Nevinnost se zavázanýma očima

Nevinnost se zavázanýma očima https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494430/bmid_nevinnost-se-zavazanyma-ocima-2Vh-494430.jpg 4 231 34

Nevinnost série

KDYŽ MUŽ TVRDÍ, ŽE NENÍ TAKOVÝ, JAK SE O NĚM ŘÍKÁ, MÁTE JISTOTU, ŽE JE PŘESNĚ TAKOVÝ, JAK SE O NĚM ŘÍKÁ… Brad De Luca je špičkový rozvodový právník, zvyklý dostat cokoli a kohokoli si zamane. Jeho postelí prošla už dobrá polovina města, včetně jeho klientek, ale nová koncipientka je podle všeho vůči jeho šarmu imunní, což Brad nemůže nechat jen tak. Julia Campbellová se právě rozešla se snoubencem a užívá si nově nalezenou nezávislost. Na Brada by si dávala pozor, i kdyby ji před ním každý nevaroval. To poslední, co teď potřebuje, je muž, který by ji mohl připravit nejen o nevinnost, ale také o kariéru. Jenže než se naděje, má ji ten nenapravitelný svůdník ve své moci. Julia se vrhá po hlavě do světa plného sexuálních dobrodružství a zakázaných rozkoší. Přežije ale ten pád? A nezlomí si při tom srdce? ___ Skandální erotický román od autorky bestsellerů Smlouva na lásku, Černé lži a Hříchy Hollywoodu! Čtenářky Padesáti odstínů šedi by měly zbystřit…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Mystery Press

Blindfolded Innocence , 2012

maafa
25.06.2022 4 z 5

Na každou novou knížku této spisovatelky se vždycky moc těším, protože si myslím, že v rámci tohoto lehkého žánru eroťáren pro ženy není tuctová. Umí mě vždycky překvapit. V této novince se tedy žádné wau nekonalo, a oba hlavní hrdinové mě vlastně trochu štvali. Brad svou rádoby moudrostí a Julia až přehnanou naivitou. Ale i přes tohle musím uznat, že A. Torre umí psát erotické scény a umí je pikantní:). A jelikož jsme v žánru erotiky, tak já jsem vlastně spokojená a další díl si rozhodně nenechám ujít:).

Raislin
24.06.2022 3 z 5

Autorku mám ráda a její ostatní knihy se mi líbí o poznání víc. Do této knihy jsem se nemohla začíst a dějová linka mě nijak neoslovila.

Ralemo
20.06.2022 5 z 5

Kniha se četla velmi hezky, určitě má svoje kouzlo. Čekala jsem na konci nějaké drama, zápletku, ale ta nepřišla, takže není takové to očekávání co bude v dalším dílu, každopádně jsem zvědavá na pokračování. Klasické téma šéfa a podřízené. Za mě určitě hodnotím kladně. :)

havrmoni
20.06.2022 3 z 5

Dá se to číst. 50 odstínů mě nebavilo díky Anně, takže tady jsem měla strach po přečtení poslední věty v recenzi. Zbytečně. Tady měla hrdinka seběvedomí až na půdu a ty její hrátky( koketování) ??Se divím, že to fakt neodskákala. Sexuálním fantaziím se meze nekladou pokud je to pro všechny zůčastněné v pohodě, takže tohle i přesto, že to jde mimo mě( tyhle trojky apod.) mi nijak nevadí. Pokud je to čtivě napsané, tak je to taková oddychovka na pár hodin. Takže jo, pokud bude druhý díl, tak budu zvědavá jak to Julia zvládá.

Katrin0211
19.06.2022 3 z 5

Autorku mam veľmi rada,ale z knižky som nebola nejak nadšená

moma08
17.06.2022 3 z 5

Tuhle knihu jsem přečetla během pár hodin, takže čtivost tam je.
Je pravda, že jsem se občas nemohla vyznat v hlavní hrdince, která sama nevěděla co chce, ale na druhou stranu bylo jí teprve 21 let, takže na to měla právo, že se hledala.
Tenhle druh knih moc nemám ráda, kvůli tomu, že mám ráda monogamii, ale když někomu vyhovuje něco jiného, tak proč ne, nesoudím a není to první příběh s tímto námětem, který jsem četla, ale byla jsem překvapená.
Další díl si přečtu, jelikož jsem zvědavá kam se bude ubírat směr obou hrdinů.
No a na závěr je to něco mezi 3 a 4 ⭐️

Channach
15.06.2022

Moc se mi líbí, že tady dává nízké hodnocení někdo, kdo knihu zřejmě nečetl - jsou tu dvě podezřele stejná hodnocení o Bradym, který je prostě aspoň upřímný, a o holce jménem Julia, co neví, co chce.

Přitom v českém překladu vystupují Brad a Julie.

Má tohle někdo zapotřebí?

knihomolka78
15.06.2022 2 z 5

Průměrná kniha, děj skoro žádný, Julia neví co chce, nejprve brečí, že sex nechce a pak se sama vnutí... S Bradyho názory na polyamorii nesouhlasím a docela mě štvaly (to ale asi bude můj osobní problém, holt každý má rád něco jiného), ale aspoň byl upřímný a stál si za svým. Ale největším zklamáním pro mě byl Juliiin zvrat na konci knihy, za to hvězda dolů.

kristyna9911
14.06.2022 3 z 5

Bylo to takové já ani nevím jak to popsat autorka píše dobře ale ten příběh no nevím,třeba budou další díly lepší uvidíme

Bryel
14.06.2022 2 z 5

(SPOILER) Kniha byla pro mě velkým zklamáním. Naprostá absence děje, celou knihu lze shrnout jedinou větou.
Postavy nesympatické a myšlenkové pochody Julie, noo, to byla taková "sportka-loterie". Bradovy úvahy na téma polyamorie - zajímavý náhled na tento životní styl a pro mě to nejzajímavější, co kniha obsahuje.
Ani autorčin poměrně čtivý styl psaní to nezachránil..

hana1039
12.06.2022 3 z 5

Bohužel,jsem celkem zklamaná, děj skoro žádný, Julia je holka, která samá neví co chce, kromě toho, že chce,, toho pravého,, jednou oznámí, že se nechce vyspat s Bradym,až se rozpláče a vzápětí se skoro na něj vrhne... pak ho zase odmítá a pak se mu sama vnutí... sice je ve věku, kdy se teprve,, formuje,, ale takhle si pořád protiřečit ? Brady je skoro 30 letý a za svými názory si stojí i když se někomu nelíbí, je prostě upřímný.. Měla jsem co dělat, abych knihu dočetla, doufám, že další díly budou zajímavější...

nina3905
12.06.2022 5 z 5

Kniha prečítaná jedným dychom, pretože nebolo možné ju odložiť. Keďže som nemohla vydržať, prelúskala som zvyšné dva diely a jednu krátku novelu v angličtine. Určite si však knihu prečítam aj v preklade. Môžem vám však povedať, že sa máte na čo tešiť. Knihu určite odporúčam!

evineckY
08.06.2022 5 z 5

Kniha se mi líbí, protože je čtivá.
Autorka se označuje za novou E. L. James a její romány prý vzbuzují mnohem větší pozdvižení, než padesát odstínů.
V tomto konkrétním případě se musím přiznat, že i když dávám 5 hvězd, tak
PADESÁT ODSTÍNŮ se mi líbí příběhově víc.

LilluLong
08.06.2022 5 z 5

Mam rada príbehy aj štýl písania autorky, niektoré jej názory ma prekvapujú ale nešokuju, a úvahy z pohladu muža viet tiez zaujímavo opísať, uz sa tesim na pokračovanie , za mna 5*