Šarlatové písky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na zatím neznámém místě uprostřed pouště se nachází prastaré ruiny. Na vrcholu nejvyšší z věží je drahokam, jehož třpyt zalévá okolní duny šarlatovým světlem. Na cestě mezi oázami, pouští plnou nepřátelských magických tvorů, jsi Ty, zkušený bojovník vyslaný gildou alchymistů. Je jen na Tobě, zda se ti podaří přežít všechna nebezpečí a drahokam získat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41123/sarlatove-pisky-41123.jpg 3.410
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Šarlatové písky

cziss
25.10.2020

Líbí se mi prostředí a postava GB, takže bych dal cekově 4. Nicméně, je tam pár okamžiků, kdy si autor dělá z hráče legraci a to já nemám rád, takže 3. Obtížnost je dost variabilní řekl bych, záleží hodně na náhodě, jak se to pořadí hráči projít a na kostce.

Kamba
28.09.2020

Jeden z trojice ryze expedičních gamebooků pana Dacha (Hlava smrtihlava, Zlaté údolí, Šarlatové písky). Jedná se o další povedený gamebook, tentokrát z prostředí orientálního východu, kraje plného nomádů, hadů, džinů a písku. Jste člen alchymistické gildy na výpravě pro vzácný drahokam. Je poznat, že nejste klasický válečník, Síla nic moc, ani zajímavé zbraně vás nečekají, za to kouzelných lektvarů a svitků máte plnou brašnu.
Z uvedené trojice určitě nejzajímavější a nejtěžší (což je dobře), osobně jsem úspěšně zakončil až při třetím hraní, ale přitom jsem se stále nenudil.
Dobrý gamebook, doporučuji.


yank3e
20.01.2013

Třináctý gamebook ze série Negart Group. Na gamebook průměrná kvalita, dobrá zábava na pár hodin.
Gamebooky v této sérii na sebe nepřímo navazují, spíše se odehrávají ve stejném světě. V některých knihách si zahrajete za stejné postavy, navštívíte stejná místa, nebo jsou zmíněny události z předchozích dílů.