Jeho balík

Jeho balík https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475066/bmid_jeho-balik-qyL-475066.png 4 558 101

Objekty touhy série

Jeho balík skončil v mé schránce. Uklidni se, úchyláku. V mé poštovní schránce. Jakmile jsem zjistila, co je uvnitř, uvědomila jsem si dvě věci: Patřil mému sexy sousedovi a ten měl temné tajemství. Většinou jsem se řadila mezi milovníky koček. V tom smyslu, že bych upřednostnila kočku v devíti z deseti případů. Nebylo to proto, že bych je měla nějak extra ráda, jen jsem neměla extra ráda většinu lidí. Můj soused mezi většinu lidí nepatřil. Žil v bytě naproti mně a byl to ten typ perfektně oblečeného chlapa v nóbl botách, který voněl jako reklama na Calvina Kleina a navíc to vypadalo, že ví, jak se používá dentální nit. Ale k věci, tenhle chlap měl očividně svůj život pečlivě uspořádaný. Byl to pan Dokonalý, ale co se mě týká, potřeboval by trochu srazit hřebínek. A jako na zavolanou jeho dlouhý, tlustý balík pronikl do mé malé, úzké poštovní schránky. Vím. Naprosto nechutné. Evidentně to byl trik, jak po mně vyjet. Pomineme-li fakt, že ho tam dala pošťačka, věděla jsem, co hraje můj soused za hru. Ano, naprosto přesně jsem to věděla. Tak jdeme do toho. Nebo spíš na to, pokud chcete. Omylem mi v bytě na balík několikrát spadl nůž. Prakticky se sám otevřel a já neměla na výběr, než se do něj podívat. Z balíku na mě koukalo jeho malé tajemství. Jak se ukázalo, pan Dokonalý nakonec nebyl tak dokonalý. Kdo by to byl tušil? Nápověda: Já ano. Ale naprosto jsem si hodlala užít každou vteřinu toho, co mělo přijít.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

His Package , 2018

dencazrnu
17.01.2022 5 z 5

A je to zase ta "stará dobrá Penelope", tak jak jí známe. Kniha mě bavila od první do poslední strany a místy jsem se doopravdy nahlas smála. Jsem opravdu ráda, že autorka je zase ve své kůži, protože knížka Jeho zákusek mě moc nebavila, ale tohle bylo přesně ten důvod, proč čtu tuhle sérii. Má to náboj, pobaví to a vlastně i zahřeje na duši. Už se těším na další pokračování této skvělé série :-)

Kantynka
16.01.2022 4 z 5

Opět skvěle napsaná kniha. Příběh byl zajímavý, vtipný a romantická linka mě moc bavila. Postavy byly skvělé, vtipné a sympatické. Za mě je tenhle čtvrtý díl druhý nejlepší po Banánu. Bylo to milé a oddechové čtení, které vás zároveň pobaví.

NicaCola
05.01.2022 4 z 5

Tento díl mě ze série bavil asi nejvíc:)

lost.in.books
01.01.2022 4 z 5

Hodnocení: Další knihy z romantické série Objekty touhy mě opět příjemně překvapila- odpočinkové, vtipné a romantické čtení s dvojitou dávkou sarkasmu. Ale na druhou stranu jsem čekala trochu víc, předchozí díly se mi líbily o něco víc díky dynamičtějšímu ději, tady přece jen byla dějová linka taková předvídatelnější a nudnější.
__
Postavy opět neměly chybu- tentokrát používaly dvojitou dávku sarkasmu, což je můj nejoblíbenější typ humoru, takže jsem byla spokojená. Postavy byly opět skvělé, vtipné a prostě své, takže za postavy plný počet bodů.
_
Kniha byla jako vždy od autorky čtivá, poutavá a vtipná. Použití dvojsmyslů knihu taktéž skvěle doplňovalo a začátek knihy počínaje scénou s balíky neměla chybu.
_
Takže pokud chcete knihu u které si odpočinete, zasmějete a přijdete na jiné myšlenky, tak je to kniha pro Vás. Zároveň nečekejte nějakou bombovou literaturu, zasmějete se, ale nic moc Vám kniha nepředá.

ivetapl
21.12.2021 5 z 5

Miluju to!
Absolutně mi to vynahradilo třetí díl - Jeho zákusek. To je za mě nejslabší díl.

Tohle bylo vtipné, romantické (hlavně když ji donesl její balík , plné sarkastických poznámek. Objeví se tu William a opět se u něj zasmějete. Babička, tu ani nemusím zmiňovat, ta je šílená. Prostě si to užijete.
Tahle série rozdělila čtenáře na dva tábory. Buď to milujete nebo ne. Knihy mají svůj humor a ne každému sedne.

Liam byl skvělý už od začátku, ale nevím, proč si nenechal zařídit soudně zákaz přiblížení pro jeho nevlastní sestru. Ale kdyby to udělal, málem bych se nepočůrala smíchy na konci knihy. Lilith je skvělá. Sarkastická a její smysl pro pomstu je skvělý.
Konec je trošku rychlý. Hlavně proto, že se vše odehraje během jednoho měsíce. Včetně konce. Ale i tak, je to boží.

Já si tuhle knihu užila od začátku do konce a svědčí o tom i fakty že jsem ji slupla jako malinu za méně jak 24 hodin.

Karina_
13.12.2021 4 z 5

Po přečtení třetího dílu, který mě ne až tak moc ohromil oproti ostatním dílům, jsem se bála, jak se tento příběh bude vyvíjet, ale moc se mi líbil, sarkastický pohled na svět a celou situaci hlavní hrdinky byl prostě boží a trochu zjemnil tu přeslazenou romantickou linku, kterou beztak všechny ženy milují a vyhledávají, což bylo super.
Určitě si ji ráda někdy opět přečtu.

Ivuska.09
09.12.2021 3 z 5

Na první díl ani tato kniha nemá. Ale zase je to lepší, než některé předchozí díly. Opravdu je to jednoduchá pohádka s pár sexuálními scénami pro unavené ženy, které mají podobný typ literatury rády.

Julinka679
04.12.2021 4 z 5

Další díl v sérii Objekty touhy mě opět nezklamal a já si jej užila jako díly předchozí.
Lilith je sarkastická bytost, která sice není nejmilejší postavou ale hodně jsem se bavila.
Eroticko-humorná kniha, která je skvělou oddechovkou a která vás nezklame. Nechci se opakovat protože bych uváděla to, co u předchozích dílů takže skočím rovnou na hodnocení.
Jasné 4*, doporučuji a už se těším na další díl :-)

uminaa
28.11.2021 3 z 5

K Lilith som si hľadala cestu trošku dlhšie, než by som čakala, ale nakoniec som to dokázala a príbeh som si užila. Bolo príjemné stretnúť sa so starými známymi z predchádzajúcich kníh.

kacenka6144
24.11.2021 4 z 5

Tak tohle se mi zase docela líbilo. Postava Lilith - její sarkasmy - mě docela bavily.

petusska01
23.11.2021 5 z 5

Som spokojná. Vtipný a jednoduchý romantický príbeh, trošku bláznivý ale stále našťastie v mojich hraniciach (William bol a stále je už za hranicou). Postavy, aj Liam aj Lilith mi boli dosť sympatické, Liam bol síce trochu taký nudný, alebo slabo osobnostne výrazný, ale Lilith bola super, iróniu veľmi oceňujem. Ten koniec bol taký zvláštny, až tak veľmi mi k Lilith nepasoval, najmä kvôli tomu, že asi bude musieť opäť oddialiť ten svoj sen...ale uvidíme. Sériu celú odporúčam.

Knižnítoulky
19.11.2021 3 z 5

Penelope Bloom píše svým jedinečným stylem a musím přiznat, že její fantazie je skutečně originální. Kniha má spád, má náboj, je vtipná. Ale to je asi vše. Rozhodně se jedná o knihu pro mladší dospělou a rozvernou generaci. Narážky na sex, dvojsmysly jsou na každé druhé stránce. Penelope nejde daleko ani pro vulgární slovo. V neposlední řadě musím zmínit rozhovory Williama, který podle mě netrpí jen kleptománií, ale potřeboval by navštívit ještě další lékaře a babičky byly na můj vkus příšerné až nevkusné. Oproti tomu dialogy mezi hlavními hrdiny byly vtipné, někdy trochu infantilní, ale nijak mi nevadily ba naopak.

Ešína
19.11.2021 4 z 5

Po předchozím díle jsem si nebyla jistá zda si tento přečtu ale jsem ráda, že jsem si řekla že to zkusím. Jeho balík mě bavil po Jeho banánu asi nejvíce. Postavy byli super... Liam a Lilith mě bavili od začátku do konce. I když místo kleptomana Williama bych více uvítala zamračeného Bruce.

2688
18.11.2021 3 z 5

Řekla bych že tenhle díl se povedl

Bess.h
15.11.2021 3 z 5

(SPOILER) Ach díky bohu, tedy díky paní Bloom, že je tahle kniha lepší než předešlá. Fakt jsem se pobavila a sledovat sarkastickou Lilith jak pomalu roztává a naopak Liam začíná pomalu žít, mě bavilo. A postava sociopatické nevlastní sestry docela neotřele míchala dějem. Za mě dobrý, rozhodně lepší než jeho zákusek, prostě nesložitá pohádka pro nás upracované ženy.

narisa
14.11.2021 4 z 5

Tak pro mě to byla docela úleva, jelikož předchozí díl mi moc nesedl. Ale Liam a Lilith byli super. V předchozím díle mi Lilith nebyla moc příjemná, ten její sarkasmus byl až moc. Ale v tomto díle byla skvělá. K Liamovi nemám výhrady, ten byl úžasný. K čemu mám výhrady je dost drsný humor týkající se erotických pomůcek a erekcí. I když jsem se zasmála, tak mi to přišlo trochu moc. Taky mi tu úplně nesedla babča a její průpovídky. A ta sestra byla vážně šílená.
Ale jinak se mi hlavní linka mezi hrdiny líbila.
Jsem zvědavá jaký bude další díl, ale musím říct, že vážně nejlepší pro mě byl banán. Třešničky se mi líbily, protože Wiliam byl roztomilý kleptoman, ale v dalších dvou dílech už se chová vážně divně.

hana1039
11.11.2021 3 z 5

Už jsem si zvykla, že tahle série je taková lehké čtení, sem tam vtipné hlášky, ale jinak nic moc...

Anette99
11.11.2021 5 z 5

Tahle série (až na Třešničky) je zatím dost dobrá. Ano, je to opět trochu klišé, poněkud zvláštní holka a bohatý chlap, děj jednoduchý a předvídatelný, ale to už tak u tohoto druhu lieratury bývá. Pro mě je to příjemná oddechovka na jeden den. Sarkasmus Lilith mi vyloženě sedl (dokážu být podobná), Liam byl sympaťák, Celia mě rozčilovala od začátku. Opět se objevila skvělá babička. Knížka místy vzrušující, jindy zase vtipná, nejvíc jsem se asi smála u pomsty Celii. A zjistila jsem, že v lednu vychází už pátý díl série, tak už se těším. :D

lusitta05
09.11.2021 2 z 5

Och toto ma tak nebavilo, nič pre mňa. Dokončené len z povinnosti.

Njangu
07.11.2021 3 z 5

Nebyla to taková hrůza jakou jsem čekala. Ale nedokázala jsem u toho udržet pozornost a myšlenky mně utíkaly stále pryč od příběhu. Takže asi po pár dnech nebudu vědět o čem to bylo. Rozhodně to nebyl nejhorší díl, ale nic extra také ne. Nejlepší byly sarkastické poznámky hlavní hrdinky. Ovšem to nezachrání celou knížku.

erotika

2020  66%Jeho banán