Jezero smrti

Jezero smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41129/jezero-smrti-41129.jpg 3 11 3

Klid v Krajině tisíce jezer naruší záhadná mizení a vraždy. Uvězněné zlo znovu ožívá… Jsi bojovník z klanu Modrých oblaků. Vracíš se domů a nacházíš svoji vesnici vypálenou a všechny obyvatele mrtvé. Někdo jim vyrval srdce. Nastupuješ cestu pomsty, na které odhalíš rozsáhlé spiknutí. Jen Ty můžeš překazit krvavý obřad. Jen ty můžeš zabránit, aby prastaré zlo ovládlo kraj. Dokážeš to…?... celý text

kristijan
31.08.2021 4 z 5

Podle mě jeden z nejlepších dílů série. Čistě z herního hlediska nemám v podstatě co vytknout. Těžcí protivníci v závěru se dají zvládnout, když najdete a pošetříte na ně ty správné předměty. (A tak to má být.) Já například celkem v pohodě zlikvidoval i závěrečného bosse, se kterým navíc ani bojovat nemusíte, když příběhem projdete šikovně. Samotný příběh by ale určitě šlo trošku doladit, některé odkazy působí docela chudě (včetně úvodu a finálních odkazů). Jinak opravdu super gamebook.

cziss
26.10.2020 3 z 5

Příjemné dobrodružství při kterém hrajete za domorodce. Ne ale, že by to nějak hrou zamíchalo... Herní doba je nepatrně delší a celkově se mi GB líbil. Na konci jsou už snad nepostradatelní Krocovi démoni. Jedinou výtku mám k síle protivníků, která je, zvlášť ke konci, dost vysoká. A taky se tu trochu objevuje nešvar nadbytečných odkazů.

yank3e
20.01.2013 4 z 5

Čtrnáctý gamebook ze série Negart Group. Na gamebook průměrná kvalita, dobrá zábava na pár hodin.
Gamebooky v této sérii na sebe nepřímo navazují, spíše se odehrávají ve stejném světě. V některých knihách si zahrajete za stejné postavy, navštívíte stejná místa, nebo jsou zmíněny události z předchozích dílů.

gamebooky

Václav Kroc