Nejistý svazek

Nejistý svazek https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83615/bmid_nejisty-svazek-Iqt-83615.jpg 3 40 4

Jeden slavný série

Abby má s panovačnými muži jen ty nejhorší zkušenosti. Bohužel se zdá, že Torr Latimer je právě takový typ. Chce ji bezvýhradně vlastnit a zároveň i chránit. Když zjistí, že Abby kdosi vydírá, rázně se do toho vloží - dokonce i proti její vůli.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Uneasy Alliance , 1984

moudivlacek
18.07.2023 3 z 5

Možná půjdu proti komentářům zde, ale mně se to líbilo. Je to syrové, je to zároveň romantické s kapkou detektivky.

Každý muž je za určitých okolností schopen násilí. Stejně tak žena. Teď tomu rozuměla.

I když zrovna nejsem příznivkyně mužů jako je zde hrdina Torr, přesto mu nelze odepřít přitažlivost. Torr naoko jemný, ve skutečnosti majetnický, zásadový, ale také ochránce do morku kostí a věrný. Abby je jeho přesným opakem ve všech směrech, až na jedno. I ona vyznává věrnost a čest. A i když jsou oba vtaženi do drsné situace, oba poznávají toho druhého, až pochopí, kam jejich vztah směřuje.
Je to harlekýnka, tak není těžké si domyslet, jak to vše dopadne, ale i tak to bylo příjemné oddechové čtení.

maryzka
15.08.2020 2 z 5

Místy pěkné a místy příšerné

kacaaba
04.08.2017 2 z 5

Taková klasická Harlequinka... od začátku se ví, jak to dopadne, ale dobře se to čte. Slabší kousek od této autorky, ale dá se to.

kika 13
23.02.2013 2 z 5

Pěkná romantika od začátku víte jak to dopadne a přesto nemůžete přestat číst.

harlekýnky

Jayne Ann Krentz