Jednou nohou v hrobě

Jednou nohou v hrobě https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130142/bmid_jednou-nohou-v-hrobe-LyI-130142.jpg 4 562 61

Noční lovci série

Poloviční upírka Cat Crawfieldová už čtyři roky pracuje pro vládu. Nyní vede vlastní tým, který vycvičila k boji s nemrtvými. Tímto způsobem zužitkovala bojový výcvik, který získaný pod vedením svého bývalého přítele, lovce upírů Bonese. Toto období jejího života je však i po letech citlivé a Cat se stále nedokáže vyrovnat s faktem, že Bonese byla nucena opustit. Ona a její muži jsou natolik nebezpeční, že někdo z nemrtvých se rozhodl vypsat odměnu za její hlavu. Cat je v těžkém ohrožení života a její jedinou nadějí na přežití je Bones, který nečekaně opět vstoupil do jejího života. A jakkoli se Cat snaží udržet jejich vztah na profesionální úrovni, pomalu jí dochází, že touha přetrvává a že ji Bones tentokrát už odejít nenechá...... celý text

Romány Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Fantom Print

One Foot in the Grave , 2008

pobijecmuch
19.06.2014 odpad!

Manžel je úpír Nosferatu, já jsem víla Amálka a naše dítě duch Casper. Další z knih, kterou napíše kdejaký amatér za jeden zimní víkend. Tohle se mi nějakou podivnou cestou zatoulalo do čtečky a nevěděl jsem co s tím.
Fuj, zlatý dobrý Lada a jeho Bubáci a hastrmani ze Syslova.

-A-
17.04.2014 5 z 5

Zamiloval jsem si tento díl. Je úžasný.

Samira
09.04.2014 5 z 5

Přiznám se, že začátek bez Bonese mě zas tolik nebavil a také mi Cat přišla trošku nezralá. Ale od atentátu jsem byla nadšením bez sebe a závěr dokonalý, stejně jako sex. Kniha mě opravdu namlsala a tímto dílem rozhodně nekončím. Moc se těším na další!

Lucinda566
05.02.2014 4 z 5

Čekala jsem, že to bude nuda jak mnozí říkali. Ale naopak to bylo super! Začátek byl skvělý a průběh celé knížky taky. Určitě doporučuji :)

Kaka.cs
28.01.2014 5 z 5

Knížka se mi líbila stejně jako první díl. Děj má spád, nejsou tam žádná nudná místa. Tahle série mě opravdu baví.

IvcaK98
27.01.2014 3 z 5

Myslím, že si autorka trochu nadběhla v tom, že i když plánovala celou sérii, tak dva hlavní hrdiny dala dohromady už v prvním díle. Připravila nás tak o to napětí, které mi většinou přijde víc vzrušující, než když už jsou definitivně pár. Bohužel, Nočních lovců jsem se chytla čistě proto, že mě to bavilo. Nic originálního, nečekaného ani výjimečného jsem nenašla už v jedničce, naopak mi to připadalo až zbytečně moc krvavé a rádoby drsňácké. Přesto to bylo příjemné oddechové čtení, které mě ale u dvojky totálně znudilo. Škoda.

Saffron
15.01.2014 3 z 5

Pozor - trochu spileruji.
Tak tento díl se mi líbil méně než první. A můžou za to především dvě věci. První je Cat. Chápu, že musí být drsná, ale myslím, že by to zvládla i s trochu méně vulgárním slovníkem. Vulgarismy určitě do knih patří, mají svou funkci, ale jen ve zdravé míře. Tady mi přišlo, že je jich zbytečně moc. Druhou je Tate. Napřed Cat řekne, co k ní cítí, a jak je to silné, a pak hupne při první příležitosti do postele s tou hnusnou Anette, prý jen proto, aby zjistil, jaké je to s mrtvolou? To jako fakt?

Nel-ly
15.10.2013 2 z 5

Docela zklamání popravdě... vím, jak všichni tuhle sérii milují, tak jsem čekala NĚCO ono... nic. Průměr. Upíři jsou upíři, příběh je průměrný a předvídatelný, Bones zdaleka není tak zajímavý, jako na začátku a Cat je na zabití - na to, že pracuje čtyři roky jako agentka se chová stále hloupě a naivně, zbytenčě moc mluví (k tomu jako dlaždiˇč, jakoby marně napodobovala Anitu Blake, což se jí nedaří) a zatím nedokázala, že by vůbec něco uměla
plus ovšem za omezení erotiky jen na jednu delší scénu, protože víme, kam se podobné série většinou nechávají strhnout...

Wahlker
03.10.2013 5 z 5

Druhý diel za tým prvým nezaostáva, som si myslela po tom konci prvého dielu, že to pôjde k horšiemu, ale nie, je to ešte lepšie.

JajaAP
19.08.2013 5 z 5

Naprosto úžasné pokračování. Doufám, že stejně mě nadchnou i další díly. Rozhodně je to jedna z nejúžasnějších sérií, které jsem kdy četla. Mám od J. Frostové koupené všechny knihy a nelituju jediné koruny. Kéž by se to dalo říct o víc knihách. Nemám, co bych knize vytkla. Už se těším na další díly. :-)

FreedoomKate
04.07.2013 5 z 5

úžasná kniha, hrozně mě nadchla, hlavně ty rozhovory mezi Cat a Bonesem

snilek.holka
30.06.2013 3 z 5

Nemůžu si pomoci, ale chvilkama mě tahle série hrozně baví a pak zase přijdou momenty, kdy kniha mou pozornost hrozně rychle ztrácí.
Každopádně pravda je, že se autorka s každým dílem trošku lepší. Tak uvidíme co přinese další díl

DariDerek
24.06.2013 5 z 5

nemám třetí díl...tragédie...nemám třetí díl...naprostá tragédie...nemám třetí díl.....musím s tím něco udělat :D

Lira
12.05.2013 5 z 5

Skvělé čtení, od kterého nechcete odtrhnout oči. Miluji tuhle knihu, i když myslím, že stejně jednička byla prostě suprová.
Ale i tak mě trochu zarazila anotace a potom ten děj. Podle anotace jsem myslela, že Cat bude se více držet od Bonese, ale rychle k němu zase přišla a začala s ním chodit (asi jí ten celibát vyčerpal). Myslela jsem, že nějaký čas bude trvat, než se k sobě zase dají, ovšem po jeho příjezdu mu padla rychle do náruče. Snad jen tady jsem se zarazila.
Pěkné, napínavé a plné romantiky.

bara8686
19.03.2013 5 z 5

výborná kniha vřele můžu doporučit, napínavý děj,trochu té romantiky už se těším až si přečtu další díl

Enefersis
13.03.2013 5 z 5

Co k tomu dodat…?Jsem šťastná, že jsem na tuhle sérii narazila. Ani druhý díl mě nezklamal. Příběh nikde nevázne a díky většímu množství postav je také zajímavější. Cat je pořád stejně držkatá, Bones vražedně sexy a autorčin styl psaní perfektní:))

ciniminisek
27.01.2013 5 z 5

Další super série, tento díl byl ještě lepší, než díl předchozí. Pěkně napsané, výborné postavy i příběh.

malagelo
06.01.2013 5 z 5

I druhá kniha série šlape dobře. Cat vede speciální protiupíří jednotku a scény s kolegy vojáky mě fakt bavily a ani by se v tomto díle nemusel objevit Bones. Těším se na třetí a doufám, že se její mužstvo nerozpadne.

Iworri
04.11.2012 4 z 5

Ačkoli knihu hodnotím poměrně pozitivně, pár posledních stránek mi trvalo asi týden, než jsem uvedla ke zdárnému konci. Nevím, čím to. Něco mi tam chybělo .. Přesto kniha byla od počátku svižná, plná děje a zápletky. Další díl si nenechám ujít.

Anet666
01.11.2012 5 z 5

Tato série,která má zatím 2 vydané knihy mě velice zaujala,jelikož mě se vampýři líbí. Je to zajímavě podaný a hodně dobře se to čte,děj Vás vtáhne a nemůžete přestat číst....nebo se aspoň nemůžete dočkat až si k tomu opět sednete a začtete se...:)Těším se na zbytek..:)

upíři erotika městská (urban) fantasy

Jeaniene Frost
americká, 1974
2012  88%Na půl cesty do hrobu
2011  85%První rudá kapka
2011  86%Věčný polibek temnot
2013  89%Nenávist až za hrob
2012  89%Jednou nohou v hrobě

Kniha Jednou nohou v hrobě je v