Nejlepší víkend

Nejlepší víkend https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387884/bmid_nejlepsi-vikend-tUp-387884.jpg 4 3362 886

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Doufají, že se jim to během nového roku podaří, mohlo by, protože času na to budou mít dost. Kromě ranních a večerních hodin pracovních dnů mají k dispozici padesát dva víkendů, deset státních svátků a čtyři týdny dovolené. To je dohromady šest tisíc sedm set šedesát hodin volna, během kterých se dá změnit téměř cokoli.... celý text

kveta1410
05.04.2019

Skončila jsem na cca 70 stránce.
Dřívější knihy jsem přečetla s chutí a líbily se.
Ovšem tato kniha mě zklamala. Moc nepřehledných osob, povrchní a malicherné starosti...., palec dolů

Veru.Viti
04.04.2019 3 z 5

Do další knihy od Patrika Hartla už asi nepůjdu. Bohužel mi přijde, že jeho knihy mají sestupnou tendenci. Jeho prvotina mě opravdu bavila, jenže s každou další knihou mě to baví méně a méně. Ani nevím, jestli jde nějak shrnout děj této knihy. Je tam přehnaně moc postav, každý tam trká s každým, nikdo v knihách Patrika Hartla není věrný. Některé názory nebo rozhovory mi přišly úplně nereálné (naivní, scestné) a v knize to působilo rušivě. Znovu ji určitě číst nebudu.

Zuziša
03.04.2019 4 z 5

Hezké čtení jako všechny knihy od P.Hartla,ale vadila mi spousta jmen,takže jsem se musela vracet,abych si zapamatovala kdo je kdo.Ale stojí za přečtení.

barbarera
01.04.2019 5 z 5

Patrik Hartl nezklamal ani v této knize, doufám, že bude v psaní pokračovat.

Cabelkab
31.03.2019 5 z 5

Já jsem se u toho moc bavila.... Nevím jestli je to i tím, že jsem tenhle žánr už strašně dlouho nečetla, po těch thrillerech a fantasy knížkách to bylo tak příjemné osvěžení, že jsem jí přečetla skoro jedním dechem. Ze začátku jsem se sice lehce ztrácela v příbězích, protože tam najednou bylo tolik různých jmen, že jsem netušila kdo ke komu vlastně patří, ale postupně se do příběhu tak pěkně začtete a všechno vlastně souvisí se vším.

Opatov
30.03.2019 4 z 5

První kniha od autora. Vůbec jsem netušila co mě čeká. Určitě vtipná knížka. Příběhy skupinky lidí, životní pády a jejich snaha o to, aby podobnou chybu už neudělali. Snaha více či méně úspěšná. Nečekala jsem, že se mi bude tak líbit. Poslední dobou jsem doslova zhltla knihy od Soukupove, takže jsem měla docela zajimave srovnani. Hartl má určitě veselejsi zivotni příběhy, ale tak nejak méně uvěřitelné a vice předvídatelné.

ovecka535
28.03.2019 5 z 5

První moje přečtená kniha od tohoto autora. Odpočinkové čtení ze zivota.

swayno
25.03.2019 5 z 5

Parádní oddechovka, přečteno skoro jedním dechem :-)

alka1609
25.03.2019 4 z 5

Jako píše většina, klasická Hartlova oddechovka. Doporučuji:-)

Scarllet
25.03.2019 5 z 5

Kniha ze života se všemi jeho pozitivy i negativy. Pěkný !!

Mirrites
24.03.2019 5 z 5

Příjemně se čte, jako vše od autora.

Dixinka
24.03.2019 5 z 5

Klasická Hartovka. Těším se na další knihy autora.

Lucie_1986
23.03.2019 5 z 5

Jako predesle knihy P. Hartla - cte se temer sama, je zabavna, s zivotnimi pribehy nekolika hlavnich postav. Pro me skvela oddychovka. A velmi jsem uvitala, ze konec knihy je vcelku pozitivni, nikdo nezemre :-)

Mia77
21.03.2019 5 z 5

Hartla mám prostě ráda. Jednoduché příběhy ze života, pěkně napsané. Bylo fajn i načasování vydání. Dostala jsem jako dárek k vánocům a příběh začínal v tomto období, to se hned do toho člověk lépe začte :-)

crazyjuan
21.03.2019 5 z 5

Patrik Hartl prostě umí. Kniha je vtipná, skvěle napsaná, naprostá oddechovka.

Aneleh
20.03.2019 5 z 5

Opět krásná mozaika vztahů, k odpočinku, pobavení i k zamyšlení, kterou bychom mohli číst snad donekonečna. Prostě kniha, která nikdy nekončí jako nikdy nekončí sám život, protože generace za generací stále prožívá stejné osudy, stejná zklamání a podobné pocity, stále dělá tytéž chyby a omyly. Jinak by to snad ani nebyl život a ten pan Hartl dovede opravdu mistrně vystihnout.

Gatao
20.03.2019 4 z 5

Souhlasím s tím, co je psáno již níže.

TerezR
19.03.2019 5 z 5

Miloucka oddechovka nezklamala.

Hospodyňka
19.03.2019 4 z 5

Smutné, vtipné, hořké, kyselé a přesto místy sladké...začínám mít tohoto pana spisovatele ráda. Představuji si herce, které bych obsadila do filmové podoby, nebo své blízké, jenž mi to neskutečně připomíná.

Mermaida
18.03.2019 4 z 5

taková klasická Hartlovka, která neurazí ani nepřekvapí.

humor česká literatura

Patrik Hartl