Nevítaný host

Nevítaný host https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408875/bmid_nevitany-host-NPm-408875.jpg 4 2924 2924

Do odlehlého venkovského hotelu přijíždí na zimní víkend několik hostů: Gwen a její kamarádka Riley, páry Ian a Lauren, Matthew a Dana, Beverly a Henry, proslulý obhájce David a staropanenská spisovatelka Candice. Poté co dorazí, udeří sněhová bouře, která odstřihne hotel od elektřiny i veškerého kontaktu s vnějším světem. A hned první noc dojde k tragické nehodě: Dana spadne ze schodů a zabije se. Byl to ale nezaviněný pád? Atmosféra houstne, baterie mobilů se pomalu vybíjejí a nedůvěra mezi hosty přechází v paranoiu – další smrt na sebe totiž nenechá dlouho čekat, a tentokrát už je to nepochybně vražda... Inspirace klasickými detektivkami, plíživé sílící napětí a hororové vyústění – Shari Lapena ani tentokrát neušetří čtenáře šokujícího odhalení, stejně nečekaného, jaký přinesly závěrečné zvraty v jejích předchozích psychothrillerech Manželé odvedle a Někdo cizí v domě... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

An Unwanted Guest , 2018

Nikol1212
20.10.2023 4 z 5

Jako jo, dobrý. Nechtěla bych tam uvíznout s nimi :-D

karaliene
19.10.2023 3 z 5

Spoiler: To je tak otrepane tema, az mam chut rict klise. Ale! Palec nahoru za 2 vrahy.

santa1212
19.10.2023 4 z 5

Velmi dobrý. Za me přesně ten styl, co mám rád - odříznutá samota, zločin, vrah tam někde je, no a teď se ukažte. A ukázali:-) Místy mi příběh a hlavne chovani tech ucastniku přišlo takové trochu nerealisticke (nevěřím, že by se takhle někdo v dané situaci choval), ale co už. Nevadilo to moc. Je to fiction, ne? :-)

janina66
18.10.2023 5 z 5

Pro opětovnou četbu této knihy jsem tentokrát zvolila audio.
Pamatovala jsem si jen jak jsou v penzionu všichni odříznuti od okolí pro spousty sněhu, ale vraha proč a jak jsem si už nepamatovala a byla jsem překvapena.

petym
16.10.2023 3 z 5

Nooo toto dílo max 3 hvězdy. Za ten konec. Který se podobal detektivce. Jinak jen kecání a kecání a žádná akce.

Hermiona419
20.09.2023 5 z 5

skvělé!

Jana283
13.09.2023 3 z 5

Detektivky moc nečtu. Ale Shari Lapena mne baví svým psychologickým vykreslením postav, jejich pohnutek a tajemství, která si nesou.

Astarothh
09.09.2023 4 z 5

Po Manželích od vedle trochu slabší, ale jízda to byla!

juliesze
05.09.2023 2 z 5

Neměla jsem z knihy dobrý pocit od začátku. Zmatené, nedotažené, chaotické a prokouknutelné.

Karina_
29.08.2023 3 z 5

Neměla jsem doma jinou knihu, proto byla tato moje jediná volna na dovolenou k moři. Hned jsem zjistila, že to není pohodové čtení v moři, občas jsem se ztrácela v postavách, ale spíše svou nepozorností. Tip na nezvaného hosta jsem hned odhadla správně, ale několikrát jsem v knize svůj tip přehodnocovala. Námět na knihu dobrý, ovšem bych si knihu přála více napínavou, "strašidelnou" aby mi běhal mráz po zádech. Ale tak možná si ji příště nebrat k moři by pomohlo. Ji ak hodnotím jako příjemný lehký thriller.

Emberas
27.08.2023 5 z 5

Super detektivka. Tajemná atmosféra zimního hotelu a situace trochu evokující příběhy Agathy Christie.

Peace
18.08.2023 3 z 5

"Láska je daleko méně pochopitelná - a předvídatelná - než nenávist."

Nebylo to špatné, ale s postupujícím dějem mě paradoxně kniha bavila méně a méně. Asi jsme se zrovna spolu nesešli ve stejném rozpoložení, těžko říct. Závěr mě také úplně nenadchl, bohužel.
Budu věřit, že další Shari Lapena pro mě bude větší jízda! ;o)

tereziehl
16.08.2023 5 z 5

Žádná hluchá místa, od začátku do konce se nebudete moct odtrhnout. Skvělá atmosféra, spád, viník mi vyhovoval. V knihovně na mě čekají další knihy od autorky a tahle mě krásně nalákala. :)

lucisek5056
16.08.2023 5 z 5

Právě teď jsem dočetla další užasnou knížku od Shari Lapena:Nevítany host.Všechny její knížky jsou úžasné a dobře se čtou.Můžu jenom doporučit.Už mi chybí od ní přečíst její knížka:Její konec.Už se na ní teším..Hodnocení 81% je za mně málo dala bych 91%

IvaniceTamta
08.08.2023 5 z 5

Tak tohle byla jízda. Od začátku po konec. Od autorky jsem již v minulosti přečetla Manžele odvedle a Nevítaný host jen potvrdil kvalitu knižních děl od Shari Lapena.
Rozhodně si do své knihovny pořídím další kousky od autorky.

marli58
05.08.2023 5 z 5

Super! Tajemné prostředí, sněhová bouře, tma, vítr, brrr. Někdy jsem se bála i zhasnout ;).

katerina3633
02.08.2023 5 z 5

Moc dobře zvolené prostředí odlehlého idylického hotýlku v úžasně temné době sněhové bouře. Naprosto ideální čtení ke krbu, když je venku zima. Postavy mě moc bavily, žádná nebyla černobílá a každá měla svá tajemství. Přečetla bych si znovu.

Mandy412
26.07.2023 4 z 5

Perfektní. Nejdřív jsem se bála toho tématu..... parta lidí uvízne a mezi nimi je vrah. Možná. Ale Lapena prostě umí.

michaela5515
18.07.2023 5 z 5

Za mě skvělý počin. Asi dokonce nejoblíbenější z knih od autorky.

derminator
16.07.2023 5 z 5

Tak tohle byla ma prvotina od autorky, ze které mě spadla brada. Kniha napinavejsi než od Agathy Christie do poslední chvíle nevíte jak to dopadne. Za mě velice doporucuji a dávám 100%.