O čem sním, když náhodou spím

O čem sním, když náhodou spím https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348858/bmid_o-cem-snim-kdyz-nahodou-spim-npT-348858.jpg 1 301 124

Vize 2035 pro Českou republiku, pro naše děti. Vize politika Andreje Babiše o možném trendu politického a společenského vývoje České republiky.

timelady
04.04.2019

Tak trochu scifi 2.0, nicméně roztomilé

tomjurd95
28.03.2019 3 z 5

Hlavní důvod četby této knihy bylo poznat pana Babiše trochu více a podívat se jaké jsou jeho vize do budoucnost, mohu říci, že je tam spoustu dobrých nápadů, které by chtělo převést do reality, ale samozřejmě tak aby bylo spokojeno co nejvíce občanů :-) .

marcipa
10.03.2019 odpad!

co by člověk měl očekávat od stebáckého populisty, který bohatne díky stádu ovcí a jim napíše, co mají dělat, aby ještě více zbohatl

Angelo
28.02.2019 odpad!

To je mazec...

Hani77
04.01.2019

Tuto knihu nechci hodnotit počtem hvězdiček. Dostala jsem ji při cestě do Prahy, tak jsem si ji cestou domů v autobuse přečetla, protože jsem se nudila. Souhlasím s uživatelem Horez, napsal/a to úplně přesně. Některé nápady v knize jsou super, ale vždy jsem se probudila a připomněla si, kdo to píše ... a bylo po ideálech.

Horez
12.12.2018 odpad!

V knize jsou nápady, které by bylo dobré uskutečnit, vize, které určitě budou v budoucnu realitou. Problém je ten, kdo ty vize předkládá. U tohoto autora se jedná pouze o udičku pro naivní voliče, nemluvě o tom, že ty nápady jsou jenom výplody Babišova PR týmu. No a u některých nápadů se musí člověk dobře informovaný o Babišovi smíchy přímo popadat za břicho (bude se taky pěstovat víc jetele, vojtěšky a dalších krmných plodin, což je zase ekologický bonus. Mají totiž velký kořenový systém, který zúrodňuje půdu). Dokud ti potečou dotace, žlutý barone, tak si o tom můžeme jenom nechat zdát! :D

n.ezn.amy
02.12.2018 odpad!

Volební agitka jednoho agenta STB, který je navíc velký demagogem tuto snůšku blábolů mu sepsal pan Prchal, proto nechápu proč tam není uveden on. Nechci to srovnávat, ale Lenin si své spisy také nepsal sám. Musím se smát, když vidím, že pět hvězd tomuto "dílu" dávají lidé, kteří pouze hodnotí jen tento brak a jiné knihy nehodnotí. Marek Prchal a jeho suita ovlivňují i tady veřejné mínění. Je mi z toho smutno

Andi
08.11.2018 3 z 5

Knihu jsem se rozhodla přečíst proto, že jsem si chtěla o tomhle pánovi zjistit více. Proč dělá to, co dělá a co ho k tomu vede. A proč ne?
Nejsem fanoušek, nikdy jsem nebyla. Babiše, ani kohokoliv z ANO jsem nikdy nevolila, ani to nemám v plánu. ALE
Žádná hrůza to není. Dávám 50%. Tedy - můj souhlas s jeho vizí je asi zhruba na 50ti procentech. S některými jeho plány a sny zásadně nesouhlasím, ale pozor, některé se mi naopak zdály jako dobrý nápad, ve výsledku to máme tak půl napůl.
Rozhodně se ničeho neobávám, je jasné, že jeho vize se na 100% nesplní, takže jsem v klidu. Samá procenta tady. To mám z té knížky. Tss.
Je to přehledná a dobře - snadným jazykem - napsaná kniha.

ch.p.korb
04.11.2018 1 z 5

Dobře napsana sračk..... ,plna co by kdyby ale jako kniha na zblbnuti lidi docela ujde.

Pepa0216
22.10.2018 odpad!

Škoda že tu nejde dát knize 0 hvĕzd. Kniha trestnĕ stíhaného premiéra, podvodníka, lháře a zlodĕje v jedné osobĕ je výčtem nesmyslů a propagandistických materiálů s cílem zapůsobit na hloupé a jednodušší obyvatele naší zemĕ a získat podporu. To se autorovi bohužel docela daří. Nejvĕtší knižní odpad...

makynka911
19.10.2018 1 z 5

Ke knize jsem se dostala až teď, opravdu jsem měla snahu ji přečíst, ale tu jsem asi po 50 stranách vzdala. Určitě se mi líbí nápad napsat o tomto knihu, odvaha Babiše knihu napsat a vydat. Takže hvězdička pro něj *, ale jinak už nikdy :)

hogo
12.10.2018 odpad!

Blbost nic víc.

Aliterát
10.10.2018 2 z 5

Průměrná cetba

RM66
10.10.2018 odpad!

Odpad !!! Jsem z Ostravy, proto dávám tři vykřičníky. Jediné malé plus pro Babiše - kniha je česky, ne v tom jazyce, kterým se vyjadřuje, když ho kdokoliv zažene do kouta. Ale to bude asi tím, že mu to celé sepsal Mára Gděstě.

radko0276
10.10.2018 odpad!

Velmi špatně skrytá populistická propaganda.

Tadeas204
10.10.2018

Kniha kterou pan Babiš s panem Prchalem a editory českého textu ( Babiš je slovák ) napsal je součástí jeho strategie. Pan Babiš bez strategie a plánu nic neudělá ( viz. Odůvodnění odvolání ředitele ČD že nemá žádný plán ani strategii. Je tedy na místě se ptát – jaká je strategie pana Babiše? Resp. Jaká je strategie osoby trestně stíhané za dva organizované majetkové trestné činy které hrozí 10 let vězení? Odpověď: tato strategie je úplně stejná jako strategie kohokoliv jiného, tedy zastavit trestní stíhání jeho osoby a „vysvětlit“ ostatním že nic neudělal ( viz jeho „To je vymyšlené…“ ). Tzn. Strategie pana Babiše je získat moc tím, že investuje do marketingu ( pan Prchal ), následně získá většinu v Parlamentu ( protože ho lidé bez rozumu díky jeho marketingu zvolí ) a následně to bude „on“ kdo bude určovat „co je trestné a co nikoliv“ ( ještě že máme EU která na lidi jako je Babiš dohlíží ). Cílem této knihy bylo získat většinu v Parlamentu. Z hlediska strategie je to obdobné strategii jiných „mocipánů“ kteří chtěli v historii získat moc. Velmi trefné je, že jako „podobná“ kniha s obdobným tématem je kniha „Monology ve vůdcově hlavním stanu“ tedy monology Adolfa Hitlera který s obdobnou strategií získal moc v Německu před 2. Světovou válkou ( přičemž NSDAP zvítězila v „demokratických volbách“ ). Teprve při tomto srovnání strategie pana Babiše se strategiemi ostatních si člověk uvědomí, že pan Babiš vede „monology“ a snaží se své názory vnutit ostatním lidem silou a agresivním chováním. Jediným způsobem jak se bránit manipulacemi lidí jako je pan Babiš je studium historie, vlastní rozum a vlastní myšlení a jednání podle své vlastní ( nikoliv Babišovy ) vůle. Tadeáš

ortega2493
10.10.2018 odpad!

Odporný kousek, odporného člověka. Počkejte, teď jsem vlastně urazil slovo člověk. Tím totiž agent Bureš rozhodně není!!!

vojtahoodie
10.10.2018 odpad!

Absolutní snůžka keců rádoby napsaných estébáckým premiérem.

multi.flexi
09.10.2018 odpad!

Neskutečná snůška lží a nesmyslů. Cena, za kterou se kniha "prodávala" svědčí o všem.

6839
29.09.2018 4 z 5

A teď se jen pusťme k činům!

politika propaganda Státní bezpečnost (StB) podnikání privatizace populismus

Andrej Babiš
slovenská, 1954
2017  18%O čem sním, když náhodou spím
2021  9%Sdílejte, než to zakážou!

Kniha O čem sním, když náhodou spím je v