West Coast Avengers

West Coast Avengers https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399538/bmid_west-coast-avengers-9AG-399538.jpg 4 29 5

Nejmocnější hrdinové světa se vydávají na západ a Hawkey se ujímá vedení zbrusu nové sestavy týmu legendárních mstitelů! Vrháme se do jednoho z nejvýraznějších období v dějinách Avengers. Jejich kalifornská sestava názorně předvádí, jak skvělý umí být superhrdinský spin-off. A tým tu rovněž zažije své nejčernější dny, protože Ultron si stvoří nevěstu! V jednom ze svých nejslavnějších příběhů se West Coast Avengers utkávají se strašlivou Alkhemou! Obsahuje: Avengers, do boje! Prázdné místo Nevyřízené účty Finále Odpoutaný Ultron Tanec v Údolí smrti War Toy!... celý text

Luigi1
14.07.2023 2 z 5

Tento komiks mě nějak nechytil

wistar
23.01.2022 3 z 5

Na vedlejší Avengery jsem se vůbec netěšil, hlavně kvůli tomu, že celé nhm tvořilo retro. Ale překvapilo! První sešity o vzniku skupinky mají na svou dobu podařené dialogy a tempo. Tabula Rasa vypadal na začátku jako zajímavý záporák ( Nechce bojovat s Avengers, jen si nakrást peníze a mít v životě už klid, i jeho schopnost je zajímavá, zato jak k ní přišel je pěkná pitomost) a o to více vás naštve, když ho nahradí nudný Graviton. Další tři sešity už jsou nic moc, příběh je nudný a nezajímavý. Sečteno podtrženo je toto nhm jen fajn a vy postavy sice poznáte opravdu dobře, jen vás to neoslní.

+ u obou příběhů dobrá kresba ( na dobu)
+ první příběh pěkně šlape, ale pořád je to naivní
+ Strach z ultrona
-druhý příběh je nudnější
6/10

B-artX
29.06.2020 1 z 5

Jeden z komiksů, kde silně lituji, že jsem jej koupil. Hned jej střelím někde na bazaru, protože todle bylo hodně špatné. Děj jako takový je nuda. Příběh je vybrán dost bídně, až na stvoření Alkhemy to je seriózní nuda bez většího nápadu. Kresba nestojí za řeč.

Hwaelos
27.04.2019 3 z 5

WCA není kdovíjaká přelomová pecka, ale už dříve přeložené části z téhle série (NHM Scarlet Witch) ukázaly, že šlo o řadu, která byla na dobový mainstream nadprůměrná. Samostatný svazek věnovaný wackům to jen potvrzuje. Zatímco v případě Scarlet Witch se jednalo o příběh, který je dodnes zásadním milníkem univerza (protože následné události se staly rozbuškou pro Klan M a potažmo i pro Civil War), tady najdeme dva obyčejné příběhy, které dávají čtenáři nahlédnout, jak vypadají/vypadaly řadová dobrodružství týmových titulů Marvelu. Pro někoho to může být málo, ale mě to přijde zajímavé. Krom toho Thomas i Stern odvádějí natolik dobrou práci, že je to jedno z nejčtivějších reter, které u nás v rámci NHM/UKK vyšly.

hroubek
17.01.2019 4 z 5

Spokojenost. Podle názvu jsem čekal, že půjde o výplňový komiks, ale nakonec mě to dost sedlo. Oba příběhy mají dobré tempo, fajn dialogy a čtou se moc dobře. Akce je povedená, postavy jsou dobře vykreslený, i ty které moc dobře neznám. Takže spokojenost.

komiksy superhrdinové Marvel Avengers (komiks)

Autoři knihy

Roger Stern