Venuša zo zátoky (limitovaná edícia)

Venuša zo zátoky (limitovaná edícia) https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396933/bmid_venusa-zo-zatoky-limitovane-vydanie-BPT-396933.jpg 4 495 129

Limitované číslované a podpísané vydanie vo väčšom formáte s obálkou ilustrovanou Jozefom Gertlim Danglárom. Pohodovú prázdninovú atmosféru leta v roku 2009 naruší hrôzostrašný nález dievčenského tela bez hlavy a rúk. Torzo pláva v ramene rieky neďaleko lodenice, mladí športovci zažijú na tréningu ozajstný šok. O dva dni sa na opačnom konci mesta v zátoke rieky nájde odseknutá hlava. Prípad sa začne nepríjemne a hlavne nepredvídateľne zamotávať. Extrémne horúce leto komplikuje vyšetrovanie nielen milovníkom snehu a dažďa, akým je detektív Richard Krauz, ale aj odolnejším kolegom. Do života oddelenia vrážd v Našom Meste zasiahnu okrem rozsekaného dievčaťa aj iné tragické udalosti. Prvý raz od založenia samostatného oddelenia špecializujúceho sa na najzávažnejšie trestné činy zažijeme tragédiu priamo v radoch detektívov. Od tohto pamätného leta v roku 2009 vraždárska partia už nikdy nebude kompletná, ale úľavy im žiadny nadriadený funkcionár nepovolí. Realita býva občas krutá ‒ so stratami sa ráta na každom vojnovom poli, no boj treba doviesť do úspešného konca, nech sa osud vzpína, ako chce.... celý text

Kerberos
04.01.2019 5 z 5

Vždy se těším na novou detektivku od Dána,čtu v slovenštině .Tento díl je jeden z jeho nejlepších a doufám,že ne poslední.

pobijecmuch
04.01.2019 5 z 5

Jedna z nejlepších od Dána. Stylem psaní a humorem se Dán vrací do počátku svého psaní. Takto se mně líbil nejvíce.
Tento díl je velice zajímavý a současně poučný pro čtenáře - rodiče. Víte co vaše dítě dělá v době prázdnin???
Za mně plný počet a panu Dánovi poděkování za pěkně strávené vánoce s jeho novou knihou.

Foks
03.01.2019 5 z 5

Už je to u mě pravidlem, že každé Vánoce si dopřeju nového Dána. A užívám si každé stránky. Napětí, černočerný humor, zápletka, popis lidských charakterů. Pefektní podrobné popisy policejní práce při vyšetřování podané velmi čtivým stylem. Dán je jeden z mála, u kterých bych snesl klidně pětisetstránkovou "bichli". Opět to musím zopakovat - DD je absolutní vrchol na poli československé detektivky.

Mia24
30.12.2018 5 z 5

Miluji jejich humor...miluji dánovky... :-)

Warden
28.12.2018 5 z 5

Dán prostě umí a baví.... Radostné čekání na tuto knihu, mi ovšem zkazila zpráva, že zemřel Marián Geišberg, dvorní rétor Dánových knih a představitel Burgera ve filmu Rudý kapitán. Nikoho jiného jsem si jako Burgera ani nedokázal představit. Všechny knihy načetl perfektně a je radost je poslouchat. Tahle kombinace Dán/Geišberg prostě sedla. O to víc mrzí, že už neuslyšíme další "Čítal Marián Geišberg" Tak díky za všechno a drž nám tam fleka.

dikobraz
27.12.2018 2 z 5

Musim dat dve. Hlava odtrhnuta drotom?? Snad ne toto. Dve bezhlave tela? Ja neviem, pride mi to pisane narychlo, take odflaknute. Chystaju velku akciu na tajomneho Cezara, ked ho dostanu tak o nom uz ani tuk. Nikto nevie, kto to je. Jedine plus zapletka s Petrou a Gabo na uteku, co dava moznosti do buducnosti. A murar a masiar idu tocit sado maso porno... To bol klinec. Slabe, velmi slabe.

astroweb
17.12.2018 5 z 5

Tento autor mě nemůže zklamat. Tentokrát to bylo opravdu "maso".

kn23
09.12.2018

Musim suhlasit s erzetkou.koniec vselijaky a zas musim cakat do leta ako sa to cele vyvinie.ak teda pan dan nenapise knihu o par rokov dopredu.ale za mna plny pocet ako vzdy

Erzetka
08.12.2018 5 z 5

Dominik Dán opět nezklamal. Knihy od něj se čtou sami. Stane se tragédie, a to přímo v řadách nejbližších detektivů kanceláře 141, bála jsem se kdo to bude. Jsem velmi zvědavá jaké bude pokračování, snad se dočkáme. Trochu useknutý konec, mám na mysli druhý případ.
PS: opět mě překvapilo, že i v této knize je zmíněno příjmení Molnár - pořád mám v mysli Molnára z knihy Uzel :-)