holky co jste na červenou knihovnu co je sladká od začátku do konce,se do tohohle příběhu raději nepouštějte :) 4,3/5*

Tesset
23.10.2021

Tak tenhle díl mi sednul asi nejvíc. Styl humoru byl podobný tomu mému, takže jsem si hlášky pořádně užívala. Jinak hodně podobné jako předchozí díly, prostě jednoduchá oddechovka.

georginaa
23.10.2021 4 z 5

Tak u tohoto dílu jsem se ze začátku nedokázala začíst. Vůbec nepoužívám sarkasmus jako Lilith a tím pádem mě to dost irituje. Liam to trochu vylepšil, a bylo jasné, že když mu všichni padali k nohám, ona jediná dělala vše proti a to ho přitahovalo. Nevlastní sestra fakt byla ulítlá a čekala jsem o dost větší pomstu, ale tato co vymysleli L+L byla vtipná.

Pedruska01
21.10.2021 4 z 5

Na Balík jsem byla zvědavá, především kvůli tomu, zda dosud vydaná série už tímhle dílem spadne konečně přes hranu a definitivně se odepíše. A ono ne. Byla jsem velmi mile překvapená. Tento díl neskutečně vystřelil nahoru a jsem za to hrozně ráda. Mohu s čistým svědomím říct, že mě vážně bavil, dokázal mě rozesmát a celkem se mi líbil. Zázrak.
Hlavní hrdinka Lilith, kterou jsem měla tu čest poznat už v předchozím díle se jevila jako podivínka, co nemusí lidi obecně a má sklony k představám o násilí. Přesto byla fajn. Dokázala jsem si ji oblíbit. Dokázala být výstřední s prořízlou pusou typu, co na srdci, to na jazyku, nebrala si servítky, ale bavila mě. Byla cílevědomá, byla drsná, ale přesto ve skutečnosti taková nebyla. Mrzelo mě, co se jí stalo s rodiči.
Druhý hlavní hrdina Liam byl taky dost fajn, oblíbila jsem si ho hned a neměla jsem proti němu vůbec nic. Bavil mě. Jeho příběh byl dost zvláštní, co se týče jeho nevlastní sestry, ale pořád se to dalo.
Dohromady jim to pěkně klapalo - tentokrát tu ta chemie byla a bylo to něco naprosto skvělého (oproti předchozí knize). Líbilo se mi, jak spolu fungují. Jediné co, ale to je u každé knihy, ten děj jede ještě rychleji než rychlík, proto se mi ten vývoj událostí nezdál. To tempo hází pak obraz, kterému se nedá věřit, ani co by se za nehet vešlo a obecně to od reality má zatraceně daleko. Přeci jenom kdo se po týdnu známosti sestěhovává k sobě?! Ale i to by se relativně dalo odpustit, na počet stránek.
Děj/příběh mě bavil, líbil se mi. Jasně objevovali se tam věci, které byli trochu postavené na hlavu a výstřední, ale s tím se u autorky a této série musí počítat. Byla opět použita známá šablona chudá/bohatý šmrnclá vším, co prostě frčí a táhne poslední dobou a posypanou klišé všeho typu. Líbilo se mi opět to, že se tam objevili další postavy z předchozích knih, i když k nim už pražádný vztah nemám, pokud byl. William je pořád mentálně jinde, ale aspoň to tady bylo snesitelné než v Zákusku.
Byla jsem pevně rozhodnutá, že to je vážně dobrá kniha v rámci možností, co autorka předvádí a chtěla jsem jí v porovnání s předchozími dát hotové nebeské hodnocení, ale díky konci, respektive epilogu, který to zabil jsem donucená trochu srazit, přesto je to královské hodnocení. Ten epilog - sakra proč?! Jasný, chápu, happyend, pohádka jak trám, růžové brýle a konfety a podobné klišé - počítala jsem s tím. Ale až tak?! Vzhledem k letité povaze Lilith, která se samozřejmě celá změnila během týdne, to bylo doplněno ještě neplánovaným těhotenským testem a prstenem a nečekaně, romanticky pod stromečkem. Boha jeho. Hergot, co všechno se dá stihnout za týden a "fous". Někdy by nebylo od věci si tyhle pitomé bláboly odpustit. A to říkám jako romantická duše. Obecně je to v takových případech akorát na škodu.
Četlo se to hodně rychle, neskutečná věc v těchto knihách, je to oddechové, tentokrát to má vážně vtipné momenty, které vyvolávají hlasitý smích, bavilo mě to, takže tady za mě spokojenost. Když přimhouřím oči, tak se dal i ten zbytek na pohodu. V každém případě, jak jsem již zmínila, hodnotím vysoko a dokonce přidávám doporučení. :)

vera4669
17.10.2021 4 z 5

Vtipné, tato dvojka mi sedla a i jsem se nasmála některým situacím :) kniha na jedno odpoledne a vypnutí hlavy

Dudek25
11.10.2021 5 z 5

Mě kniha opět pobavila a zasmála jsem se u ní jako vždy u knih teto autorky … ale ne každý přijde na chuť této autorce

bergle
10.10.2021 4 z 5

Knihy této série mě baví a mám je jako oddechovku na jeden den, ale mám-li být upřímná tak tako kniha byla zatím asi nejslabší z dosud vydaných. Nechápu kde se v New Yorku stále berou mladí krásní svalnatí miliardáři??

Domčik
07.10.2021 2 z 5

Za mě už jako ne. První díl byl naprosto famózní, ale tohle se nepovedlo. Bez nápadu a té původní peprnosti, který měl první díl. Celou dobu jsem bojovala s pocitem odložení knihy, ale odložit knížku nenávidím, tudíž bohužel přečteno. Jedinym plusem na tom byly momenty Williama a babičky. Jinak ztráta času.

MilackovaN
07.10.2021 5 z 5

Autorka mě překvapuje díl od dílu, že to může být stále lepší a vtipnější. Nedovedu si představit, že bych knihy od Penelope nepřečetl na jeden zátah, protože se prostě čtou sami a nedá se od nich odlepit. Hlavní hrdinka Lilith i Liam mi byli oba hned sympatičtí a oblíbila jsem si je. U této knihy jsem zápletku pochopila hned při prvním setkání Lilith s tajemnou dívkou a jen jsem čekala, kdy na to kápne i ona sama. Doufám, že tahle série nikdy neskončí a že další dva díly, Tajemství i Křoví vyjdou co nejdříve. Jediná nevýhoda těchto knih je, že je máte přečtené během pár hodin a musíte dlouho čekat na pokračování, ale takový je hold úděl těchto knih.

kikizubik
28.09.2021 3 z 5

Obávám se, že série se začíná horšit a horšit a začalo to třetím dílem, ale zase musím uznat, že Jeho balík byl o něco lepší jak Jeho zákusek, ale každým dílem je tahle série vic přitažená za vlasy. Pozitivem pro mě je čtivost a potom opětovné návraty postav z minulých knih, hlavně Williama ten je prostě cvok, který pobaví.

NikolaSkop
24.09.2021 2 z 5

Za mě zatim nejslabsi dil z cele serie. Děj byl nijaky, vsechno bylo hned vyresene a kniha byla prakticky bez zapletky.. Nejvetsi pozitivum byl Williem (z 2 dilu - Jeji tresnicky) ktery mi pomohl alespon trochu se zasmat. Jinak za me tedy celkem nuda a zklamani.. Doufam a pevne verim ze dalsi pokracovani - Jeji tajemstvi a Jeji ker bude zase jako ty predchozi dily kdy jsem se smichy valela po podlaze… :))

erotika

2020  66%Jeho banán