Invaders

Invaders https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398269/bmid_invaders-k8L-398269.jpg 3 25 8

Když Země prožívala své nejčernější chvilky, našla se skupina superschopnostmi obdařených vojáků, která odpověděla na volání do zbraně. Společně se postavili Ose zla. Říkali si Invaders a byli nezdolní. Dlouho předtím než se Avengers poprvé sešli jako tým, se tato odvážná banda hrdinů spojila, aby svrhla Třetí říši. Ukážeme vám ty největší bitvy druhé světové války, v nichž Captain America povede ostatní do útoku proti Red Skullovým zlovolným plánům. Nejznámější ikony čtyřicátých let musí prokázat své hrdinství tváří v tvář zdánlivě neporazitelnému zlu. Ustupte, přicházejí Invaders! Obsahuje: Přicházejí Invaders! Prsten Nebulánců Soumrak hvězdných bohů Bermudský blitzkrieg Je třeba zastavit U-Mana! Red Skull v západu slunce! Přichází Legie svobody! ... nechť bitva započne! Mámo, bourají nám Bronx!... celý text

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Hachette

The Invaders , 2016

Luigi1
14.07.2023 5 z 5

Tento komiks se opravdu povedl jak po čtenřské tak grafické stránce

Bobik9
20.01.2023 1 z 5

Mrzí mě to, ale podle se jedná o nejhorší díl celé série. Invaders jsou nuda a přijde vám ti nepříjemně dlouhé. Postavy jsou totálně nezajímavé. Jak hrdinové, tak padouši. Nevím, jestli by se dala myšlenka zápletky udělat lépe, ale tady se to nepovedlo. Paradoxně ten druhý hrdinský tým byl alespoň trochu zajímavý, oproti nudným Invaders.

marek53
27.12.2021 5 z 5

Tento komiks je naprosto skvělý a pokud si chcete koupit nějaký retro komiks tak tento vám rozhodně můžu doporučit. Hodnocení 10/10

wullcann38
19.08.2021 5 z 5

Pro milovníky retro komiksů doporučuji.
Mimo jiné absolutně zbožňuju superhrdinský komiksy zasazený do 2.světové války.
Za mě:95%

Atlantis
01.06.2021 3 z 5

Sám jsem byl překvapený, jak moc jsem se bavil. Ano, je to retro silné jako noha od stolu, ale tentokrát mi nepřišlo vyloženě hloupé. Těch vysvětlovacích bublin je také pomálu a celkově to byl velice slušný komiks. Ano, kresba občas ustřelila (Red Skull vyloženě kreslíři nešel), ale celé je to takové příjemně jednoduché a hlavně - objevil jsem hromadu nových hrdinů ze 40. let, o kterých jsem nikdy ani neslyšel. 3,5*

Hwaelos
19.03.2019 odpad!

Velký špatný. Jediné plus je, že se člověk seznámí s dávnými hrdiny nakladatelství Timely. Přesto by v tomhle směru bylo snad prospěšnější, kdyby se v tomhle svazku objevily původní příběhy válečných hrdinů (třebas ve výběru ve stylu UKK Počátky), protože jejich naivita by byla alespoň opravdová. Thomas už se v 70. letech neměl na co vymlouvat.

hroubek
06.01.2019 3 z 5

Roy Thomas je komiksová legenda, a pro Marvel toho udělal spoustu, a to nemluvím jen o komiksech, ale i o vedení, přístupu a celkové budoucnosti společnosti. Invaders je dobrý komiks. Má spoustu parádní momentů, krásnou kresbu, výbornou atmosféru války a další věci. Bohužel pro mě má komiks taky pár chyb. Jednou z chyb jsou dialogy a tuny textu. Já vím, že se tak komiksy dříve psaly, ale mě to místy dost uspávalo. A další věc, která mě hodně vadila je postava Namora. Ještě jsem asi nečetl komiks, kde by se Namor choval normálně. V každým komiksu se chová jako totální vocas, a mě ty jeho dialogy opravdu nebaví. Díky těmto důvodu je mé hodnocení takové jaké je, i přestože by mohlo být o hvězdičku lepší.

Cevráček
30.12.2018 5 z 5

Za sebe říkám že mě tenhle komiks překvapil nádech druhé světové války je skvělý, a hlavní hrdinové captain america, NAMOR, bucky, human torch, toro jsou skvělý mezi nimi to skvělé klape a dokonce jsem docela uvažoval jestli to jsou lepší i než tým avengers. Roy Thomas napsal skvělý scénář a kresba která je old schoolová skvěle ladí k druhé světové válce, dokonce ke konci si myslíte jako kdyby to byla nějaká novodobá kresba jak se nani pěkně zaměříte. Taky nás komiks seznámí i s hrdinama o kterých jsme neměli ani tušení že existují prostě bomba rozhodně doporučuji. Jestli nemáte co číst tak běžte do tohohle.