Něco skutečného

Něco skutečného https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357623/bmid_neco-skutecneho-RFD-357623.jpg 4 855 196

Erin Watt přináší návykový příběh o slavném rockerovi, jenž si potřebuje trochu vylepšit pověst, a dívce, jejímž úkolem je předstírat, že je jeho přítelkyní. Seznamte se s Oakleym Fordem – mladou celebritou, známým hudebníkem a synem slavných herců, zpěvákem s miliony fanynek… a věčným potížistou. Na první pohled má vše, co si kdo může přát, soukromý život se mu však rozpadá, jeho hudební kariéra jde z kopce a bulvární plátky nestíhají psát o všech jeho eskapádách. Oakleyho manažeři nabízejí zdánlivě snadné řešení: Oakley musí světu dokázat, že konečně dospěl. A s tím mu má pomoci i jeho nová – a falešná – přítelkyně. Na scénu vstupuje Vaughn Bennettová – oddaná sestra, servírka na částečný úvazek, naprosté ztělesnění „normálnosti“. Za jiných okolností by na tu nabídku nepřistoupila, její rodina však nutně potřebuje peníze, proto Vaughn nemá na vybranou. A za peníze, které jí Oakleyho tým nabízí, je ochotná přetrpět divoké hollywoodské večírky i novináře na každém kroku. No a co, že je Oakley podle ní jen povrchní sebestředný pitomec? Přece se do sebe nezamilují i ve skutečném životě… že ne?... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Baronet

When It's Real , 2017

prcek19
27.07.2018 4 z 5

Bylo to trošku jiné než na co sem od této autorky zvyklá, ale i tak mě to bavilo..je to opravdu asi spíš pro teenagery..pro mě to byla ale příjemná oddechovka, kterou sem měla za chvilku přečtenou..doporučuji a určitě se ke knize ještě někdy vrátím :-)

LilianaFalcon
26.07.2018 4 z 5

Miloučké a nenáročné. Autorky mají opravu čtivý styl, takže se rychle začtete, jen nečkejte žádnou hlubokou psychologii postav. Prostě oddychová romantika spíše YA.

1moniccka
26.07.2018 5 z 5

Super knížka a děj byl super trochu zase něco jiného . Mám rada tuhle spisovatelku a všechny knížky od ní jsou skvělé

Nita
24.07.2018 2 z 5

Vlastně vůbec nevím, co mě přesvědčilo, abych přečetla tuto knihu. Takový milý příběh, ale bez jakéhokoliv překvapení, akce, nebo aspoň něčeho.

todilka
24.07.2018 4 z 5

Jedna z těch lepších z tohoto žánru, zařadila bych do milé dovolenkové literatury :-)

Slezkairis
23.07.2018 5 z 5

No co dodat? Na Erin Watt jsem náhodou narazila v knihovně, když jsem si domů nesla knihu Papírová princezna...a od té doby jsem si ji zamilovala. Kniha zkrátka nezklamala, i když je děj více než předvídatelný a hlavní hrdinové jsou teenageři, mě to baví, fakt že jo! :-) Pro mě to byla úžasná oddechovka!

trynitrix
23.07.2018 4 z 5

Kniha ok , kdo by nechtěl chodit s celebritou :-D aspoň trochu :-D nebo ve snu :-D Jen mi vadily ty jejich jména jak to číst nebo vyslovit ,kámoška co to zrovna četla semnou ať to čtu jako vagína :-D :-D tak jsem si to zkratila na vang ;-)

Lana33
23.07.2018

Knihu jsem si pořidila, abych neustále nečetla detektivky, thrillery a podobně. Čekala jsem přeslazenou romanťárnu, ale kniha mě velmi překvapila. Kniha je vtipná, sem tam napínavá a občas se zamyslíte a říkate si: "ale no tak", ale ve skrytu duše vyhlížíte happyend, bez kterého by to nešlo.
Knihu jsem přečetla na jeden zátah, kniha mě bavila, ikdyž už nejsem věková skupina, na kterou kniha míří :)
Za mě super oddechovka!

Kiwicatko
22.07.2018 4 z 5

Ale jo, bylo to mile cteni :-)

peitho.1
18.07.2018 5 z 5

Další skvělý počin od mé oblíbené autorky. Sice nešlo o nic originálního a najdeme tu nejedno klišé, ale jako oddechové čtení to funguje dokonale, hlavní dvojice je sympatická a chemie mezi nimi nepopiratelná. Skvělá žánrovka, která vám vykouzlí úsměv na tváři. Doporučuji!

Jen1215
17.07.2018 5 z 5

Ackoli Royalove byli pecka, tak i tato kniha me pohltila. Od autorky (autorek) rada ctu uplne vsechno. Tato knizka- oddechovka, mila, prijemna, trosku naivni, ale prave proto je ctu tak rada. Oackley wow,kdo by ho nechtel. Ja rozhodne :)

JitulHa
16.07.2018 3 z 5

Rebelantský muzikant a falešná přítelkyně? To zní přesně jako to pravé dosti šťavnaté sousto pro Erin Watt. Tudíž námětu samotnému rozhodně není co vytknout, nicméně se to autorky tentokrát rozhodly pojmout trochu jiným směrem než je u nich zvykem. Kniha proto bohužel nenaplnila má očekávání. Příběh to byl celkem čtivý, ale co si budeme namlouvat - Royalové vedou!

Ceeca
13.07.2018

Kniha se četla sama, ikdyž už mi přijde že tyto knihy mají pořád stejný konec bez nějakého překvapení pro čtenáře. Ale kniha byl čtivá, prostě fajn oddechovka

lucie2952
08.07.2018 5 z 5

Nádherná kniha. Bavila mě od začátku až dokonce. Za mě rozhodně lepší jak papírová princezna.

Gabetka
06.07.2018 4 z 5

Bylo to až neskutečně sladké, ale také vtipné a milé. Žádné drama, správná oddechovka pro pobavení a zasnění.

LibraryGirl
06.07.2018 3 z 5

Lehce se to četlo, ale bohužel série Off-Campus to není. Ta je bombastická, hlavně první dva díly. Takže zase tak unesená z tohoto příběhu nejsem. Ale své čtenáře si určitě najde. Za mě lepší průměr. Uvidíme jaké budou další knihy od této dvojky.:-)

Evka3814
05.07.2018 5 z 5

Tato autorka opravdu nezklame,zbožňuju její knihy:) I když je tento příběh na takové klasické téma,jako zlobivej kluk a hodná holka a kniha směřována pro mládež,tak jsem si knihu opět moc užila. Jednoduché,odpočinkové a vtipné,tak jak se dá u této autorky očekávat. Můžu jen doporučit;)

Terez54
01.07.2018 5 z 5

Pokud hledáte oddechovou, příjemnou knihu, která vás hned první stránkou vtáhne do děje a nepustí dokud se nedostanete ke konci, jsou knihy od Erin Watt přesně to pravé ořechové. :) Začala jsem se sérií Royalové, se kterou jsem byla velmi spokojená a tak jsem si nemohla nechat ujít další díla. Této knížce ani nemám co vytknout, všechny postavy byly napsány dobře, hlavní hrdinka mi nijak nevadila, byla sympatická a měla v hlavě jasno. Příběh je poutavý a tak otáčíte list za listem, aby jste se konečně dostali k tomu, na co čekáte a i když to čekáte, tak nejste otrávení z toho, jak je to předvídatelné. Všem vřele doporučuji nejen knihu Něco skutečného, ale Erin Watt jako takovou. :)

barca8336
28.06.2018 2 z 5

Do půlky jsem to dala bez problému, ale potom jsem se do toho vyloženě nutila. Pro mě to bylo nudné, nezáživné. Těch 40 stránek už nedávám bohužel. Škoda, škoda...

Kukicka
28.06.2018 2 z 5

Začátek vypadal slibně. Některé pasáže byly tak vtipné, že jsem se smála nahlas a manžel při sledování MS ve fotbale na mě koukal jestli jsem normální :-D. Postupně ale moje nadšení opadalo. V půlce knihy jsem si šla dokonce ověřit, zda opravdu čtu knihu od té autorky, od které myslím. Nebylo to prostě ono. Nevadil mi ani příběh, který řekněme si na rovinu nebyl zrovna originální, ale to jak to bylo zpracované. Pořád jsem na NĚCO čekala a najednou byl konec a ono to nepřišlo. Některé knihy od této autorky jsem četla opakovaně, ale tato k nim patřit nebude