Tvůj čas se krátí

Tvůj čas se krátí https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381304/bmid_tvuj-cas-se-krati-TBn-381304.jpg 3 45 15

Noah Bishop, agent FBI série

< 14. díl

Agentka Callie Davisová ze speciální jednotky FBI pátrá díky svým mimořádným schopnostem v Apalačských horách po uprchlém bankovním lupiči. Teprve až objeví zraněného kolegu, uvědomí si, že se ze zoufalého štvance stal nebezpečný a nevypočitatalný lovec. Pochopí, že byla vtažena do smrtelné hry.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

Hostage , 2013

kolacky
21.09.2023 4 z 5

Pokaždé mě taknějak překvapí, že je to "o duchách", tahle série. Pokaždé na to zapomenu...

petraj30
31.08.2023

Omlouvám se, ale byla to jen ztráta času. Myslela jsem, že když si dám větší časový rozestup, bude mě to bavit víc, ale tohle se nedalo. Nedočteno.

jarkaska
06.07.2022 3 z 5

Tento poslední díl ze série mě moc nenadchl jako ten předešlý. Chybělo mi to napětí abych knihu neodkládala na moc dlouho. Kniha se mi hodila do ČV.

Laf
10.09.2021 4 z 5

Kniha nebyla úplně špatná. Děj plynule utíkal, jenom tam mohlo být víc zápletek a akcí.

Johhanka79
06.01.2021 3 z 5

Čtrnáctý díl a zároveň pro mě první díl který jsem četla. Nemohu říci, že je kniha špatná, ale nechytla mě. Asi je to tím, že neznám předchozí děj. Dávám pouze tři hvězdičky, víc dát nemůžu. Děj mi přišel takový nijaký, o něčem a o ničem. Nevím. Kniha se čte dobře, jen jí chybí to "něco víc" co Vás chytne.

cukrovka
22.08.2020 3 z 5

Autorku mám ráda a série Noah Bishop, agent FBI se mi moc líbí, ale tento díl mě opravdu nenadchl. Vše mi přišlo chaotické, nedomyšlené a hlavně bez napětí.

čef
21.05.2020 2 z 5

Tak této literatuře nějak nerozumím. Agenti FBI honí duchy, aby dohnali bankovního lupiče. Všude samá telepatka, duchové zemřelých, negativní energie – pozorná i nepozorná a k tomu vortex. Asi by se čtenář měl nechat volně kolébat v tomto fantaskním světě a příliš nemyslet. Tak si dejte alespoň jednoho panáka a možná se i dozvíte co je to vortex a jak funguje. Mně už to nezajímá a tato autorka i se svými knihami mi může, víte co.

surikata246
10.01.2019 4 z 5

Knížka napínavá a zápletka celkem nápaditá.

biki
09.12.2018 3 z 5

Mám ráda většinu knih autorky, ale tato se moc nevyvedla. Některé jednotlivé motivy se mi sice líbily, ale mám dojem, že jich bylo na tento rozsah knihy až moc, takže je autorka nedotáhla až do konce. Děj se mi zdál trochu chaotický, občas jsem se v něm i ztrácela. Hodnotím tak na 50%, dle svého zvyku zaokrouhlím nahoru.

PeM
01.11.2018 4 z 5

Po krátké pauze ve čtení, kdy jsem z té omílané energie byla...nu - už bez energie, jsem opět dala autorce šanci a.....nezklamala. I když je tady té energie opět dost, kniha byla čtivá, zvlášť části s Hollis - duchařina mě prostě baví.

Lusa
26.09.2018 5 z 5

Kniha hned od začátku plná záhad a dobrodružství, že jí není možné jen tak odložit. S tím psem jsem byla trochu překvapená, ale proč ne, že. Opravdu další skvělý příběh z prostředí speciální jednotky FBI.

hana4834
12.08.2018 4 z 5

Jako vždy skvělá kniha tedy lepší jak těch posledních par. V této knize jsem zase poznala autorku knih kterou jsem si oblíbila

konimka
10.07.2018 3 z 5

Z knihy jsem byla docela zklamaná, chybělo mi tam víc napětí. Od Kay Hooper už jsem četla daleko zajímavější knihy.....

Atanone
08.07.2018 3 z 5

U Hooperové víte,co dostanete. Schéma příběhů je většinou podobné,či stejné,někde trochu víc jiskření,jinde trochu víc mrazení a pokud v příběhu potkáte krásnou ženu,nebo sexy chlapa,jistě má schopnost vám číst myšlenky,nebo vám jinak vidět do hlavy. Zábava. Pokud ovšem přijmete její podmínku,že být paranormální je vlastně normální. V tom směru jsou její knihy bezpečné,napínavé,někdy strašidelné, a proto je taky čtu.
Tentokrát mám ale neodbytný pocit,že k napsání této knihy nevedl ani tak přetlak z nějakého nápadu,jako spíš potřeba platit účty a snaha zůstat v povědomí čtenářů. Přeagentováno hned od začátku. Navíc neustálé odkazy na předchozí knihy byly rušivé až směšné a já osobně jsem si knihu od str. 106 ze škatulky „duchařská pohádka“ přeřadila do kategorie „duchařská slátaninka“ . Nechci spoilerovat,ale toho psa jsem fakt nedala. A to jsem u ní zvyklá na ledacos.
Takže s lítostí dávám jen za ***. Jednu za to,že je to přece jen moje oblíbená spisovatelka a napsat tolik písmenek muselo dát práci,druhou za to,že to na konci s odřenýma ušima dalo jakýsi paranormální smysl a třetí za Hollis a Bishopa,protože ano,jsem sentimentální.

I moudro jsem našla: „..zlo dokáže zvítězit jen pomocí klamu.Když se schová za něco,čeho se nebojíme“

Zařazuji do ČV,kniha sice vyšla v zámoří už před pár lety,ale u nás je čerstvá,takže doufám,že zůstávám v rámci pravidel

SarahBishop
24.06.2018 5 z 5

Celou sérii Bishopa jsem četla i v originále, a Kay píše skvěle, je vidět že to má propojené celý ten děj.
Jedinou výtku k překladu mám v názvech knih. Jako vážně?

Kay Hooper
americká, 1957
2003  88%Zlodějka stínů
2003  82%V zajetí stínů
2005  86%Maggie
2017  47%Vysoká hra
2008  77%Mrazivé sny

Kniha Tvůj čas se krátí je v