Nech zošalie láskou

Nech zošalie láskou https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535289/bmid_nech-zosalie-laskou-660677e00fba1.jpg 3 174 17

Príbehy a humorné postrehy ktoré sa točia okolo jednej témy - Láska. Vtipné rady do života a niekedy až neuveriteľné životné situácie autorka podáva čitateľom s jej svojským, neopakovateľným humorom a iróniou. Príbehy: Nech zošalie láskou, Triedna schôdzka, Taký normálny deň, Ľahko neprudérny príbeh, Pekná chvíľka, Jazvy na duši, Čakám na lepšiu búdku, Nebuďte užitočnými idiotmi, Počúvaj vlastné srdce, Zblbnutá zrelá žena, Óda na stratenú vlasť, Veľmi sociálny stĺpček, Pekný víkend, Rozvedené ženy sa majú najlepšie, Mám rada zvieratá, O zmätenosti citov, Dúfam, "Fahrplan" pre nešťastne zamilované ženy, Môže to byť ešte horšie, Plachta biela, Všade je to rovnaké, Poriadne dusná júlová noc, Očianka rostkovova, Kríza, Panebože, prečo ?!, Dovolenka, Prezretým ženám patrí svet, Ďalšia veľmi dusná júlová noc, Jarmila Kadlečková nevydržala, O kultúre sexu, Ženy, ktoré príliš milujú, Ďalšia kríza, Tento spôsob lásky, Skoro vždy mám pravdu, Ľahko vážny a ťažko nudný, Intímne tajomstvo, Kam zmizli muži ?, Len tak ďalej...... celý text

Fejetony, eseje Povídky Literatura česká
Vydáno: , Liber Novus (Srbsko)

Ať zešílí láskou , 1995

mia.com
10.04.2024 1 z 5

Ech, tak tohle mi vážně nesedlo. Chtěla jsem zkusit, jelikož Halinu mám ráda, ale přišlo mi to jako debilní slátanina.

lenka5798
07.04.2024 2 z 5

Normálně bych si tu knížku nekoupila, ale potřebovala jsem do školy nastudovat fejetony a sloupky. Nebyla to tak špatná knížka, ale je to druhá knížka od této autorky a všechny povídky mě přijdou stejné. Další si asi nekoupím :-)

MadlenkaM
13.06.2022 2 z 5

Jako nebylo to nejhorší, ale víc takových knih už ne.

DominaCZ
13.01.2022 1 z 5

Furt dokola

Kája95
21.03.2020 3 z 5

Povídky od autorky mi přijdou hrozen depresivní, jakoby říkala: " život je na nic,nikdo vás nikdy nebude mít rád radši se na všechno vykašlat" dobře se čtou ale pak mám pocit,že život nemá smyls

Tanja00
15.03.2020 2 z 5

Nebylo to nejhorší, taková lehká jednorázovka.

Taralcielle
18.09.2019 3 z 5

Souhlasím, už se většina opakuje a je to dost na jedno brdo... Od Haliny se mi prostě nejvíc líbí Banánové rybičky a chybičky.

pingu1
03.03.2019 3 z 5

Nějak pořád to samé dokola, ale na dovolenou dobrý, přečteno za den :-)

Péťa1950
25.06.2018 3 z 5

Přijde mi, že čtu pořád stejnou knížku, ač jsou tituly různé. Nadsázka, zvláštní humor, sebeironie. Čtení k vodě nebo po narkóze, kdy stejně nevím, co čtu.

Peleus
11.01.2018 2 z 5

Je obdivuhodné, jak někdo, kdo píše stále o tom samém, dokáže prodat tolik stále stejných knih.

haki34
24.10.2017 3 z 5

Halino, Halino, mám tě ráda, ale už js napsala i lepší...tyto byly jakoby bez nápadu, postrádali obvyklou jiskru....

Monnyska
21.07.2017 4 z 5

Původně se mi knihy Haliny P. četly dobře, ale postupem času jim nějak začínám přicházet na chuť. Jsou to oddechovky :) jako opravdu oddechovky,ale zasmějete se a sem tam to povzbuzení a rada do života takovým osobitým způsobem Vás také neurazí. Za mě 4 hvězdičky :)

lavendy
07.11.2016 3 z 5

Všechny knihy Haliny Pavlovské jsou skvělým čtením do čekárny či na jiné místo, kde potřebujete přežít a ukrátit čas. Vtipné pointy a drobné komické situace, pobavíte se a nic víc nezůstane. Někdy, pravda, i nějaká ta praktická rada do života ... :-)

Jaruce
06.08.2015 2 z 5

Žádná sláva, má lepší a humornejsi knihy

Manifest blech
04.10.2013 2 z 5

Realistické krátké texty plné mouder. Moc se mi líbí její humor a pohled k životu.

maximka
10.11.2012 4 z 5

Spousta krásného humoru a dojem, že tohle všechno se nemohlo stát jediné osobě :-)
"Všude je to stejný - všude se krade, závidí i na naší Moravě, kde mají nádherně vonící víno, kde lid má široké srdce."

Šťoura
15.10.2012

Jak silná, tak plodná. Dokonce s vynikajícím názorem na muže…Šťoura