Nová šance

Nová šance https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/122257/nova-sance-122257.gif 4 38 5

Dokážeš ji využít? Vitin krámek by asi lépe prosperoval, kdyby se víc věnovala obchodu a ne dennímu snění. Ale Vita už jiná nebude, i když nad ní vládne pevnou rukou spolumajitel krámku a její bývalý životní partner Tim. Oliver je pravý muž spjatý s přírodou, má rád stromy a jeho koníček se mu stal povoláním. V klidu zvládá svou firmu i dospívajícího syna. Je to upřímný člověk, ale jeho milostný život je zahalen tajemstvím. Životní cesty Olivera a Vity se jednoho dne setkají pod velkou hrušní. Jaro přechází do léta a léto do podzimu a oba, Vita i Oliver, dostanou druhou šanci. Dokážou této příležitosti využít, nebo to vzdají?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Chances , 2011

Marcik7
28.02.2019 4 z 5

kniha velmi milá, o vztazích, o pocitech a jako bonus hapy end!

RebecaConnor
19.03.2016 4 z 5

Knížku jsem v klídku přečetla během 2 dnů, příběh je odpočinkový a je to ideální příběh pro období mezi náročnějším čtivem. Prostě pohodovka a dokonce, i když se mi to často nestává, mě tato kniha hrozně rozesmála v pasáži, kde Vita s kamarádkami probírají "divné zvuky" milence, s nímž se Vita sblížila po rozchodu s Timem. To mě fakt hrozně pobavilo a v autobuse jsem se chvíli dusila smíchy, takže proto i čtvrtá hvězda, jinak za příběh jako takový 3 hvězdy.

Danafantom
09.04.2014 4 z 5

Je to takový milý, obyčejný příběh. Láskyplný. Žádné velké drama, které by vám drásalo už tak rozjitřené nervy. Dle mého knížka tak na tři hvězdičky, ale protože mě autorka rozesmála, až se mi břicho natřásalo a tekly slzy, což jsem potřebovala, dávám čtyři. :-)

bookcase
05.02.2014 5 z 5

Mě Freya North ještě nikdy nezklamala. Její knížky miluju, líbila se mi i Nová šance. Myslím, že vzhledem k tomu, jak autorka píše, není třeba nějakých velkých zápletek a scén. Milé, oddechové čtení.

muchomurka
29.01.2013 2 z 5

Knížka byla nemastná neslaná. Chvílemi jsem se u ní nudila a louskala ji jenom silou vůle. Příběh sám o sobě nebyl špatný (i když také nic převratného), ale chtělo by to občas mnohem větší spád a nějakou pořádnější zápletku. Jako odpolední oddechovka po něčem náročném je však tato kniha super.

Freya North
britská, 1967