Nejbarevnější Mexiko

Kniha vznikla v návaznosti na kuchařskou knihu Nejbarevnější kuchařka, která v sobě skrývá recepty a příběhy z více než osmi barevných zemí světa. Nejbarevnější Mexiko se ale zabývá konkrétní zemí - její kuchyní, kulturou a historií, které mi učarovaly při cestách po této krásné barevné zemi.

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/393552/nejbarevnejsi-mexiko-VqW-393552.png 3.611
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno:, vlastním nákladem
1. vydání originálu:2018
Počet stran:304
Jazyk vydání:český
Vazba knihy:pevná / vázaná

Kniha Nejbarevnější Mexiko

Tomica

Skvela kucharka plna mexickych receptu a naproste porno pro oci. Chapu argument, ze pismenka jsou mnohdy mala a s ne uplne dostacujicim kontrastem oproti podkladu. Avsak dat knize hodnoceni "Odpad!", protoze v kucharce nejsou fotky z cest, je ciste hovadstvi.
Nejuzasnejsi darek, ktery jsem mohl k narozeninam dostat :)

tereza1198

Krásná a barevná kuchařka. Celá rodina si hrála s tím přebalem, co teplem mění barvu. Já se v Mexiku živila hlavně divnou fazolovou pastou, co patlali úplně na všechno, rýží s fazolemi a kuřetem, quessadias a tequilou. Takže snad se dostanu k tomu uvařit si tyhle knižní mexické pochoutky doma.

EDIT: Takže musím ubrat hvězdu. Používání kuchařky je peklo. Ta malá písmena a záplava barev mě ničí. Musím se pořád sklánět, hledat text a moje máma, která je starší paní, nepřečte písmena v kuchařce vůbec. Takže nadšení z krásné knihy opadlo a teď bych ji nejraději upálila na sporáku. Pro lidi co rádi barvy a nejsou nerváci jako já, to bude asi pořád dobré. Já se jí zbavuji.

maryska09

Kamu je skvělá, energická žena, která dokáže žít krásně barevný život. Část své energie dokázala přenést do této knihy, která je krásná, barevná, plná výborného jídla. Ze spousty složitých a kvůli surovinám dost těžko dostupných receptů se dají vybrat i ty jednodušší. Ale hlavně člověk dostane chuť se do Mexika podívat a ochutnat všechna ta báječná jídla přímo na místě.

zsn2014
13. únoraodpad!

Neskutečný zklamání. Předražená kniha, prezentováná jako obrovský book prvotřídního materiálu a barev. Výsledek? Kniha rozhodně není velká, ani tak těžká a už vůbec ne bohatě zásobena fotkami z cest. A největším zklamáním jsou barvy, které snad prošly nějakým zamlženým IG filtrem. Chtěli jsme si koupit i první knihu, ale nekoupíme. Těch tisíc korun by bylo daleko lepší investovat do nějaké knihy plné děl známého fotografa, než do kuchařky s vybledlými fotkami na mdlém křídovém papíře. Víc fotek z cest najdete na profilu autorky, než v této knize, tak jako dobrý marketingový tah.

xnova58

Kdo miluje mexickou kuchyni, určitě neudělá chybu, když sáhne po této kuchařce. Zpracování a design je více propracovanější než první kuchařka od Kamu. Ale mě se stejně víc líbí Nejbarevnější kuchařka. :)

LuCc1211

Knihu mám doma od autogramiády, která se konala v Hradci Králové. Neskutečně energetická slečna. Kniha plná inspirace, barev a úžasného vaření. Pár receptů máme vyzkoušený. Za mě nepostradatelná kniha v mé knihovničce. A ten obal.. Prostě úžasný!

veronika4270

Nejlepší dvě knihy jakožto kuchařky, které se mi do rukou dostaly. A že jich mám v knihovně několik ve sbírce.
Barevnost, originalita, provedení, vše do nejmenšího detailu. Když listujete, nevíte co dřív byste honem chtěli uvařit.
Nejde označit jinak než ,,bookporno,, :D

Mexiko kuchařky vaření kuchařské recepty jihoamerická kuchyně

Kamu (p)
česká, 1990