Nemali by sme

Bennett Fox mi do života vstúpil v jedno nepríjemné pondelkové ráno. Meškala som v prvý deň do práce – do novej práce, o ktorú som mala teraz pre nečakanú fúziu bojovať. Na upevnení svojej pozície vo firme som pritom drela osem rokov. Kým som si sťahovala veci do nových priestorov, za stieračom som si našla pokutu za parkovanie. Dostali ju všetky autá na ulici okrem toho predo mnou – šlo o rovnaké audi, ako mám ja. Naštvalo ma to, preto som sa rozhodla, že mu svoju pokutu podarujem. Dúfala som, že ju majiteľ zaplatí a nič si nevšimne. Nanešťastie som mu pritom zlomila stierač. Uznajte, mohlo to byť horšie? Vo výťahu som potom stretla neskutočne príťažlivého chlapa. To mi trochu zlepšilo náladu. Poznáte to ? motýliky v bruchu, zrýchlený dych, napätie, že by sa dalo krájať. Pri vystupovaní z výťahu na mňa pozrel takým žeravým pohľadom, až ma zalial rumenec. Možno má tá fúzia predsa len svoje výhody. Tak sa mi aspoň zdalo, kým som nevkročila do šéfovej kancelárie a nespoznala svojho konkurenta. Z chlapa vo výťahu sa razom stal môj úhlavný nepriateľ. A ten žeravý pohľad? Ani zďaleka nešlo o príťažlivosť. Videl, ako som mu poškodila auto, a nevedel sa dočkať, kedy ma zničí. Medzi láskou a nenávisťou je veľmi tenká hranica, ktorú by sme nemali prekročiť. Hej, nemali by sme… Ale balansovať nad priepasťou je niekedy také zábavné!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/465705/nemali-by-sme-zoG-465705.png 4.3175
Vydáno, Ikar (SK)

We Shouldn’t, 2019

Kniha Nemali by sme

happy19
dnes

Miluji její styl!
Sice jsem tuto nezhltla jako malinu,trošku slabší začátek,ale věrným fanouškem zůstávám♡
Ovšem obálka... ta je co?!☆^☆

„To, co lidé nazývají štěstím, je okamžik,
kdy přestanou mít strach.“

Ketfl

Tato autorka je prostě sázka na jistotu! Opět velmi povedený příběh. Je sice fakt, že jsem od autorky četla lepší příběhy, tady možná trochu chyběla nějaká taková ta třešnička, která by tomu dala úplně ten 100% šmrnc, ale já jsem i přesto velice spokojená a hodnotím plným počtem bodů. Hlavní postavy mi byly opravdu sympatické, fandila jsem jim a čekala jsem, jak se vyvine to jejich soupeření v práci. Upřímně, hodně jsem se nasmála u toho, jak si Annalise komentovala řízení, to bylo fakt roztomilé. "Dívám se do zpětného zrcátka. Zajíždím k chodníku. Parkuji." Za mě prostě spokojenost. A navíc, konečně taky jednou mohu ocenit obálku. :-)

mysanda20

Tak podle komentářů jsem čekala wow příběh.Nebylo to úplně špatné,ale prostě mi tahle kniha nesedla.Ke konci mě to vůbec nebavilo

Petra38

Ačkoliv autorku zbožňuju, tak tento příbeh mě úplňe do kolen neposlal. Příjemně se četl a byla to zábava, Bennett byl skvělý bavič ale jako by byl příběh nedosolený. Spolu s Annalise tvořili pěkný výbušný pár.Rozhodně za přečtení stojí....

ivetapl

Ach... Jo, za mě pecka
Já tuto autorku miluju a každou knihu od ní. Jak od samotné Vi, tak i ze spolupráce s Penelope Ward. To je pro mě sázka na jistotu, i když ne každému se líbí vše. Já jejich příběhy miluju.

Bennett se mi líbil už od chvíle, kdy pozoroval Annalise na začátku u svého auta. Jeho postava se mi líbila moc. Byl sympatický, vtipný, rejpel do Ann. Zamilujete si ho
Annalise byla také sympatická a vtipná . To co dělá, když řídí mi přišlo dosti vtipné. Na začátku, u Bennetta auta mě úplně dostala

Tuhle knížku si prostě musíte přečíst, dost se u ní nasmějete

Karolina.L

Knížka nepřekvapí, ale ani neurazí. Oddechovka na jedno odpoledne

Jenny46

Jednou za čas potřebuji takový příjemný relax u románu pro ženy....
Chválím obálku, příběh byl zábavný i romantický, postavy sympatické, kniha se mi moc líbila 5*

luzajickova

Vi mě nepřestává udivovat zase skvělý příběh. Annalise a Bennett byli skvělý jak se špičkovali ze začátku a z toho vznikla láska i když tam byli chvilkové odluky od sebe ale tak to je v knihách naprosto normální o čem by to pak jinak bylo kdyby byli stále spolu a šťastní. Vi tomu dodala šťávu a udělala z toho úžasný příběh zamilovala jsem si její styl psaní. Lucas byl úžasný kluk.. I když bydlel jen u babičky Fanny (Tu jsem popravdě neměla vůbec v lásce). Ani Andrewa jsem moc nemusela. Ale líbilo se mi jak vyřešili aby nemusel ani jeden (Bennett či Annalise) do Texasu i když jí Bennett dal přezdívku Texasanko bylo to roztomilé. Annalise rodiče tedy jen matka Margo a nevlastní otec Matteo sice tam byli jen chvílemi ale i tak jsem je měla moc ráda. I kamarádka Annalise - Madison byla skvělá jak jí podporovala. Za mě je to skvělý příběh. I obálka se povedla.