Naše moučníky

Naše moučníky https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492567/nase-moucnikyW2Csew-sSo-.jpg 5 3 2

Největší český web o vaření přichází s druhou knihou edice Toprecepty.cz, tentokrát věnovanou pouze moučníkům a sladkým jídlům. Společně s miliony čtenářů našeho webu jsme pro Vás vybrali 150 nejoblíbenějších “sladkých” receptů. Můžete tak mít jistotu, že všechny jsou dobře prověřené. Máte chuť na snadné a rychle připravené lité řezy na plech? Nebo si dáte raději moučník s krémem, klínek skvostného dortu, plátek nadýchané rolády, vanilkový rohlíček či kynuté buchty jako od babičky? To vše a ještě mnoho dalšího obsahují Naše moučníky.... celý text

Stanas513
předevčírem 5 z 5

Opět krásně upravená kuchařka s možností shlédnutí video receptů. Na konci knihy jsou nějaké vychytávky, např. jak na kynuté těsto a to se mi taky moc líbí. A opět jsem si založila několik receptíků, které bych ještě někdy chtěla vyzkoušet.

Ayla767
11.09.2023 5 z 5

V této publikaci jsem objevila recepty naší bábinky :-D . Velké překvapení, protože jsou velmi staré, ale osvědčené.