Nejlepší víkend

Nejlepší víkend https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387884/bmid_nejlepsi-vikend-tUp-387884.jpg 4 3376 3376

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Doufají, že se jim to během nového roku podaří, mohlo by, protože času na to budou mít dost. Kromě ranních a večerních hodin pracovních dnů mají k dispozici padesát dva víkendů, deset státních svátků a čtyři týdny dovolené. To je dohromady šest tisíc sedm set šedesát hodin volna, během kterých se dá změnit téměř cokoli.... celý text

Eva88
04.12.2018 4 z 5

Hartl mě baví. Nemyslím si, že je to úplně povrchní čtivo, naopak, v jeho knížkách vidím tu hloubku. Ale je pravda, že zpětně, když přemýšlím, tak se mi ty jeho díla pletou. To každopádně nic nemění na tom, že jsem se opět krásně začetla a knihu nemohla pustit z rukou.

kochichak
04.12.2018 5 z 5

Pohodové a neodložitelné čtení :-)

Marcela52
02.12.2018 5 z 5

Kniha se četla velmi dobře. Patrik Hartl má perfektně odpozorovaný současný život nejen ve vztazích mezi lidmi, ale také reálie, které se týkají tzv. zážitkových dárků. Pobavila jsem se a ocenila vtipné glosování nejrůznějších krkolomných situací, ale je to spíše oddechové čtení, které zpříjemní čas. Opět jako v jeho předcházejících titulech jde více o čtivo než o literaturu. I tak bych doporučila pro odreagování, zejména v předvánočním shonu...

Sobolosh
01.12.2018 3 z 5

Svižné a zábavné čtení. Dobře okoukané situace a vztahy. Popis české současnosti, ale přesah nenalézám. Přečetl jsem všechny čtyři knihy, za nejlepší považuji Erotikon. Autor zdá se stagnuje, takže už tolik nenadchne. Co nového objeví, aby nezevšedněl??

Spunttrix
01.12.2018 5 z 5

Splnilo očekávání :) oddechova četba, která se čte opravdu rychle a sama. Musím ale říct, ze již to není takové nadšeni z knihy po docteni, které jsem měla u prvních dvou titulů :)

PetraBery
01.12.2018 4 z 5

Do čtení knih pana Hartla jdu s tím, že jde o oddechovou četbu, kde si životy hlavních hrdinů plynou stejně jako životy naše. Někdy jsme dole, někdy nahoře. A tato kniha to splnila naprosto podle očekávání.

Kaprov
29.11.2018 1 z 5

Oproti minulym kniham jde o horsi prumer. Spatne vystavene zapletky. Kniha me chvilemi hodne nudila.

Zuzana08
29.11.2018 1 z 5

No.......Ano, četlo se to dobře a rychle. Právě proto, že to bylo o obyčejných lidech, uvěřitelné příběhy. Ovšem nudně roztahané na 500stran. Stále jsem čekala nějakou změnu, zápletku, vygradování příběhu nebo alespoň humor! Konal se pouze happyend. Jsem zklamaná.

jaroiva
28.11.2018 4 z 5

Konec dobrý, všechno dobré... Nemyslím tím ani tak, že by všechno dobře dopadlo, ale že se mi líbila poslední kapitola dostatečně na to, aby přebila všechen idiotský product placement a kapitoly, které se mi až tak nelíbily.
Nejvíc mě oslovil příběh Markéty a Pavla. Možná by mi stačila knížka jen o nich a jejich rodince.

Imor
28.11.2018 2 z 5

DOČTENO! A jak se říká - do třetice všeho dobrého - tak já říkám do čtveřice a dost, další knihu už nekoupím. Někdo už to tu napsal - kdyby kniha měla 100 stránek ... i to by bylo moc. Je mi to moc líto, že se to tak strašně nepovedlo. Opravdu mi to lezlo na nervy - jak to bylo o ničem. Věřím však, že se najdou ti, kterým se to bude líbit. Tak se nenechte mou kritikou ovlivnit.

Dimas
26.11.2018 5 z 5

Milí čtenáři!
Tohle není žádná oddychovka. Je to velmi výstižný popis toho, jak člověk může celkem jednoduše zničit pěkné vztahy. Partnerské, rodičovské, přátelské i pracovní. A jak nesnadné je to napravit.
Autorovou bezbřehou fantazií jsem naprosto nadšená...

haski
25.11.2018 5 z 5

Dobré počteníčko, z nynější doby, české prostředí a velmi uvěřitelné postavy. Myslím, že splnila moje očekávání, protože to byla dobrá : "Hartlovina". Mám ráda, když se postavy vzájemně propojí a vytvoří zajímavý celek. Možná, že bych čekala trochu razantnější konec, ale asi to tak má být. Doporučuji.

TiredLikeDog
24.11.2018 4 z 5

Prijemna oddechovka. Pribehy postav byly neuveritelne uveritelne. Vsechny mely neco do sebe, dalo se s nimi lehce ztotoznit a pochopit je.
Obdivuju na panu Hartlovi jeho schopnost vykreslit situace v knihach tak, ze ma clovek pocit jako by u nich sam byl.
Prijemna kniha, pekny pribeh o zivote se vsim vsudy.

Pavlína79
24.11.2018 4 z 5

konec dobrý, všechno dobré, i když se po celou četbu zdál život hlavních hrdinů víc plný starostí, než radostí ... krásné a lehké počteníčko, ve kterém se najdou všichni - mladí, stáří, bohatí, chudí, dospělí,
děti, nešťastní, osamělí, zamilovaní i milovaní - ak v americkém filmu - nechybí nikdo :-)

Fanda74
24.11.2018 3 z 5

Takové oddychové čtení, ale musím přiznat, že jsem většinu postav chápal, občas mě ta realita až rozesmutněla, občas pobavila, ale celkově jsem se tam nedozvěděl nic nového. Tak spíš, že jsem si to přečetl a tak trochu hořce řekl „jo, tak to je“. Na knížkách Patrika Hartla mám rád, jak se dokáže trefit do situací, které známe. No ale jsem zvědavý na další knížku - jak dlouho s tím vydrží ????.

mojimir586
24.11.2018 2 z 5

Přiznávám, že je to moje blbost.Příště si budu dávat lepší pozor, abych se nenechal strhnout davy a nenakupoval podle žebříčků. Možná je ale mé zklamání způsobeno jenom tím, že nejsem ta správná cílová skupina. Nevím, každopádně víc, jak dvě hvězdy ani za nic!

ladyka
23.11.2018 3 z 5

Uf...dočteno. Velmi nerada přiznávám, že nadšení z knížky se nekoná. Předchozí knížky byly za 5*,skvěle jsem se u nich bavila. Z této jsem zklamaná a proč? Mnoho postav, přeskakování mezi nimi mi nesedlo, příběhu chyběl náboj a celistvost. Jako by to autor napsal jen proto,aby něco napsal. Nevěřila bych,že někdy takto ohodnotím knížku PH...Plytká rozbředlá šeď s ojedinělými záblesky slunce. A ty sny,resp.noční můry hrdinů mě vyloženě iritovaly. Čtenářka ddkk to přede mnou vystihla trefně a mně nezbývá, než souhlasit. Slabé 3* a mrzí mě to.

IrisPiris
23.11.2018 4 z 5

Velice jsem se tesila,ale zase takova bomba to nebyla.Ctive,ctenar zapada do deje,ale podobne jako prazsky etotikon moc roztahane

ddkk
22.11.2018 2 z 5

Patrika Hartla mám nejradši "naživo" - kvůli jeho bezbřehé upřímnosti, optimismu a kvůli jeho neopakovatelnému hýkání. Taky jeho divadelní kusy jsou výborné. O jeho knížkách si ale začínám myslet, že je píše z pouhého tvůrčího přetlaku a potřeby něco neustále tvořit a to asi bohužel není vždycky ten úplně nejlepší důvod...Alespoň pro mne je Nejlepší víkend tuctovou skládačkou několika lehce souvisejících příběhů, aniž mají jakoukoli pointu a aniž jakkoli gradují. Jeho předchozí knížky byly alespoň vtipné a bylo čemu se hlasitě smát. Tentokrát to byla spíše šedivá a poměrně dlouhá dost nezajímavá nuda...je mi to líto, Patrika člověk prostě musí mít rád, ale to, co tentokrát napsal, ani moc ne. Dávám za tři, nicméně, kdyby to šlo, půl hvězdičky bych spíše ubrala...

eva198
22.11.2018 5 z 5

Knizky pana Hartla me bavi, opet nezklamal, odpocinkova prijemna cetba

humor česká literatura

Patrik Hartl