Ztracená říše

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Démoni vládnou říši, která dříve patřila trpaslíků. Jen pořádné vojsko je může vyhnat. Jen pořádný vůdce se jim může postavit. Budeš to ty? Jsi potomek dávných trpasličích králů. Duchové Tvých předků Tě požádají o pomoc. Sjednotíš trpasličí klany? Dokážeš je vést do rozhodující bitvy? Dokážeš dobýt Ztracenou říši? Pravý král by to dokázal!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41128/ztracena-rise-41128.jpg 2.812
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Ztracená říše

kristijan
22.08.2021

Parádní epická výprava, která končí největší gamebookovou řežbou všech dob. Asi ten závěr mohl být řešen trošku nápaditěji, ale oceňuji velmi "trpaslickou" atmosféru, ke které jistě patří i podobně monumentální bitvy.

cziss
23.10.2020

Myšlenka a námět GB je velmi dobrý, bohužel autor zkazil potenciál knihy. Začátek a střed je klasické putování / úkoly / individuální boj. Posléze máte armádu a boj vyřešíte během jednoho odkazu. To je dost chyba, autor měl více zasáhnout do děje bitvy. Nakonec je poměrně těžký (i když, záleží jak knihu projdete) záporák.


yank3e
20.01.2013

Dvanáctý gamebook ze série Negart Group. Na gamebook průměrná kvalita, dobrá zábava na pár hodin.
Gamebooky v této sérii na sebe nepřímo navazují, spíše se odehrávají ve stejném světě. V některých knihách si zahrajete za stejné postavy, navštívíte stejná místa, nebo jsou zmíněny události z předchozích dílů.