Prozření

Prozření https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/247066/bmid_prozreni-247066.jpg 4 198 46

Nejtemnější síly série

< 3. díl

Chloe Saundersová je se svými přáteli na útěku, probouzí nejtemnější síly a... je zamilovaná. Totálně. Jmenuju se Chloe Saundersová. Je mi patnáct a chtěla bych být normální. Ale normální nejsem. Jsem geneticky modifikovaná nekromantka a vidím mrtvé a dokonce je dokážu i probouzet, aniž bych se o to snažila. Tohle rozhodně není normální. Teď momentálně jsem se svými třemi přáteli na útěku před organizací, která nás stvořila. Jsme k smrti vyčerpaní a nevíme, komu máme věřit. A jako by tohle nestačilo, já ještě k tomu všemu bojuju se svými city… Fakt nejsem normální.... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Galatea

The Reckoning , 2010

Ivuska97
30.03.2017 4 z 5

Až na ten konec, který zůstal otevřený, to je skvělá série. Čekala jsem větší happyend, vážně. S tímhle koncem furt pokračuje děj, jsou stále na útěku a vlastně všichni jsou proti nim. Čekala jsem obrovský zvrat, který to celé uzavře. Žádný zvrat nenastal a já doufám, že se dočkám pokračování. V každém případě se mi celá série četla krásně a doporučuji to každé dívce, která má ráda fantasy a milostný příběh dohromady. :)

Elsa14
27.02.2017 5 z 5

Naprosto krásný konec. Celá série se mi neuvěřitelně líbila a nemohla jsem se od ní odtrhnout.

LoverBooks
08.01.2017 5 z 5

Skvělé zakončení skvělé série.

MájaM.
24.11.2016 5 z 5

Myslím,že tento poslední díl,byl nejlepší:) Konečně tam bylo i rozuzlení milostného trojúhelníku a vše,jak mělo být:) Mohu jedině doporučit:) Akorát by to chtělo další díl,hodně otázek zůstalo nezodpověděných...

sun.from.ibiza
26.10.2016 5 z 5

Po přečtení mám spoustu otázek, což mě ani trochu netěší :). Ale na to, jak to bylo předvídatelné, se kniha četla opravdu hezky. Tajně doufám, že bude nějaké pokračování.

petra3715
26.08.2016

Moc nádherná knížka a moc bych si přála aby byl i další díl když je tam toho tolik nevyřešeného :((( nejvíce se mi líbil závěr této knížky

Adel13
09.08.2016 4 z 5

Velmi zajímavá série, od které člověk nemohl odtrhnout oči. Bohužel se musím přiznat, (Ti, co knihu nečetli přestaňte číst) že jsem nepatřila do fanclubu Dereka, ale Simona. Jinak se mi knížka moc líbila. :-)

anonym02
31.07.2016 5 z 5

Celá série?WOW ...

Sarfias
30.07.2016 5 z 5

Lehce předvídatelná, leč těžko ji odložit. Asi tak bych charakterizovala poslední díl této série. Moje dušička tajně doufá, že snad bude další díl :) A že by rozhodně bylo o čem vyprávět! Po přečtení tohoto dílu sice něco málo dopadlo dobře...avšak až mnoho dalších otázek vyplavalo na povrch! Doufám tedy, že další díly budou!

RiverSong
13.06.2016 5 z 5

Skvělá tečka za sérií! Stejně úžasné jako první dva díly. Nemohla jsem ji odložit. Opět byla akorát lehká předvídatelnost, ale jak jsem zmínila už u minulých dílů, vůbec nepřekážela. Rozhodně doporučuji! :)

Nikoll2
02.06.2016 5 z 5

Všechny díly jsem přečetla jedním dechem. Děj je tak neuvěřitelně napínavý, že vás nenechá chvíli v klidu. Patří mezi ty, u kterých vás mrzí, že už skončily.:D
Určitě doporučuji!!:)

PeM
12.04.2016 5 z 5

Kdy že bude další díl?.....od první knihy až do této to byla jízda, přečteno během 2 a půl dne....a to je co říct...v první knize se to rozjelo....a mám pořád pocit, že ještě nezastavilo, dobré čtení, zajímavé, bavilo mě to...

barbora2863
01.03.2016 4 z 5

Čítať knihu o duchoch po večeroch asi nebol najlepší nápad, ale nemohla som sa od príbehu odtrhnúť :) pre mňa najlepšia časť z trilógie.
Veľa otáznikov pribudlo, našťastie aj vysvetlilo, naťahovalo sa to, ale pribudla aj akcia a duchovia... no som spokojná a vlastne aj rada, že som si sériu prečítala :)

vterinka
23.01.2016 5 z 5

Skvělé zakončení celé série. Kniha měla spád, plno akce i překvapení. Doporučuji. ;-)

EvaSupovic
16.01.2016 5 z 5

Tak poslední díl se mi osobně líbil nejvíce ze všech.......napětí, trochu romantika i zvraty......tak to má na konci být :-D

Frajerka
05.01.2016 4 z 5

Jsem na tom také podobně - konec mi připadá neuzavřený, zkrátka jako by měl být další díl. Pokud se ho dočkáme, tak to bude super, do té doby ovšem za mě 4 hvězdy :)
Jinak je ovšem třetí díl stejně povedený jako předchozí dva, bavila jsem se a děj celkem rychle plynul (nebo jsem já četla rychle :D)

luciefeix
27.11.2015 1 z 5

to jsem se zase šíleně nudila ! strácela jsem se v textu ... nelíbilo se mi že kdyz se vsichni sesli nebo se objevila další postava povyprávělo se co se stalo aby byli vsichni v obraze .. poslední díl a za mě hruza

Sabii14
31.10.2015 5 z 5

Bavilo mě to moc, ale konec mi připadal sice velmi dobrý ale nedokončený pořádně je tam ještě dost věcí co se měly dořešit, ale jak říkám velmi dorbá kniha.
Tori jsem si nakonec oblíbila a jsem ráda že to Derekovi a Chloe vyšlo :-)

IvettKremrová
06.10.2015 5 z 5

Souhlasím s MagdalenaHalow. Je tam ještě spousta nedořešených věcí a konec to má takový otevřený. Doufám že se autorka třeba rozhodne napsat poslední díl který by zakončil celou sérii. Tak jako první 2 díly se i 3. četl moc dobře,děj dával smysl a navazoval na předchozí události. za mě 5hvězdiček :)))

MagdalenaHalow
13.08.2015 4 z 5

Kdyby to byl jen další knížka série, rozhodně dám 5 hvězdiček. Ale díky tomu, že to je konečný díl, takové hodnocení dát nemůžu. Je tam spoustu nedořešených věcí ohledně Chloeiny matky, polodémonky apod. Skoro mi to připadá, že si autorka připravovala půdu pro další díl, ale nakladatelství už jí odmítlo další knížku vydat...

Kelley Armstrong
kanadská, 1968
2014  81%Přivolávání
2015  86%Prozření
2014  83%Probouzení
2018  65%Město ztracených
2015  85%Nejtemnější síly (komplet)

Kniha Prozření je v