Nejkrásnější dar

Diana je úspěšná a krásná modelka, jejíž život však pevně řídí partner a manažer v jedné osobě. Kdykoli neposlechne jeho příkazy, dočká se trestu. Ten poslední je však až příliš tvrdý. Diana po něm rezignuje na rozjetou kariéru, opouští přítele i domov a odjíždí do neznáma, aby se osvobodila. Bohužel se ale zamotá do milostného trojúhelníku, který rozetne nečekaná smrt......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25838/big_nejkrasnejsi-dar-VW1-25838.jpg 4.120

Kniha Nejkrásnější dar

majík1
17.10.2020

Knihu jsem přečetla jedním dechem.Občas ukápla i slza.O mladé ženě,která si prošla peklem a jak to dopadlo si už přečtěte sami:) Určitě doporučuji.

Ann98
20.03.2019

Knihu jsem si přečetla na doporučení kamarádky. Vyprávění o mladé ženě, která se snaží nalézt cestu životem, se docela povedlo. Osud si s hlavní hrdinkou Dianou pořádně zahrával. Dá se říct, že z výšin svého úspěšného života se zřítila téměř až na samé dno. Při čtení mi mnohdy tekly i slzy, hodnotím velmi kladně.

Leniiis
05.11.2015

Znám i lepší knížky, tohle byl takovej slabej průměr. Né, že by knížka byla špatná, ale taková typická knížka, kterých je všude kolem mraky.

radus
08.09.2015

Taková romantická oddechovka, ale ne přehnaný slaďák, mě se knížka líbila.