West Coast Avengers

Nejmocnější hrdinové světa se vydávají na západ a Hawkey se ujímá vedení zbrusu nové sestavy týmu legendárních mstitelů! Vrháme se do jednoho z nejvýraznějších období v dějinách Avengers. Jejich kalifornská sestava názorně předvádí, jak skvělý umí být superhrdinský spin-off. A tým tu rovněž zažije své nejčernější dny, protože Ultron si stvoří nevěstu! V jednom ze svých nejslavnějších příběhů se West Coast Avengers utkávají se strašlivou Alkhemou! Obsahuje: Avengers, do boje! Prázdné místo Nevyřízené účty Finále Odpoutaný Ultron Tanec v Údolí smrti War Toy!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399538/big_west-coast-avengers-9AG-399538.jpg 3.723

Kniha West Coast Avengers

B-artX
29.06.2020

Jeden z komiksů, kde silně lituji, že jsem jej koupil. Hned jej střelím někde na bazaru, protože todle bylo hodně špatné. Děj jako takový je nuda. Příběh je vybrán dost bídně, až na stvoření Alkhemy to je seriózní nuda bez většího nápadu. Kresba nestojí za řeč.

Hwaelos
27.04.2019

WCA není kdovíjaká přelomová pecka, ale už dříve přeložené části z téhle série (NHM Scarlet Witch) ukázaly, že šlo o řadu, která byla na dobový mainstream nadprůměrná. Samostatný svazek věnovaný wackům to jen potvrzuje. Zatímco v případě Scarlet Witch se jednalo o příběh, který je dodnes zásadním milníkem univerza (protože následné události se staly rozbuškou pro Klan M a potažmo i pro Civil War), tady najdeme dva obyčejné příběhy, které dávají čtenáři nahlédnout, jak vypadají/vypadaly řadová dobrodružství týmových titulů Marvelu. Pro někoho to může být málo, ale mě to přijde zajímavé. Krom toho Thomas i Stern odvádějí natolik dobrou práci, že je to jedno z nejčtivějších reter, které u nás v rámci NHM/UKK vyšly.

hroubek
17.01.2019

Spokojenost. Podle názvu jsem čekal, že půjde o výplňový komiks, ale nakonec mě to dost sedlo. Oba příběhy mají dobré tempo, fajn dialogy a čtou se moc dobře. Akce je povedená, postavy jsou dobře vykreslený, i ty které moc dobře neznám. Takže spokojenost.