Talíř plný jedu / Postup číslo tři / Vražda mezi kovboji

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tři detektivní povídky, které vyšetřuje Nero Wolf se svým detektivem Archie Goodwinem. Pěstitel exotických orchideí a velký znalec žen, to je nerozlučná dvojice, která nás i v této detektivní knize provází. V první povídce(Talíř plný jedu) se během večeře odehraje vražda, při které jsou podezřelé obsluhující hostesky, neboť všechny mají motiv, ale pouze jedna se chytí do pasti, kterou jí nastraží Nero Wolf. Ve druhé povídce(Postup číslo tři) je motivem žárlivost. Poslední (Vražda mezi kovboji)se odehrává na soukromém pozemku, kde milovníci rodea měří své síly v házení lasem. (www.pitaval.cz)...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/98_/98336/talir-plny-jedu-postup-cislo-tri-vrazda-mezi-kovboji-98336.jpg 4.612
Série

Nero Wolfe 33.

Žánr
Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Beta-Dobrovský
Orig. název

Three at Wolfe´s Door, 1960

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Talíř plný jedu / Postup číslo tři / Vražda mezi kovboji

Přidat komentář
Anasa
25. července

Klasika, Nero Wolf mne stále baví. Nicméně jsou to delší povídky, takže není příliš prostoru odbočovat a mlžit, což je škoda.

pepa4081
23.10.2016

Tři kratší detektivní příběhy s opět skvělým Nero Wolfem a Archie Goodwinem. Pro mne luxusně strávené odpoledne při jejich čtení. Vrcholně uspokojivé. Doporučuji.

woodward
17.08.2015

Vrcholným okamžikem tohoto triptychu je pochopitelně začátek druhé povídky, kdy Archie zase jednou dá výpověď, odchází, a hned na schodech před domem se mu naskytne klientka. Jenže se ukáže, že je namočená do vraždy, inspektor Cramer chce mluvit s Wolfem, jenže pro toho už Archie nepracuje... Moc pěkná polízanice, přečtěte si to sami.

Autor a jeho další knihy

Rex Stout
americká, 1886 - 1975

všech 60 knih autora

Kniha Talíř plný jedu / Postup číslo tři / Vražda mezi kovboji je v

Přečtených17x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených4x
Knihotéce22x
Chystám se číst8x
Chci si koupit3x