Nesnáším tě

Nesnáším tě https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432393/bmid_nesnasim-te-KiE-432393.png 4 1192 1192

Od nejprodávanějších autorek New York Times Vi Keeland a Penelope Ward přichází nečekaná love story o odložených srdcích a druhých šancích… Všechno to začalo záhadným modrým vzkazem všitým do svatebních šatů. Něco modrého. Vydala jsem se do luxusního butiku prodat své vlastní svatební šaty. Tam jsem zase našla „něco starého“, co patřívalo jiné nevěstě. Do podšívky nádherných šatů s motivem ptačích per tam byla všita ta nejkrásnější zpráva, co jsem kdy četla: Děkuju ti, že jsi mi splnila všechny moje sny. Na modré papírové cedulce bylo vyraženo jméno Reed Eastwood. Očividně to byl ten nejromantičtější muž, jaký kdy žil. Rovněž jsem zjistila, že je to ten nejnádhernější muž na světě. Kdyby jen moje fantazírování o pravé lásce tady skončilo. Později jsem totiž o tom zamilovaném pánovi zjistila ještě další věci. Je arogantní, cynický a má nesmyslné požadavky. Vím, o čem mluvím. Vlivem nečekaného zvratu osudu je z něj můj nový šéf. To mě ale nezastaví, abych odhalila příběh, jenž se za tím milostným vzkazem skrývá. Milostným vzkazem, po němž spolu nežili šťastně až do smrti… Ten příběh se však nedá srovnat s tím naším, každým dnem zajímavějším, něžnějším a víc sexy než cokoliv, co bych si kdy dokázala představit. Něco nového. Nemám ale nejmenší tušení, jak to skončí…... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Hate Notes , 2018

TerezaMondeková
06.01.2020 5 z 5

Nikdy dřív jsem si nepřečetla žádnou knihu od Penelope Ward ani od Vi Keeland a to je obrovská chyba! Taky myslím, že to hodně brzo napravím. Kniha je naprosto úžasná. Má chytlavý název, obálku, popis. Je moc dobře, že se spojily zrovna tyhle dvě spisovatelky.
V knize nechybělo spousta originálních nápadů, romantika, láska, překvapení, humor. Ale ani přátelství, zklamní, bolest, naděje a jiskření mezi hlavními hrdiny. Kniha byla i hodně emotivní, ukáplo spoustu slz. Moc se mi líbí, že to není zase to klišé, žádná pohádka, zkreslené představy. Příběh není jen o sexu. Z nenávisti se stalo přátelství a z přátelství se stala láska na celý život. Taky bylo úžasný, že se celá kniha vyprávěla z pohledů obou hlavních hrdinů.
Nápad se seznamem Jebat-na-to... Úžasný! Po přečtení knihy jsem si sama taková seznam napsala. Je opravdu dlouhý, ani jsem si neuvědomila, co všechno chci v životě zažít a vidět. Seznam přání je nekonečný. Pořád ho rozšiřujeme, protože každý den přináší něco nového, něco nad čím žasneme. Stejně tak úžasný byl ten nápad s tím vzkazem v šatech. A ta žádost o ruku byla opravdu bombová! Ta byla romantická, dojemná, vtipná, originální. Prostě úžasná! I epilog byl originální. Epilog byl originální, krásný, dojemný, ale i trochu smutný. Ale jsem ráda, že to autorky udělaly zrovna takhle, protože jsme aspoň dozvěděli, kam až to Reed a Charlotta dotáhli. Ale babička Iris... to jsem si zamilovala hned. Vtipná, chytrá, sympatická.
Některé věci, které nás v životě potkají jsou opravdu strašné a nikdy na ně nezapomeneme, takže nám zůstanou dost bolestivé vzpomínky. Ale v téhle knize jsem si přečetla jednu větu, která mi v hlavě zůstala a myslím, že i hodně dlouho zůstane...
Charlotte se mi hned líbila. Líbí se mi, že to byla opravdu střelená holka, ale taky byla hodná, milá, sympatická, upřímná, šla za tím, co chce. Ale bylo mi jí i trošku líto... kvůli tomu všemu, co se jí dělo.
Reed se mi taky líbil. Nepřišel mi jako děvkař, alfa samec, který musí dostat každou. Ale chlap, který zažil zklamání v lásce. Všechny odhání a plně se věnuje svojí práci. Reed byl věrný, hodný, citlivý, upřímný, nesobecký chlap. Opravdu mě překvapilo tajemství Reeda. Bylo mi ho líto, ale říká se, že všechno zlé je k něčemu dobré. U něho to tak bylo. Kdyby se mu tohle nestalo, tak by si vzal Allison a nikdy by nepoznal svou pravou životní lásku.
P.S. Je lepší v sobě roky nést vzpomínku, která možná jednoho dne zabolí, než nikdy žádnou nemít!

Mišule_11
06.01.2020 4 z 5

Čtivé, napínavé, poutavé a prostě jednoduše napsané, tak že jsem tento příběh měla přečtený skoro jedním dechem až do samotného konce..! :)

Ketfl
04.01.2020 5 z 5

Musím se přiznat, že mě knížka dost zasáhla. Nejednalo se o takovou tu tuctovou erotickou romanťárnu. Oceňuji nápad autorek. Děj byl super, od knížky jsem se nemohla odtrhnout. Přečetla jsem ji za jeden večer. Vtipné scény se prolínaly s těmi, při kterých mi ukápla i nějaká ta slzička. Doporučuji.

maafa
04.01.2020 4 z 5

Páni, tak to mě chytlo, přečteno na jeden zátah. Nechybí tu humor, romantika a trochu i toho drama....Jediné, co mi trochu kazilo dojem, je postava Iris....to bylo na mě už trochu moc....Ale i tak to byla paráda. A nakonec i obálka je vkusnější, než u těchto knih obvykle bývá, což oceňuji:).

Tessia
03.01.2020 3 z 5

Romantický příběh plný humoru i důležitých témat staví na sérii náhod a čtivém stylu psaní. A světe, div se. Funguje to naprosto skvěle. Často čtu knihy podobného žánru, když prostě potřebuji vypnout a přečíst si zase jednou něco nenáročného a jen tak pro zábavu.

Dolikcek
03.01.2020 4 z 5

Velice poutavá, hezké čtení na dva večery :)

oresvo
02.01.2020 5 z 5

Taková lehká , vtipná oddechovka ????

havrmoni
02.01.2020 5 z 5

Začnu tím, že je to hezky napsané tudíž se to hodně dobře čte. Úsměvné, ale i dojemné. Jednu chvíli se usmívám a druhou mám slzy v očích. Charlotte je na můj vkus moc optimistická a tak kladná postava, že mě z ní občas trnuly zuby. Taky se mi zdálo, že na Reeda příliš tlačí. Ale to je asi tím, že to sama nemám ráda. Nejvíc mě dostal konec. Nejsem sice žádný velký romantik za to jsem 27 let vdaná a tak ten konec byl za mě nejhezčí tečka.

jeny-v
31.12.2019 5 z 5

Včera v noci dočtena a super. Obě spisovatelky obdivuji s nápaditým obsahem a jeho zpracováním. V této knize se prolíná zklamání, bolest, láska, štěstí, ale i humor / opravdu mě dostala akce veverka/. Po vánočním shonu jsem si to opravdu užila :-)

Lokajka
29.12.2019 5 z 5

Krásný příběh, který doporučuji si přečíst. Naprosto souhlasím s komentářem Silvinek. Mám na knihu stejný názor a také jsem ji nemohla v noci odložit a četla až do ranních hodin.

silvinek
28.12.2019 5 z 5

Moc hezká oddechová knížka, kterou jsem zhltla za večer, protože jsem se od ní nemohla odtrhnout. Mám ráda styl těchto autorek. Nejenže jsem se častokrát zasmála, ale taky mi párkrát ukápla slza, díky čemuž se mi příběh líbil ještě víc, protože nešlo jen o klasickou přeslazenou romanťárnu. A co jsem hodně ocenila - hlavní hrdinové se spolu nevyspali hned po pár stránkách a není to příběh plný sexu (jako v každé druhé knize v poslední době), ale je zde nastíněno i vážnější téma adopce a nemoci. Určitě doporučuji.

Pralinka1910
27.12.2019 4 z 5

Začátek výborný, konec preslazeny, ale příběh dobre vymyšlený.

rajcatko
26.12.2019 2 z 5

Z první poloviny jsem byla nadšená. Od odhalení určitých věcí jsem až tak nadšená nebyla a konec, kde se až moc pitvaly emoce, mi přišel skoro nudný. Žádný převrat, žádná novinka.

Pedruska01
24.12.2019 5 z 5

Těšila jsem se a bylo na co. Kniha se hodně dobře četla a i velmi rychle. Autorky mají prostě styl a vždy nějaké téma příběhu, které mi dokonale sedí. Bylo pro mě milým překvapením, že se nejednalo o romanticko-erotickou otřepanou věc s již klasickou šablonou "šéf a sekretářka", která by byla předvídatelná krok za krokem. Naopak. Byl to úžasný příběh, který mě překvapil, šokoval i dojal. Užila jsem si ho všemi směry, jen ve výsledku ten název dle mého moc nesedí. (?)
Hlavní hrdinka Charlotte byla fajn holka, které musíte držet palce. Byla sice místy pošahaná a vážně snílek, leckdy dost odvážný, ale v tom dobrém, nelezla na nervy ani nebyla pitomá. Neměla úplně pěknou a šťastnou minulost, přesto měla hodně dobrý život a se vším se celkem skvěle uměla vypořádat. Šla si za svým, a to, že se chvíli musela kočkovat se svým šéfem, to jen okořenilo.
Její šéf a zároveň druhý hlavní hrdina Reed byl chlap, do kterého jsem se zamilovala. Ano, byl to místy mrzout a provokatér a neodolal hádkám a kočkování se Charlotte, ale ve skutečnosti byl úplně jiný. Byl to typ chlapa, kterého by si mohla přát každá ženská. Úžasný, obětavý, milující. Mimo jiné - Allison byla vážně sobecká blbá mrcha a učinila kardinální chybu, když Reeda opustila. Reed měl tajemství, které vyplulo na povrch samozřejmě náhodou a hlavně až za pořádnou dobu. To tajemství mě šokovalo a hodně rozesmutnilo. Nebylo to fér.
Ten pár mě bavilo sledovat, byť Charlotte občas dle mého dost tlačila na pilu anebo přehnaně reagovala na můj vkus, ale k Reedovi nemám co špatného říct. Byl úžasný. Bavil mě, to slepé přesvědčování, ta žárlivost, to všechno. Líbilo se mi i to, že tahle kniha nebyla jen samý sex na každé stránce. Tenhle příběh byl hlubší, ne úplně zalitý sluncem a s pohledem přes růžové brýle, čehož si vážně cením, i když si dovolím říct, že už klasicky to skončilo dobře.
Pak tu byl i epilog, který mě dostal, respektive hodně dojal. Už nějakou dobu jsem na epilogy vysazená, protože mi je pokaždé naservírovaný otřesně přeslazený klišé závěr, ze kterého mi je akorát zle. Vždycky mi to zkazí celý příběh. Proto se už preventivně na ně vůbec netěším. (Ano, to tvrdím jako zarytá romantická duše! :D) Přesto tady oceňuji, že byl napsaný o několik let později, takže vážně žádné klišé konce, které v dnešní době frčí (svatba přímo hlavních hrdinů anebo narození jejich prvního dítěte). Ten epilog byl nádherný, radostný a zároveň tak zatraceně smutný. Bylo to skvěle vyvážené.
Tenhle příběh se mi vážně ohromně líbil a neskutečně mě bavil. Kdyby to šlo, jen bych otáčela stránky, tak, až bych zase litovala, že to tak brzo skončilo. Znovu se mi potvrdilo, že obě autorky umí psát a dohromady to je výborná kombinace. Těším se na další jejich spolupráci, kterou si jistě nenechám ujít. Však tuto knihu, tento báječný příběh - především příběh Reeda, který mě chytil za srdce, mi ještě chvilku bude vězet v hlavě, tak neváhám doporučit a samozřejmě hodnotím plným počtem hvězd, protože si to prostě zaslouží. :)

Lenka_S
21.12.2019 3 z 5

Když Charlotte prodává své svatební šaty, které si pořídila na svatbu, ke které nikdy nedošlo, objeví jiné, které jí naprosto uchvátí. Neodolá a při jejich zkoušení objeví na vnitřní straně sukně přišpendlený modrý, velmi romantický vzkaz a začne ji zajímat co se stalo s tímto párem. První setkání s autorem tohoto vzkazu však nedopadne zrovna podle jejích představ a tim se začíná odvíjet příběh dvou zrazených srdcí, která se z různých důvodů bojí znovu věřit v lásku. I když se jedná o klasickou šablonu většiny romantických příběhů, kniha byla velmi čtivá a líbila se mi.

pavlikova9332
21.12.2019 5 z 5

Tak kniha se vazne moc povedla. Krasny romanticky příběh. Troška osobní tragedie, ukaplo mi nekolik slz a to jsem si řekla, že brečet nebudu. A moc hezke zakonceni.

keiko33
19.12.2019 4 z 5

Prva tretina bola super, precitala som ju na jeden nadych, no potom to zacalo stagnovat. Postupne to stracalo stavu a to doslova. Z knihy sa stalo obycajne klise a ten koniec, presladeny ako z romantickeho filmu. Nebolo to zle, ale urcite to nieje kniha, ktora vam svojou vynimocnostou ostane v pamati.

Maruspulpanu
19.12.2019 5 z 5

Nevěděla jsem co od toho čekat, ale bylo to moc dobré.

Evitsa
16.12.2019 5 z 5

To je zase obálčička mňamkozníííí :-)
Knihu jsem zhltla jedním dechem a i když téma bylo zase šéf a podřízená tak tomu tedy daly úplně nový rozměr ,fakt se to nádherně četlo a bylo krásné jak v jedné větě vás rozpláčou a hned ve druhé vás rozesmějí,fakt bomba.
A to jsem si říkala,že nebudu brečet,takže jsem dost často promrkávala v dopravním prostředku a občas odložila :-)))))
Bylo hezké ,že na sebe nic nehráli a opravdu se chovali zodpovědně a nechtěli jeden druhého ranit.
Všechno bylo krásně vyvážené!!!!
Už se těším na rok 2020 na další nášup!!!!!

dikyna
16.12.2019 5 z 5

Prostě wau. Po dlouhé dobe mě knížka vtáhla do děje. Bylo to super, nešlo přestat. To jejich popichovani ????. Reed byl prostě miláček. Taky jsem si pobrecela.