Nespěchejte do rakve

Nespěchejte do rakve https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176263/mid_nespechejte-do-rakve-B6I-176263.jpg 4 156 44

Utajované informace o tom, jak z nás vyrábějí pacienty, abychom se nedobrovolně stali jejich zákazníky.

Jack Bauer
01.03.2015 5 z 5

Úžasná útlá knížečka napsaná velmi srozumitelnou formou. Výborný strašák, v mnoha ohledech pravdivý. Zajímavá a aktuální, užitečná, živě a čtivě napsaná.Kniha dodává spoustu informací, které jsou drženy pod pokličkou.

Denčaa
20.02.2015 5 z 5

Ještě teď jsem v šoku. Pro ty, co chtějí vědět pravdu. Ti ostatní se radši vyhnete knize velkým obloukem.

mimidra
07.08.2014 5 z 5

Velmi názorně vysvětleno, jak si dnešní svět s námi hraje! Že vše je o penězích, své zdraví si musíme chránit a hlavně nesmíme bezhlavě důvěřovat. Ve vědění a informacích je síla.

Inika
17.10.2013 5 z 5

Horor všedních dnů a konspirace, která se dotýká takřka každého. Knížka je malá rozsahem, ale velká obsahem. Předkládá názor na původ tzv. "civilizačních" nemocí a uvádí jej v kontextu s dalšími zajímavostmi. Nabízí také myšlenku, že těmto nemocem se dá předcházet daleko účinněji, než jak nám zdravotní systém tvrdí.
Knížka je navíc psaná jednoduchým, velice srozumitelným jazykem a umožňuje nebo spíš přímo vybízí zamyslet se nad tím, jestli odevzdanost, se kterou přistupujeme k tomu, že jednou nás alzheimer, rak, prostata apod. stejně nemine, jestli je opravdu na místě. Autorovi bych sice trochu vytknul necitlivou snahu podbízet řešení na posledních stránkách knihy, ale vcelku to nemá vliv na pět hvězd, kterými to hodnotím.