Nenávist

Nenávist https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/523727/bmid_nenavist-651d0cc6f14df.jpg 4 19 9

Profesor Rekke coby novodobý Sherlock Holmes objasňuje další neřešitelný případ. Lze nalézt ženu, která sice podle všeho už čtrnáct let leží pochovaná na hřbitově, ale její manžel tvrdí, že ji zahlédl na fotografii ze současnosti? Rekke znovu spojí síly s policistkou Vargasovou, do jejich pátrání však brzy zasáhne někdo, o kom profesor už nikdy nechtěl slyšet: osoba, která ho nenávidí víc než cokoli na světě. Z minulosti se vynoří brutální, sériové zločiny, aby nenávratně ovlivnily přítomnost. Jen ty nejstrašnější příběhy totiž dokážou probudit mrtvé…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Kalibr

Memoria , 2023

stejkrasna
10.04.2024 5 z 5

Povedené, napínavé, strhující do děje a od okolního světa.

Ludmila91
22.03.2024 5 z 5

I druhý díl byl dobrý. Příjemné čtení

gladya
20.03.2024 5 z 5

Mně se to líbilo, poslouchala jsem audioknihu nemohla a jsem se odtrhnout. Příběh (nebo spíš příběhy), postavy a jejich chování, nic z toho není moc uvěřitelné. Ale to mi nevadilo. Asi mám nějakou hranici, od které mi vykonstruované propletence nevadí. Zkrátka tomu se věřit nedá a každý to ví. Nechala jsem se unášet vyprávěním a jelikož u pohádek pro dospělé, a tahle knížka je pohádka pro dospělé, člověk nemůže spoléhat na happy end, o některé postavy jsem se i trochu bála. A k té uvěřitelnosti, chci věřit, že po světě nechodí moc Gáborů. Takoví lidé totiž asi existují.

olga8832
21.02.2024 5 z 5

Za mne velice slibná série, která mne moc baví a mohu jen doporučit.

Kocourek
31.01.2024 5 z 5

Za mě prima i druhý díl. Na začátku jsem byla trochu rozpačitá, ale pak už to byl starý Rekke. Těším se na další díl.

LukBook
28.11.2023 5 z 5

Za mě možná trochu zbytečně podceňovaná série. Osobně mě totiž hodně baví. Má skvělou atmosféru. Hodně zajímavé postavy ať už kladné nebo záporné. A závěr ve vás rozbouří emoce.

Kačkalka
15.11.2023 5 z 5

Mě se druhý díl líbil víc, než ten první...
Za mě je potřeba si autora a jeho styl psaní oblíbit. Buď se Vám líbí a nebo vůbec ne.
Příběh byl jasný, musela jsem si "poznamenat" postavy abych měla jasno a nemusela se vracet v příběhu. Není to bezmyšlenkovitý příběh. Profesor Rekke je specifický a zvláštní člověk, podivín, ale baví mě ten jeho způsob přemýšlení a předvídání situace. Ten člověk přemýšlí a to je v dnešní době vzácnost..
Přemýšlela jsem, jestli si druhý díl pořídit či nikoli, ale jsem ráda, že jsem si ho koupila a těším se na další knihu :).

soukroma
12.11.2023 2 z 5

Zmatečné. Nezaujalo.

Didi15
06.11.2023 3 z 5

Byl by to celkem zajímavý příběh, ale něco mi tam pořád vadilo , nedokážu ovšem říci,co to bylo. Občas mi přišlo, že jsem jedním okem přeletěla stránku a o nic jsem nepříšla, je to škoda. Postava Rekkeho je totiž opravdu zajímavá.