Nebezpečná láska

Nebezpečná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143262/bmid_nebezpecna-laska-Eep-143262.jpg 4 1469 1469

Bavettovi série

Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?... celý text

Zdenulkaa
25.02.2017 5 z 5

Od této autorky jsem přečetla první knihu a musím říct, že mě nadchla. Zajímavý příběh, stupňující se napětí, jak to dopadne. Skvělá. Můžu jen doporučit a určitě budu číst další její knihy

Blaufik
13.02.2017 5 z 5

I u téhle knihy mě Kateřina přesvědčila, že psát doopravdy umí. Ta lehkost se kterou je celý příběh vyprávěný je úžasná. Čtení opravdu rychle ubíhá a já jsem se moc hezky pobavila.

Dagnov157
09.02.2017 5 z 5

Moc hezké, opravdu jsem se neodtrhla, ještě ten večer, co jsem dočetla první díl, jsem si stáhla druhý. Chválím.

Lenka40
07.01.2017 5 z 5

Tak tahle kniha mě dostala . Úžasný příběh plný citů a lásky. Musím říct že jsem ke konci i brečela , jak mě kniha citově zasáhla.Od Kateřiny je to moje třetí kniha , kterou jsem přečetla a určitě se dostala na první místo v oblíbenosti. Jelikož je to první díl z trilogie Bavettovi ,tak si určitě nenechám ujít další dva díly. Takže kdo má chut na krásný příběh od české autorky , tak určitě doporučuji. /a dámy mějte u sebe kapesník /

Manience
04.01.2017 4 z 5

Z "mafie" jsem lehce v rozpacích, po doporučení jsem si ji asi představovala trochu jinak. Romantická linka byla skvěle vyvedená (hlavně vtipně), ovšem konec trochu slabší. Snad to další díly vylepší

Macawi
04.01.2017 5 z 5

Takový ten pocit kdy se zájmem čtete jednu lehce nepravděpodobnou romantiku a "zaručeně" víte jak to dopadne. A najednou tak nečekaný zvrat, který jsem opravdu nečekala! Je mi jasné, že pro milovníky akčních příběhů je tohle jen čajíček, ale mafie a New Yorské podsvětí je zde jen kulisa k neobvykle pojaté romantice.

DaPo
03.01.2017 3 z 5

Nemůžu říct, že by byla kniha špatná, ale čekala jsem po kladném doporučení a vysokém hodnocení malinko více... myšlenka dobrá, děj byl ale místy stagnující.... velké plus pro tuto českou autorku za námět včetně vydavatele za praktický formát knihy....

vivalamuff
24.12.2016 2 z 5

Jsem velmi na rozpacích. Mám teda dojem, že jsem četla jinou knihu než ostatní čtenářky. Možná jsem prostě jen udělala chybu, když jsem sáhla po této knížce / sérii, protože očividně nejsem cílová skupina, třebaže romantiku mám taky ráda. Ale když se řekne mafie, tak od toho čekám román jako pecka. Kdo četl Kmotra od Puza nebo si pamatuje Chobotnici (La piovra) s charismatickým komisařem C. Cattanim (seriál z roku 1984 natočený dle stejnojmenné knihy), musí mi dát za pravdu, že tohle bylo absolutně nic. Všechny ty machinace rodiny Bavettových mi přišly k smíchu. A někdy i k pláči, protože o žádný popis se tam nejednalo, šlo fakt jen o tu alá romantiku. A tomu konci jsem nevěřila. Oceňuji sice snahu paní autorky o výtvor na podobné téma - italská mafiánská rodina, ale pohybuje se na tak kluzkém ledě, že to už víc ani nejde. Dala jsem však šanci i druhému dílu a bylo to snad ještě horší... :-(
Je mi líto, že tu nedám hezkou recenzi, ale nemohu si pomoct. Ty dvě * dávám za výbornou stylistickou stránku a snahu.

niknikita
13.12.2016 4 z 5

Obálka a název spíš odrazuje, ale první polovina mne docela připoutala k písmenkám. Pak přišla na scénu "Stránečka" a málem jsem s tím praštila, ale ten konec nebyl špatný - naštěstí, protože jinak bych asi ubrala z hodnocení.

Terry11
11.12.2016 4 z 5

Tak jsem si tuto knihu v rámci čtenářské výzvy znovu přečetla. A opět se mi líbila.

alena67
02.11.2016 5 z 5

pěkná knížka, kdo má rád romanťáky nemá chybu, doporučuji

3nitka
10.09.2016 2 z 5

No teda, pre mňa veľké sklamanie. Hlavná hrdinka nesympatická, hlúpa, ukričaná a naivná. Liezla mi neskutočne na nervy. Michael zamilovaný, dobre beriem. Jediný príjemný hrdina - pre mňa bol Robert. A ten koniec, no čo ja viem.

Fizulka71
01.08.2016 4 z 5

Tato kniha mě velmi mile překvapila. Česká autorka se s tímto tématem poprala velmi dobře, podařilo se jí udržet děj v příjemné kombinaci napětí, akce a romantiky. Přiznávám se, na konci jsem si nefalšovaně pobrečela. Takže za mě - čtěte :-)!

alzbeta4340
24.07.2016 5 z 5

Obvykle nečtu ani českou literaturu pro ženy ani romány o mafii. Tady jsem udělala výjimku a výborně jsem si početla. Skvěle vymyšleno i napsáno. Kdybych tuto knihu četla jako anonym, vůbec bych nepoznala, že se jedná o českou autorku. Děj je bohatý a košatý, první půle možná o trochu lepší než konec, ale i tak za mě velká spokojenost. Doporučuji všem čtenářkám, které si chtějí přečíst něco oddechového.

Danago
19.07.2016 4 z 5

Krásný, milý, , vtipný, romantický příběh. Zajimavý, neotřelý námět, mě dost překvapil. Moc dobře se to četlo. Knížku, sem nechtěla odložit,dokud sem ji nedočetla.Přečetla jsem jí jedním dechem. Mikee byl úžasný. Konec mě dostal. Opravdu krásná oddechová knížka. v některých momentech sem i slzy v očích sem musela utírat.

Barbra06
13.06.2016 4 z 5

Páni! Kniha se ke mně dostala vlastně úplně náhodou. Měla jsem smíšené dojmy, když jsem jí džela v rukou. Nelákala mě vzhledově, názvem, anotací a upřímně ani to, že je od české autorky. Říkala jsem si, že to musí být pitomost. Ale na druhou stranu měla strašně vysoké hodnocení.
Přečetla jsem jí jedním dechem a světě div se, byl to super příběh. Začátek mě bavil neskutečně, konec už byl trochu slabší, ale i tak hodnotím opravdu vysoko a ráda se ke knize vrátím.

helenkan
10.05.2016 5 z 5

Knížky o mafii zrovna nemusim,ale tahle mě dostala. Skvělé čtení. Pěkný,zajímavý i vtipný příběh,dokonce i s romantikou. Co víc si přát? Miluju knížky,které se mi nechce odložit,dokud je nepřečtu a tahle je jedna z nich.

Damonka18
04.05.2016 5 z 5

Velmi vtipná a úžasná knížka. Oblíbila jsem si malého Mikee. Byl úžasný. Poprvé jsem četla takovou knížku a moc se mi líbí.

evelýny
25.04.2016 5 z 5

Velmi vtipně napsaná kniha s neobvyklou zápletkou, ke konci docela i napínavá. Detektivka to však není - spíše romance, oddychovka, u které se opravdu bavíte.

Jass
26.03.2016 3 z 5

Čekala jsem trochu víc... Ale na knížku od české autorky to nebylo špatné. Ale tak nějak jsem si hlavní postavy nedokázala oblíbit, ne, že by byly úplně špatné, ale některé jejich vlastnosti mi prostě neuvěřitelně pily krev. A ten konec jsem čekala, teda musím říct, že na chvíli jsem byla docela vycukaná, protože jsem si nebyla jistá, jestli by bylo možné to tak dokonale přichystat, ale očividně bylo. Nijak extrémně mě to nenadchlo, ale do dalšího dílu se pustím...